Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Νομίζω είχε κάτι τρομερά προβλήματα με τους drivers και τις κάρτες γραφικών. Με διάφορες ΑΤΙ ούτε καν ήθελε να ξεκινήσει. Δεν ξέρω αν τα λύσανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω είχε κάτι τρομερά προβλήματα με τους drivers και τις κάρτες γραφικών. Με διάφορες ΑΤΙ ούτε καν ήθελε να ξεκινήσει. Δεν ξέρω αν τα λύσανε.

 

φίλε σε εμένα  με την 270x μια χαρά έπαιξε 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ ξαφνικα σημερα out of the blue (νομιζω οτι γραφετε ετσι  :-D ) ερχεται μειλ απο την XCOM για να κανω verifying κ να παρω τον κωδικο για το παιχνιδι Enemy Unknown  :-D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μένα σήμερα στείλανε mail για να πάρω το expansion pack: XCOM Enemy Within με 80% έκπτωση .... 

 

Το παιχνίδι είναι πολυ καλό, το expansion αξίζει ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μένα σήμερα στείλανε mail για να πάρω το expansion pack: XCOM Enemy Within με 80% έκπτωση .... 

 

Το παιχνίδι είναι πολυ καλό, το expansion αξίζει ? 

ΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σε κάπως αναπάντεχα νέα (επιστροφή της 3D Realms!?!), στο site της 3D Realms έχουν μια 48ωρη προσφορά ενός bundle όλου του καταλόγου τους (32 παιχνίδια, και ανανεωμένο soundtrack (νομίζω όχι για όλα), εκτός από τα 2 Max Payne τους -που δεν τους ανήκουν πια (και τα 3 Max Payne ανήκουν πλέον στη Rockstar) και εκτός του Prey). Για την προσφορά απομένουν κάπου 35 ώρες ακόμα.

To bundle το δίνουν προς $19.99. Τα παιχνίδια είναι DRM-free, έχουν partial controller support, έχουν ρυθμιστεί να τρέχουν σε Windows, με τη βοήθεια του Dosbox. Δεν δίνουν κλειδιά για Gog ή Steam. Πληρωμή υποστηρίζουν μόνο με στοιχεια credit card.

 

The 3D Realms Anthology is a download-only 32-game collection - that’s the entire 3D Realms library (excluding Max Payne and Prey) brought together by a brand-new, custom-made Anthology launcher built to run on Windows.

Anthology also includes a completely original re-rockestarted soundtrack, with 9 remade tracks from a range of classic 3D Realms titles such as Duke Nukem II, Wacky Wheels, Bio Menace, Major Stryker and Shadow Warrior.

https://3drealms.com/catalog/3d-realms-anthology_50/
 
https://3drealms.com/news/3d_realms-is-back/

Σημειώστε, επίσης, ότι στη σελίδα του store τους φαίνεται να δίνουν δωρεάν (free) επτά (7) από τους τίτλους που έχουν και στο Anthology (Alien Carnage, Arctic Adventure, Bio Menace, Major Stryker, Monuments of Mars, Pharaoh's Tomb, Stargunner).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία όλα αυτά αλλά μπορείς να μου πεις πως μπορείς να παίξεις αυτά τα παιχνίδια σε 24" fullhd monitor? Δε νομίζω ότι είναι όμορφο στο μάτι να βλέπεις pixel 5x5 cm. Αν τα διέθεταν με ανανεωμένα γραφικά το πακέτο θα άξιζε και σε διπλάσια τιμή.

 

 

 

 

Σε κάπως αναπάντεχα νέα (επιστροφή της 3D Realms!?!), στο site της 3D Realms έχουν μια 48ωρη προσφορά ενός bundle όλου του καταλόγου τους (32 παιχνίδια, και ανανεωμένο soundtrack (νομίζω όχι για όλα), εκτός από τα 2 Max Payne τους -που δεν τους ανήκουν πια (και τα 3 Max Payne ανήκουν πλέον στη Rockstar) και εκτός του Prey). Για την προσφορά απομένουν κάπου 35 ώρες ακόμα.

To bundle το δίνουν προς $19.99. Τα παιχνίδια είναι DRM-free, έχουν partial controller support, έχουν ρυθμιστεί να τρέχουν σε Windows, με τη βοήθεια του Dosbox. Δεν δίνουν κλειδιά για Gog ή Steam. Πληρωμή υποστηρίζουν μόνο με στοιχεια credit card.

 

https://3drealms.com/catalog/3d-realms-anthology_50/
 
https://3drealms.com/news/3d_realms-is-back/

Σημειώστε, επίσης, ότι στη σελίδα του store τους φαίνεται να δίνουν δωρεάν (free) επτά (7) από τους τίτλους που έχουν και στο Anthology (Alien Carnage, Arctic Adventure, Bio Menace, Major Stryker, Monuments of Mars, Pharaoh's Tomb, Stargunner).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.indiegala.com/fear

το βρήκα ενδιαφέρον το πακετάκι αυτό..Πιο πολύ για το cloud chamber και το mind..

 

τσεπώθηκε και το LOTR bundle!

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλή προσφορά, και ένδειξη για το πόσο γρήγορα πέφτουν οι τιμές πια...

 

 

αν εξαιρέσει κανείς το Diablo 3 που μας έχει σπάσει τα νεύρα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή προσφορά, και ένδειξη για το πόσο γρήγορα πέφτουν οι τιμές πια...

 

 

αν εξαιρέσει κανείς το Diablo 3 που μας έχει σπάσει τα νεύρα...

 

συν ότι είναι παιχνίδια που έχουν μπει σε προσφορές και κουπόνια με το καλημέρα..

Οπότε η ζήτηση είναι μικρή πλέον.

Ζήτηση και προσφορά,από κει ξεκινούν..

και εννοείται δεν είναι όλες οι εταιρίες Εβραίοι,βλέπε blizard..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...