Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Παίδες, όπως ανέφερε και ο trayban το tropico 3 είναι δωρεάν στο Humble Store για ακόμα 17 και κάτι ώρες. 

Ποιος ο λόγος να κάνετε flood το νήμα με gifts σε αυτή τη φάση;

 

το humble δινει το τροπικο 3 δωρεαν

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, όπως ανέφερε και ο trayban το tropico 3 είναι δωρεάν στο Humble Store για ακόμα 17 και κάτι ώρες. 

Ποιος ο λόγος να κάνετε flood το νήμα με gifts σε αυτή τη φάση;

να πω την αληθεια εγω για καποιον λογο δν μπορουσα να το παρω για παρτυ μου οποτε το πηραν σαν δωρο κ μετα εκμεταλευτηκα το δωρο :-) αλλα μιας κ μπορεις να παρεις κ αλλα γκιφτ για το ιδιο παιχνιδι εχω 3-4 λινκς κ καθονται προς το παροιν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, όπως ανέφερε και ο trayban το tropico 3 είναι δωρεάν στο Humble Store για ακόμα 17 και κάτι ώρες. 

Ποιος ο λόγος να κάνετε flood το νήμα με gifts σε αυτή τη φάση;

 

Γιατί θα τα κρατήσουμε, θα ξεχαστούν και θα λήξουν. Τα ποστάρουμε τώρα και σίγουρα μετά από 24 ώρες (που λήγει η προσφορά) κάποιος δε θα έχει πάρει και θα ζητάει κλειδί. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tropico 3 ΔΩΡΕΑΝ! στο HumbleBundle store!

https://www.humblebundle.com/store
 
Πρεπει να εχεις λογαριασμο στο site καθως και ενεργο λογαριασμο steam για να γινει η εξαργυρωση του gift code.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Square Enix προσφορές στο nuuvem, Deus Ex, Tomb Raider, Sleeping Dogs, Hitman κ.α. Προσοχή όμως μερικοί τίτλοι είναι drm-free και όχι steam. http://www.nuuvem.com.br/promo/sem-squareenix

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμφανίζει το total war emperor στ βιβλιοθήκη how ?? 

 

Μπορείς να το παίξεις δωρεάν για 3 ημέρες ακόμα. Τα κάνει αυτά κατά καιρούς το Steam.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...