Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://store.steampowered.com/sale/far_cry_weekend/

 

 

Συμπεριλαμβάνει 5 αντικείμενα: Far Cry 3, Far Cry 3 - Blood Dragon, Far Cry®, Far Cry® 2: Fortune's Edition, Far Cry® 3 Deluxe Bundle DLC 10 euro

 
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το WItcher 2 δωρεάν στο GOG. Απλά θα πρέπει για εφτά ημέρες να μπαίνετε στην κεντρική σελίδα του GOG και να πατάτε στο "+" ώστε να συλλέγετε stamp (ένα stamp την ημέρα). Στα εφτά έχετε ξεκλειδώσει το παιχνίδι!

Επεξ/σία από mathsrule
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το WItcher 2 δωρεάν στο GOG. Απλά θα πρέπει για εφτά ημέρες να μπαίνετε στην κεντρική σελίδα του GOG και να πατάτε στο "+" ώστε να συλλέγεται stamp (ένα stamp την ημέρα). Στα εφτά έχετε ξεκλειδώσει το παιχνίδι!

 

Μα το θεό μπήκα στο thread μετα απο μήνες για να ρωτήσω αν παίζει καμια προσφορά για το Witcher 2 ^_^

Ok....

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://store.steampowered.com/sale/far_cry_weekend/

 

 

Συμπεριλαμβάνει 5 αντικείμενα: Far Cry 3, Far Cry 3 - Blood Dragon, Far Cry®, Far Cry® 2: Fortune's Edition, Far Cry® 3 Deluxe Bundle DLC 10 euro

 

 

Αυτά έχουν μπει καθόλου φθηνότερα?

Να τα πάρω ή να περιμένω τίποτα καλύτερο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά έχουν μπει καθόλου φθηνότερα?

Να τα πάρω ή να περιμένω τίποτα καλύτερο? 

Ε πόσο πιο φθηνά να τα βρεις ? 

Άμα σ αρέσει η  συγκεκριμένη σειρά, πάρτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
 

Αυτά έχουν μπει καθόλου φθηνότερα?

Να τα πάρω ή να περιμένω τίποτα καλύτερο? 

 

 

http://isthereanydeal.com/ ψάχνεις για τιμές βλέπεις για ιστορικά χαμηλότερη τιμή, απλά και εύκολα.

Επεξ/σία από kamui
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν απευθύνεσαι σε εμένα, το ξέρω το site. Ενδιαφέρομαι συγκεκριμένα για την προσφορά του steam και θέλω να μάθω αν έχει ακόμα κόσμο του multiplayer του far cry 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το fc3 το παιρνεις για το single player που τα σπαει, απο κει και περα αν παιξεις multi και σαρεσει ακομα καλυτερα για σενα. παντως το multi δεν αφησε καλες εντυπωσεις γενικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

αν ενδιαφερεσαι για ΟΛΑ ναι αξιζει και με το παραπανω.

 

Έχω το 1 και το 2, ήδη.

 

Αξίζει το 3 και το Blood Dragon για 10 ευρώ; Ή να περιμένω τα Xmas καλύτερα; (Που ούτε και τότε πιστεύω ότι θα παίξει καλύτερη προσφορά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το 1 και το 2, ήδη.

 

Αξίζει το 3 και το Blood Dragon για 10 ευρώ; Ή να περιμένω τα Xmas καλύτερα; (Που ούτε και τότε πιστεύω ότι θα παίξει καλύτερη προσφορά).

Το 3 νομιζω το δινουν 5€ μονο του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το 1 και το 2, ήδη.

 

Αξίζει το 3 και το Blood Dragon για 10 ευρώ; Ή να περιμένω τα Xmas καλύτερα; (Που ούτε και τότε πιστεύω ότι θα παίξει καλύτερη προσφορά).

αξιζει αλλα δεν ειναι υπερπροσφορα. στο αμαζον το far cry 3 deluxe το χουμε δει στα 5μιση και blood dragon στα 2μιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...