Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Battlefield Bad Company 2: €3 μέσω του Origin Client: Μενου Origin->Εκκίνηση προτάσεων για σήμερα.

 

Επίσης έχει και game time(48 ώρες) για το Titanfall.

Τo bc2 εχει κοσμο?? Αξιζει την αγορα??Επισης μεχρι ποτε θα ειναι ενεργη αυτη η προσφορα??

Ευχαριστω πολυ μαγκεςςς....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τo bc2 εχει κοσμο?? Αξιζει την αγορα??Επισης μεχρι ποτε θα ειναι ενεργη αυτη η προσφορα??

Ευχαριστω πολυ μαγκεςςς....

προσωπικα για τοσο παλια παιχνιδια με καλυπτει απολυτα και ο θειος. μιας και εχει και mutli :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω περιμενω να επιβεβαιωσουν τις ψηφους μου εδω και 4 μερες... Διαδικασια που υποτιθεται πως διαρκει "24 ωρες". Μεθαυριο ληγει το giveaway και οπως παμε απλα δε θα παρω τιποτα...wc8h6sG.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου βγάζει αυτό μόνιμα problem.jpg

αδερφέ κάτι κάνεις με το Username ή το Password... δες το λιγάκι γιατί και εμένα όταν έβαλα λάθος στοιχεία το ίδιο μήνυμα μου έβγαζε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια ερώτηση και συγγνώμη για το off topic.

 

Πήρα το παιχνίδι το xcom enemy unknown και μου ήρθε το παρακάτω email από playfire.

 

Buzzzz ... *beep* ... KLANK! ... DING!

We've finished importing your game activity from Steam. We've crunched the numbers and it's looking good. You've got:

23 games
74 achievements

Nice one! We'll automatically check every 24 hours to see what you've been playing.

 

Για ποιο λόγο θα με τσεκάρουν? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω περιμενω να επιβεβαιωσουν τις ψηφους μου εδω και 4 μερες... Διαδικασια που υποτιθεται πως διαρκει "24 ωρες". Μεθαυριο ληγει το giveaway και οπως παμε απλα δε θα παρω τιποτα...wc8h6sG.png

 Αφού ψήφισες έκανες αποστολή ψήφων; Μήπως για αυτό δεν σου βγαίνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Αφού ψήφισες έκανες αποστολή ψήφων; Μήπως για αυτό δεν σου βγαίνει...

Εχω κανει και αποστολη

 

Thank you for voting

Thanks again! It's your votes, support and continued participation which make these the people's gaming awards and the most coveted prize for publishers and developers the world over!

Εχω στειλει και ticket στο support τους εδω και 2 μερες αλλα @@

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@SOADNICK νομίζω πρέπει το email στο site του διαγωνισμού να είναι το ίδιο με αυτό αυτό που έχει ο λογαριασμός στο gmg.Τσέκαρε μήπως έχεις δώσει διαφορετικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@SOADNICK νομίζω πρέπει το email στο site του διαγωνισμού να είναι το ίδιο με αυτό αυτό που έχει ο λογαριασμός στο gmg.Τσέκαρε μήπως έχεις δώσει διαφορετικό.

 

Δεν ειχα δωσει διαφορετικο απλα ειχα μπλεξει τα accounts, τελικα ειχα και 2ο acc στο cvg, thanks man!

 

ΥΓ

Sorry για το hijack στο topic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τo bc2 εχει κοσμο?? Αξιζει την αγορα??Επισης μεχρι ποτε θα ειναι ενεργη αυτη η προσφορα??

Ευχαριστω πολυ μαγκεςςς....

Φίλε εχει γύρω στα 1500 άτομα καθε μερα.Επειδη το το 4 έκανε νερά έπαιζα μονο bad company 2 εδω και καιρο.Πολυ καλο το multi που εχει και πολυ καλο και το expansion το Vietnam.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινουργιο δωρεαν παιχνιδι απο το DLH για steam:

KnightShift.

Μετα την εγγραφη/εισοδο σας, θα το βρειτε στο profile/keys (μαζι με ολα τα προηγουμενα δωρα).

http://www.dlh.net/

Η σελιδα του παιχνιδιου στο steam ειναι:

http://store.steampowered.com/app/254060/

(Σε μερικους που δεν εμφανιζεται το παιχνιδι, αλλαζοντας την γλωσσα πανω δεξια, στρωνει. Επισης, τωρα δινει τα κλειδια σταδιακα, ανα 1000, λογω φορτου, μην ανησυχειτε, δεν το χανετε, ξαναδοακιμαστε οποιαδηποτε αλλη στιγμη με την ανεση σας).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια γρήγορη ερώτηση; Το BF4 σε γιορτινές περιόδους που έρχονται, λέτε να το δούμε κάτω από 12-15€;

Γιατί τα Seven το έχουν 12,50 και έλεγα μήπως να το τσιμπουσα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...