Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Autumn sale στο steam μέχρι τις 27 και ξεκινά ο πανικός...Μιλάμε για πολύ προσφορά...

 

Ουπς με πρόκαμαν! :-D

 

Πάλι θα αρχίσουμε μου φαίνεται το χρηματιστήριο.Θα πέσει δε θα πέσει με την προσφορά της επόμενης μέρας;Να αγοράσω τώρα να μην αγοράσω;Θέλει 5 λεπτά να λήξει η προσφορά και άλλα τέτοια όμορφα. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Autumn sale στο steam μέχρι τις 27 και ξεκινά ο πανικός...Μιλάμε για πολύ προσφορά...

 

Ουπς με πρόκαμαν! :-D

 

Πάλι θα αρχίσουμε μου φαίνεται το χρηματιστήριο.Θα πέσει δε θα πέσει με την προσφορά της επόμενης μέρας;Να αγοράσω τώρα να μην αγοράσω;Θέλει 5 λεπτά να λήξει η προσφορά και άλλα τέτοια όμορφα. B)

 

 

Thanks giving day 2morrow !!

Φύγαμε !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι θα αρχίσουμε μου φαίνεται το χρηματιστήριο.Θα πέσει δε θα πέσει με την προσφορά της επόμενης μέρας;Να αγοράσω τώρα να μην αγοράσω;Θέλει 5 λεπτά να λήξει η προσφορά και άλλα τέτοια όμορφα. B)

lol όντως, τουλάχιστον ό,τι έχει 75% είναι "ασφαλές"

 

btw 8/9 items στο wishlist μου είναι σε τουλάχιστον 50% B) :cool: (καταστροφή)

 

edit: Αυτά που είναι 50% λένε offer ends 28.11, πχ limbo ισχύει? Γιατί αν είναι να περιμένουμε μπας κ τα βάλει κανα 75% στις επόμενες μέρες, αλλά δε πιστεύω να τα σταματήσουν αυριο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε κι εμένα το ίδιο.Και είχα καμιά βδομάδα να ξαναβγάλω paysafe επειδή δεν είχε καμιά καλή προσφορά.Πάω για 50ρα αύριο και ελπίζω να μην πάρω κάτι με 33/50% και το δω την επομένη με τα μισά λεφτά. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1η μέρα και βλέπω Renegade Ops στο -50%, αλλά θα περιμένω για -75% εκτιμώντας (speculator :D) ότι η τιμή θα κινηθεί καθοδικά

 

που βλέπεις όλους τους τίτλους των προσφορών? ή μόνο τις κάθε ημέρας μπορείς να δεις τι προσφορές έχει?

 

άντε να βγει το Hard Reset σε κανένα τρελό discount να το τσιμπήσουμε επιτέλους!

 

edit: ΩΠ, το έχουν ήδη -50%... λέτε να περιμένω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά που έχει στην κεντρική είναι οι 24ωρες προσφορές.To renegade δηλαδή είναι μέχρι αύριο.

Το θέμα είναι μήπως μπει σε κάποια νεότερη προσφορά με μεγαλύτερη έκπτωση αν και λίγο χλωμό γιατί οι προσφορές όταν μπεις στις εταιρείες είναι fix έως τις 27.

Η βλακεία είναι ότι ακόμα κολλάει το σύμπαν και δεν είναι εύκολο να δεις κάπου συγκεντρωτικά τις προσφορές.Σε μένα τουλάχιστον έχει πολλά προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που πας όμως για να τις δεις όλες (συγκεντρωτικά που λες) ?

 

Όσο για τις προσφορές, δεν έχει σχέση, σήμερα μπορεί να είναι 50%, αύριο μπορεί να είναι 75%. Στο Steam μόνο "fix" δεν είναι!

 

Δλδ και το Hard Reset που θέλω είναι -50% σήμερα, άλλα λέω να το ρισκάρω και να περιμένω για -75%. Το Autumn Sale τελειώνει 27 του μήνα και δεδομένου ότι το έβαλαν πρώτη μέρα σε προσφορά, υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να το ξαναβάλουν (πριν τελειώσει το Sale) στο -75%... βέβαια αν δεν το ξαναβάλουν, πεπατήκαμεν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ξεσκιστει να αγοραζω απο το steam, εχω φαει καμια 30 ευρω και εχω αγορασει καμια 7 παιχνιδια ως τωρα. Τρωει τρελα κολληματα παντως το steam τωρα, πρεπει να ψιλογινεται πανικος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω πάντως πως άμα δεν βιάζεσαι να παίξεις κάτι καλά είναι να περιμένεις μέχρι τα Χριστούγεννα που λογικά θα έχει καλύτερες προσφορές.

σε ποιον αναφέρεσαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...