Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Thanks Snoob 

 

Εκτος απο το Mount & Blade , αν μπαινετε καθε μερα στο GoG για μια εβδομαδα τοτε παιρνετε το Witcher 2 free

Ctrl + F = Free Game για γρηγορο search

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Εμένα το Steam μου κάνει κόλπα, από browser όλο σε κάτι κουλές γλώσσες με πετάει, η τελευταία υποψιάζομαι ότι ήταν Φινλανδικά.

 

To gamersgate, εντωμεταξύ, που για μένα παίρνει βραβείο χειρότερου αχταρμά στην παρουσίαση των προσφορών του, έχει λόγω της χθεσινής επετείου τερματισμού του Α' Παγκοσμίου Πολέμου προσφορές σε πολλά παιχνίδια στρατηγικής, με ορισμένα παραγνωρισμένα διαμαντάκια ανάμεσά τους σε καλές τιμές.

 

Ενδεικτικά θα αναφέρω τα Unity of Command (και τα πιο πρόσφατα dlc μέσα στις προσφορές), World War 1 Centennial Edition, Fall Weiss, κάτω από τα €5 το καθένα από αυτά που ανέφερα και ώρες παιχνιδιού. 

 

Γενικά, παρότι είναι κακός πονοκέφαλος οι προσφορές του gamersgate, αξίζει να ρίχνετε μια ματιά, κατά καιρούς βγαίνουν ενδιαφέρουσες προτάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks Snoob 

 

Εκτος απο το Mount & Blade , αν μπαινετε καθε μερα στο GoG για μια εβδομαδα τοτε παιρνετε το Witcher 2 free

Ctrl + F = Free Game για γρηγορο search

Με πρόλαβε ο προλαλήσαντας :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το Steam μου κάνει κόλπα, από browser όλο σε κάτι κουλές γλώσσες με πετάει, η τελευταία υποψιάζομαι ότι ήταν Φινλανδικά.

 

To gamersgate, εντωμεταξύ, που για μένα παίρνει βραβείο χειρότερου αχταρμά στην παρουσίαση των προσφορών του, έχει λόγω της χθεσινής επετείου τερματισμού του Α' Παγκοσμίου Πολέμου προσφορές σε πολλά παιχνίδια στρατηγικής, με ορισμένα παραγνωρισμένα διαμαντάκια ανάμεσά τους σε καλές τιμές.

 

Ενδεικτικά θα αναφέρω τα Unity of Command (και τα πιο πρόσφατα dlc μέσα στις προσφορές), World War 1 Centennial Edition, Fall Weiss, κάτω από τα €5 το καθένα από αυτά που ανέφερα και ώρες παιχνιδιού. 

 

Γενικά, παρότι είναι κακός πονοκέφαλος οι προσφορές του gamersgate, αξίζει να ρίχνετε μια ματιά, κατά καιρούς βγαίνουν ενδιαφέρουσες προτάσεις.

 

 

Οτι ειπε παλι ο Snoob

 

Εχω ακομα το κουπονι για -20% απο το Gamersgate btw 

Αν καποιος το θελει lemme know ( Μεχρι 21 Νοεμβρη )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέν εχει client.Ειναι αυτο που βλεπεις.

 

και τα παιχνίδια που παίρνεις απο εκει που τα παίζεις?

μου ήρθε e-mail για το mound and blade που δίνουν δωρεάν αλλά δεν έχει ούτε κωδικό για το steam ούτε κάποιο download link? :S

 

edit: thanks 

Atallos1 :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ειναι οι installers για το καθε παιχνιδι δεν χρειαζομαστε ενα client για καθε εναν που θελει διαφορετικη πλατφορμα. Επισης πιο bloated απο τον steam client καιρό ειχα να δω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγή υπομονή και το GoG θα γίνει σαν το Steam μόνο που θα είναι πραγματικά DRM Free ;)

 

http://www.gog.com/galaxy

 

Πιστεύω ότι αν κάνουν αυτά που έχουν ανακοινώσει θα πάρει πολύ κόσμο από το Steam.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ότι αν κάνουν αυτά που έχουν ανακοινώσει θα πάρει πολύ κόσμο από το Steam.

Επειδή είμαι λίγο newbie στο χώρο, να ρωτήσω τους λόγους που δεν αρέσει σε πολλούς το steam (πέρα απο τα DRM και τις αρκετά υψηλές τιμές σε σχετικά παλιά παιχνίδια εκτός εκπτώσεων)? Ελπίζω να μην βγαίνω offtopic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ότι αν κάνουν αυτά που έχουν ανακοινώσει θα πάρει πολύ κόσμο από το Steam.

Δεν νομίζω να με πάρει από το steam, από το origin ή uplay με 1000 θα έφευγα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρέπει να γίνει κάτι με τα client. δεν μπορώ να έχω παιχνίδια στο steam, άλλα στο uplay άλλα στο origin κλπ. και να κάνω εγκατάσταση 100 client για το κάθε παιχνίδι. πρέπει να είναι όλα σε 1 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το gog αλλά δεν με βγάζει από το steam, το drm free ούτε που με απασχολεί, και το steam πλέον έχει τεράστιο community.

Σαν δεύτερη επιλογή για συγκεκριμένα games ίσως το τιμήσω κάποτε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...