Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έχω παίξει κανένα Crysis. Στο Origin το Crysis 3 Deluxe Edition (που περιέχει το Crysis 2 Maximum Edition) το δίνουν 7,5 €. Θέλω να παίξω single player και να ευχαριστηθώ. Αξίζει να το αγοράσω ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν έχω παίξει κανένα Crysis. Στο Origin το Crysis 3 Deluxe Edition (που περιέχει το Crysis 2 Maximum Edition) το δίνουν 7,5 €. Θέλω να παίξω single player και να ευχαριστηθώ. Αξίζει να το αγοράσω ;

 

ναι με τα 1000.

επίσης εχει στο steam το 1 και το warhead 5€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τ αφεντικό τρελάθηκε... Όλα τα Gothic (1 + 2 gold + 3) MONO 3 ευρώ. Μάλλον πρέπει να παίρνει και κουπόνι για επιπλέον -25%..

Ντρέπεσαι να το αγοράσεις, 3 ευρώ για 100 - 200 ώρες παιχνιδιού! 

 

http://www.bundlestars.com/store/gothic-universe-edition/

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω παίξει κανένα Crysis. Στο Origin το Crysis 3 Deluxe Edition (που περιέχει το Crysis 2 Maximum Edition) το δίνουν 7,5 €. Θέλω να παίξω single player και να ευχαριστηθώ. Αξίζει να το αγοράσω ;

 

Το 1 θα έπρεπε να παίξεις βασικά, για να καταλάβεις πώς έκανε το όνομα για τη σειρά.

#πισιΜάστερΡέϊς, Γκλόριους60ΦΠΣ κλπ.

 

Το 2 ήταν επιεικώς meh και το 3 ήταν όμορφο, αρκετά πιο stealth, αλλά σαν το πρώτο κανένα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσιμπησα Batman Arkham Origins με 2.50 :D :D :D Και ηθελα σα μουρλος να το παιξω το παιχνιδι.Thanks guys για τη βοηθεια.

 

από που το τσίμπησες; έχεις πρόχειρο link;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...