Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά έχουμε κάνα θέμα για να κάνουμε trade μεταξύ μας τα 2πλα game μας?

ελευθερα εδω > http://www.insomnia.gr/topic/431009-%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%B3%CE%AD%CF%82-%CF%83%CF%84%CE%BF-steam/

Έχει δει κανείς σε προσφορά το Age of Empires 3 Complete Edition για steam? 

To θέλουν 2 φίλοι μου αλλά η τιμή που έχει τώρα 37 ευρώ για ένα τόσο παλιό παιχνίδι είναι απλησίαστη 

περίμενε τα steam sales. όπου να ναι λογικά θα βγούν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να πάρω κανέναν στο λαιμό μου, αλλά νομίζω πως είναι locked μόνο για την αγορά και όχι για το παιχνίδι καθεαυτό.

Αυτό το παιχνίδι μπορεί να παιχτεί μόνο στη Νότια Αμερική μου βγάζει το google translate

 

 

Ειναι region locked, οπως ηταν και το FM 2014

 

Παιδια εχω ξαναπαρει games απο το nuuvem region locked αλλα δεν ξερω εαν ειναι του site region locked ή εαν ειναι το Steam και εχει μονο πορτογαλικα ως γλωσσα. Στην 1η περιπτωση θα το παρω απο εκει στην 2η μακρια.

Επισης το Fifa 14 ηταν region locked και το πηρα απο το nuuvem

 

edited

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι 14/10/14 Dragon Age Origins δωρεάν!

 

Τι λες τώρα?

Μπράβο στην EA για το giveaway και σε εσένα (όπως και σε nek4d, kamui και λοιπούς) για τη συνεχή ενημέρωση!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι 14/10/14 Dragon Age Origins δωρεάν!

Το τσίμπησα. Μπράβο στο Gameshopper παρακολουθώ και το site του και τη σελίδα του στο facebook είναι φανταστικός σε ότι αφορά προσφορές gaming.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.vg247.com/2014/10/08/free-pc-games-1-million-giveaway/Πολύ κούτρα σήμερα βρε παιδάκι μου

 

Crash Time II

 

EDIT

 

Ούπς ειπώθηκε...δεν κόλλησε το μάτι μου λόγο του διαφορετικού Link που έβαλε ο vizolover. Εγώ δεν έκανα like απλά το mail έβαλα κ το τσίμπησα.

 

Παίζει καμιά κομπίνα να μπει το Dragon στο Steam?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...