Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λογικά θα έχουμε και Resident Evil. Αντε να πάρω επιτέλους την HD έκδοση του 4!!! :D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Kριμα, δεν το προλαβα το warlock..

Καλά μην στεναχωριέσαι και ιδιαίτερα μιας και εγώ που το είχα "προλάβει" από τις 11 το πρωί και είχε καταχωρηθεί στο account του gamersgate αλλά δίνοντας error όταν ήθελα να κάνω claim το κλειδί, πριν λίγο που κοίταξα το έχουν αφαιρέσει τελείως από τον λογαριασμό μου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πω, έπεσαν μαζεμένα τα freebies. 

 

Το Realms of the Haunting είναι παιχνιδάρα (ειδικά ως προς το (μεγαλύτερο) κομμάτι της ιστορίας του, και τη διάρκειά του), και το Teleglitch: Die More Edition είναι διασκεδαστικό roguelike.

 

Επίσης το Humble Indie Bundle 13 φαίνεται πολύ δυνατό (για το πρώτο tier πάνω από το μέσο όρο - το Shadowrun Returns δεν με πολυενδιαφέρει προσωπικά)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω βάλει και στο νήμα του Evolve αλλά θεωρώ ότι θα έπρεπε να υπάρχει και εδώ:

 

Evolve Big Alpha key giveaway - get access to the Evolve alpha here:

http://www.pcgamer.com/evolve-big-alpha-key-giveaway-get-access-to-the-evolve-alpha-here/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω βάλει και στο νήμα του Evolve αλλά θεωρώ ότι θα έπρεπε να υπάρχει και εδώ:

 

Evolve Big Alpha key giveaway - get access to the Evolve alpha here:

http://www.pcgamer.com/evolve-big-alpha-key-giveaway-get-access-to-the-evolve-alpha-here/

Επίσης, σίγουρο access key θα έχουν όσοι κατεβάσουν το Curse Voice μέχρι την Παρασκευή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση κρισεως, αυτα τα alpha/access keys, ισχυουν μετα ή ειναι μοναχα για συγκεκριμενο/περιορισμενο χρονικο διαστημα?

[..]from October 31 to November 2 on PC (Xbox One owners get to start a day early, those lucky cats).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Στο greenman, το Warlock II: The Exiled σε προσφορά στα €5,99.

 

Παρότι (όπως και στο πρώτο) η Paradox το παραβράζει με τα DLC, το παιχνίδι είναι ιδιαίτερα αξιόλογο, για τους φίλους των TBS (και με τα shards παρακάμπτει το σκόπελο της θάλασσας στις μάχες, όπου η Α.Ι. εξακολουθεί να... πελαγώνει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...