Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει αναφερθεί στο παρελθόν οτι το πακέτο περιλαμβάνει και τα GTA 1 & 2 τα οποία έτσι κι αλλιώς είναι F2P. Επίσης αν θυμάμαι καλά η χαμηλότερη τιμή ιστορικά είναι κοντά στα 5 ευρώ στο nuuvem.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Κάτι έγραφαν στις προηγούμενες σελίδες, νομίζω. Πληροφορίες και εκτιμήσεις, κατά κύριο λόγο.

 

Ενδεχομένως να έχει βάσει το αύριο (ή και μέσα στην εβδομάδα) γιατί στις εβδομαδιαίες προσφορές μπήκαν οι μισοί τίτλοι, σε σύγκριση με την προηγούμενη εβδομάδα.

 

Eντωμετατξύ το Gamersgate ξεκίνηση ήδη τις δικές του εκπτώσεις. Έχει και το expansion του ΧCOM σε καλή τιμή, αλλά όπως έχω ξαναγράψει, θέλει υπομονή και προσοχή να εντοπίσεις προσφορές εκεί, γίνεται λίγο ο κακός χαμός. 

 

Υπάρχουν και ημερήσιες προσφορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ νομίζω πως δεν αξίζει να ασχοληθούμε. Θα βάλουν όσο πιο μικρή έκπτωση και ότι αρπάξουν τελευταία στιγμή. Μετά στα Χριστουγεννιάτικα θα γίνει panic!

 

Ελπίζω να παίξει κανά καλό bundlακι black friday. Αν και το Humble Jumbo τρέχει ακόμη. Βασικά σήμερα στις 8 τελειώνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρον είναι το νέο Humble SEGA Bundle με NiGHTS Into Dreams, Sonic & All-Stars Racing Transformed, Company of Heroes 2 - The Western Front Armies: Oberkommando West, Total War: Rome II - Caesar in Gaul DLC κ.α.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παίξει Fall Sale, γενικώς κρατηθείτε. Μόνο πολύ μεγάλες εκπτώσεις. Τα περισσότερα λογικά θα τα δούμε στο Xmas Sale. Αυτό γύρω στις 20 Δεκέμβρη δεν ξεκινά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρον είναι το νέο Humble SEGA Bundle με NiGHTS Into Dreams, Sonic & All-Stars Racing Transformed, Company of Heroes 2 - The Western Front Armies: Oberkommando West, Total War: Rome II - Caesar in Gaul DLC κ.α.

Μεγαλη πτωση του bta, δεν ειναι περιεργο?!

Λετε να εχει "χειραγωγηθει" οπως οι μετοχες?

Ξεκινησε καπου στα 6,46 και πριν λιγο ηταν 3,32, τωρα πεφτει 3,28 $ και συνεχιζει !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το Dragon Age 2 αξίζει τα 10 ευρώ που ζητάει το Origin ή είναι τόσο σκουπίδι που ούτε καν;

 

Δεν το έχω παίξει ποτέ και θέλω να το κάνω ένα playthrough πριν πιάσω το Inquisition.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλη πτωση του bta, δεν ειναι περιεργο?!

Λετε να εχει "χειραγωγηθει" οπως οι μετοχες?

Ξεκινησε καπου στα 6,46 και πριν λιγο ηταν 3,32, τωρα πεφτει 3,28 $ και συνεχιζει !

Δεν νομίζω να παίζει κάτι, απλά το bundle είναι μέτριο, ειδικά το BTA, με αποτέλεσμα εφόσον οι περισσότεροι αγοράζουν το πρώτο tier ο μέσος όρος να πέφτει συνεχώς.

 

Το Dragon Age 2 αξίζει τα 10 ευρώ που ζητάει το Origin ή είναι τόσο σκουπίδι που ούτε καν;

 

Δεν το έχω παίξει ποτέ και θέλω να το κάνω ένα playthrough πριν πιάσω το Inquisition.

Επειδή το έχω ψάξει αρκετά το θέμα, μιας και ενδιαφέρει κι εμένα να το πάρω, μάλλον θα πρέπει να περιμένουμε τις χριστουγεννιάτικες εκπτώσεις γιατί και το Origin το έχει βάλει πολλές φορές στο τάλιρο αλλά έχει παίξει σε amazon και gmg ακόμα χαμηλότερα (2.91 και 2.99 αντίστοιχα) οπότε το δεκάρικο δεν είναι και τόσο προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το DA2 είναι μάπα σε σχέση με το origins και οι περισσότεροι που τους άρεσε το πρώτο, το δεύτερο το έκαναν unistall στο πεντάλεπτο (μαζί και εγώ), το origins to έδινε δωρεάν η EA δεν ξέρω αν το δίνει ακόμα.

 

Το Dragon Age 2 αξίζει τα 10 ευρώ που ζητάει το Origin ή είναι τόσο σκουπίδι που ούτε καν;

 

Δεν το έχω παίξει ποτέ και θέλω να το κάνω ένα playthrough πριν πιάσω το Inquisition.

 

 

Δεν νομίζω να παίζει κάτι, απλά το bundle είναι μέτριο, ειδικά το BTA, με αποτέλεσμα εφόσον οι περισσότεροι αγοράζουν το πρώτο tier ο μέσος όρος να πέφτει συνεχώς.

 

Επειδή το έχω ψάξει αρκετά το θέμα, μιας και ενδιαφέρει κι εμένα να το πάρω, μάλλον θα πρέπει να περιμένουμε τις χριστουγεννιάτικες εκπτώσεις γιατί και το Origin το έχει βάλει πολλές φορές στο τάλιρο αλλά έχει παίξει σε amazon και gmg ακόμα χαμηλότερα (2.91 και 2.99 αντίστοιχα) οπότε το δεκάρικο δεν είναι και τόσο προσφορά.

Επεξ/σία από Havik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...