Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καινουργιο δωρεαν παιχνιδι απο το DLH για steam:

KnightShift.

Μετα την εγγραφη/εισοδο σας, θα το βρειτε στο profile/keys (μαζι με ολα τα προηγουμενα δωρα).

http://www.dlh.net/

Η σελιδα του παιχνιδιου στο steam ειναι:

http://store.steampowered.com/app/254060/

(Σε μερικους που δεν εμφανιζεται το παιχνιδι, αλλαζοντας την γλωσσα πανω δεξια, στρωνει. Επισης, τωρα δινει τα κλειδια σταδιακα, ανα 1000, λογω φορτου, μην ανησυχειτε, δεν το χανετε, ξαναδοακιμαστε οποιαδηποτε αλλη στιγμη με την ανεση σας).

μολις αρχισε να ξαναδινει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια γρήγορη ερώτηση; Το BF4 σε γιορτινές περιόδους που έρχονται, λέτε να το δούμε κάτω από 12-15€;

Γιατί τα Seven το έχουν 12,50 και έλεγα μήπως να το τσιμπουσα..

Την ίδια απορία έχω για το premium του bf4. Υπάρχει περίπτωση να το δούμε σύντομα γύρω στα 20€;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μας δουλευει κανονικοτατα το DLH.NET εκει που λεει οτι σε 3 λεπτα θα ξεκινησει να μοιραζει 1000 keys για το Knightshift  ξαφνικα ξαναλεει σε 60 λεπτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξανακανε refresh και πατα το. Ετσι εκανε και σε μενα.

 

Μου λεει νεα κλειδια σε 1 λεπτο. Κανω refresh και λεει σε 60 λεπτα νεα κλειδια. Ξανακανω refresh και ειχε να το πατησω. Το παταω, μου λεει προσπαθηστε αργοτερα παλι γιατι τα κλειδια εξαντληθηκαν. Κανω παλι resfresh το ξαναπαταω και ολα οκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξανακανε refresh και πατα το. Ετσι εκανε και σε μενα.

 

Μου λεει νεα κλειδια σε 1 λεπτο. Κανω refresh και λεει σε 60 λεπτα νεα κλειδια. Ξανακανω refresh και ειχε να το πατησω. Το παταω, μου λεει προσπαθηστε αργοτερα παλι γιατι τα κλειδια εξαντληθηκαν. Κανω παλι resfresh το ξαναπαταω και ολα οκ.

 

Εγώ πάτησα το μπλέ κουμπί...no keys left. Οπότε μετά συνεχόμενα κουμπί - Είσοδος: Ναι , κουμπί, είσοδος ναι. Άνοιξα απανωτά 10 καρτέλες και σε μία το πήρε κομπλέ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτέλους μετά από πόσες προσπάθειες το πείρα το key για το xcom enemy unknown.....ξέρει κανείς αν έχουμε κάποιο χρονικό περιθώριο να βάλουμε το παιχνίδι στο steam? 

 

και σε μένα δεν ερχόταν το κλειδί με τίποτα! όλο περιμέντε και περιμέντε!

τελικά μπήκα απο tor browser, sign in με καινούριο mail, ψήφισα 1 παιχνίδι και submit, εγγραφή και στο greenmangaming με τα καινούρια στοιχεία και λινκ σε καινούριο steam account - το key ήρθε σε δευτερόλεπτα και το πέρασα στον κανονικό μου λογαριασμό steam και όλα οκ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Χ-com δεν μου είχε έρθει, ενώ οι ψήφοι μου είναι καταχωρημένες.

 

1) Μπήκα εδώ https://goldenjoysticks.greenmangaming.com/

έβαλα τα στοιχεία μου και μου λέει you are already registered . 

 

2) ΑΜΕΣΩΣ ήρθε mail να κάνω verification δίνοντας link

 

3) αμέσως καπάκι mail confirmation and game key με το κλειδί 

 

Όποιος δεν το έλαβε ακόμα ας το ξανακάνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω κλειδί μπορούσες να πάρεις μέχρι τις 20 αλλά αν ξέρει κάποιος στα σίγουρα ας το πει για όσους δεν έχουν πάρει και το θέλουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...