Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

FYI αγορασα χτες το Trilogy pack του Dracula το οποιο ειναι σε προσφορα και ενας απο τους λογους ηταν το linux/osx support.

Σημερα δοκιμασα να παιξω το Ressurection σε OSX. Δυστυχως δεν τσεκαρα το community hub νωριτερα.

To παιχνιδι εχει ενα ωραιοτατο bug στα πρωτα 5 λεπτα, το οποιο εχει σαν αποτελεσμα να το καθιστα unplayable (δεν μπορει να προχωρησει η ιστορια μετα απο συγκεκριμενο cutscene) και ως επακολουθο αχρηστο. 

Πολυ κριμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

FYI αγορασα χτες το Trilogy pack του Dracula το οποιο ειναι σε προσφορα και ενας απο τους λογους ηταν το linux/osx support.

Σημερα δοκιμασα να παιξω το Ressurection σε OSX. Δυστυχως δεν τσεκαρα το community hub νωριτερα.

To παιχνιδι εχει ενα ωραιοτατο bug στα πρωτα 5 λεπτα, το οποιο εχει σαν αποτελεσμα να το καθιστα unplayable (δεν μπορει να προχωρησει η ιστορια μετα απο συγκεκριμενο cutscene) και ως επακολουθο αχρηστο. 

Πολυ κριμα.

 

Refund?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Refund?

Nah, θελω να το κρατησω το παιχνιδι μια και η εκδοση για Windows λειτουργει κανονικα, ενω ακομα δεν εχω δοκιμασει τι παιζει σε Linux.

Οπως δεν δοκιμασα τι παιζει και με τα αλλα 2 παιχνιδια της τριλογιας ακομα. Το θετικο ειναι πως δεν βλεπω καποια αντιστοιχη αναφορα για αυτα, οποτε θεωρητικα λειτουργουν οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Online Codes are only available to US customers 

 

:(

 

Αν μου το αγοράσει κάποιος από Αμερική, θα συνδεθεί με το email του ή θα του στείλουν τον κωδικό να τον βάλω στο origin μετά...;

 

Edit: Άκυρο. Ευχαριστώ το μέλος @nek4d που μου εξήγησε πως να το κάνω!

Επεξ/σία από Jastonas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στο Desura έχει πολύ καλές προσφορές αυτή τη βδομάδα. Έχει γκέιμς με έως 100% έκπτωση. Ιντιές στην πλειοψηφία τους που δεν θα παίξετε ποτέ μάλλον, αλλά wtf το τζάμπα είναι πάντα γλυκό. :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη που ρωτάω εδώ, αλλά δεν ήξερα πού αλλού να ποστάρω.

Γνωρίζει κανείς που θα βρω να κατεβάσω το Commandos: Behind Enemy Lines?

Παλιό το ξέρω, αλλά το θυμήθηκα πρόσφατα και θέλω να το ξαναλιώσω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Είναι και σε gog.com (ως Ammo Pack: έχει το Behind Enemy Lines και το addon "Commandos: Beyond The Call Of Duty") και σε Desura και dotemu. Όχι φθηνότερα όμως. 

Στο steam αναφέρουν ότι έκαναν πρόσφατα update για να τρέχει σε νέα μηχανήματα. Δεν ξέρω την κατάσταση ως προς αυτό το patch στα υπόλοιπα μέρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη που ρωτάω εδώ, αλλά δεν ήξερα πού αλλού να ποστάρω.

Γνωρίζει κανείς που θα βρω να κατεβάσω το Commandos: Behind Enemy Lines?

Παλιό το ξέρω, αλλά το θυμήθηκα πρόσφατα και θέλω να το ξαναλιώσω :P

 

Η ερώτηση πάντως παραπέμπει στο θείο ή κάνω λάθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, έτρεξε το PSK ένας διαγωνισμός του PCGamer που θα έδινε 10.000 κλειδιά για Crusader Kings 2 Steam. Μου ήρθε χτες e-mail ότι κέρδισα ένα, πάω να το κάνω activate στο steam και πετάει invalid code.. :/

 

Έστειλα mail στους υπεύθυνους του διαγωνισμού αλλά δεν πήρα απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όχι, αν μπορώ μέσω steam να το βρω δεν έχω πρόβλημα να το πληρώσω αν είναι σε λογική τιμή.

Εχει φανει κατα καιρους σε bundles σε πολυ χαμηλη τιμη.

Ενα ηταν στο bundlestars απο 23/Σεπ, εως 23/Οκτ/2013, οπου με με 2 ευρω, επαιρνες τα

Commandos: Behind Enemy Lines, Commandos: Beyond the Call of Duty, Commandos 2: Men of Courage, και Commandos 3: Destination Berlin. Τα αλλα ηταν

https://igbwiki.com/wiki/Commandos:_Behind_Enemy_Lines

Θα σου προτεινα να περιμενεις να ξαναφανει, σε αυτο ή σε καποιο αλλο bundle, αν και μπορει να παρει μηνες.

Αν το βιαζεσαι, πας στις προτασεις που αναφερθηκαν παραπανω.

Ενδιαμεση λυση, να περιμενεις καποιες γενικοτερες εκπτωσεις, πχ τα Χριστουγεννα, οπου θα το παρεις μεμονωμενα πιο φθηνα απο τωρα.

 

 

Ρε παιδιά, έτρεξε το PSK ένας διαγωνισμός του PCGamer που θα έδινε 10.000 κλειδιά για Crusader Kings 2 Steam. Μου ήρθε χτες e-mail ότι κέρδισα ένα, πάω να το κάνω activate στο steam και πετάει invalid code.. :/

 

Έστειλα mail στους υπεύθυνους του διαγωνισμού αλλά δεν πήρα απάντηση.

Σε ποια σελιδα ηταν?

Διοτι κυκλοφορουν πολλων ειδων διαγωνισμοι, με καποιους να αρκουνται στο να μαζευουν στοιχεια πελατων μοναχα.

Επεξ/σία από nek4d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα τελευταία είχε παίξει το απλό στα 20 ευρώ αλλά δεν το βρίσκω. Είναι λίγο πιο πίσω.

Όμως κατ εμέ αργήσε τόσο να πέσει που ενώ περίμενα σαν και σένα πλέον έχω βαρεθεί άσε που θα το έχω πια ξεχάσει... Σκέψου ότι περιμένω από εποχή Diablo 2

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...