Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το season pass τι σημαινει? οτι ειναι κ το original και τα dlc?

Δεν περιλαμβάνει το βασικό παιχνίδι, μόνο 3 DLC (Clash in the Clouds, Burial at Sea - Episode One και Burial at Sea - Episode 2).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το season pass τι σημαινει? οτι ειναι κ το original και τα dlc?

 

 

 μόνο τα dlc αλλά όχι όλα  τώρα σε αυτό εκτός από τα  Burial at Sea - Episode one και two δεν ξέρω πια άλλα έχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 μόνο τα dlc αλλά όχι όλα  τώρα σε αυτό εκτός από τα  Burial at Sea - Episode one και two δεν ξέρω πια άλλα έχει

 

Έχει και το Clash in the Clouds

 

Δεν έχει το Columbia's Finest

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά προσπαθώ να πάρω ένα 2ο αντίτυπο από το humble bundle της square enix και δεν με αφήνει μου βγάζει αυτό

 

Sorry, your Humble Square Enix Bundle order has been canceled.

We have received too many purchase requests from you in a short period of time, so we have canceled your order (you will not be charged).

We are very sorry for the inconvenience. Please feel free to reply to this email and we can help you make a purchase.

 

Τι στο καλό  :cry: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να πάρεις δεύτερο αντίτυπο όταν έχεις ήδη ένα στο steam σου?


Επίσης αυτό το μήνυμα βγαίνει όταν πας να αγοράσεις παράπανω από 3 bundle με το ίδιο Paypal account εντός 3 ημερών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δωρο φυσικα!

 

Ειχα παρει την 1η μερα 2 bundle και εκτοτε δεν με αφησε να ξαναπαρω αλλο. Δοκιμασα και σημερα, που εχουν περασει πολλες ημερες πλεον και παλι ακυρωνεται η αγορα. Απότι φαινεται εχουν βαλει οριο τα 2 bundle.

 

Ετσι τα bundles που φαινονται οτι πωληθηκαν συνολικα, θα ειναι πολυ λιγοτερα απο κατι παλια νουμερα που ειχαμε δει. Περιεργο παντως, αφου υιοθετησαν το συστημα χωρις κλειδια steam, γιατι βαζουν οριο και μαλιστα τοσο χαμηλο, φανταζονται οτι μπορει να εχουμε μονο 1 φιλο στο steam?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να πάρεις δεύτερο αντίτυπο όταν έχεις ήδη ένα στο steam σου?

Επίσης αυτό το μήνυμα βγαίνει όταν πας να αγοράσεις παράπανω από 3 bundle με το ίδιο Paypal account εντός 3 ημερών...

 

Μα αυτή είναι η πλάκα πως μόνο ένα πήρα για ένα φίλο μου ,εγώ δεν πήρα μάλιστα του το πήρα σαν gift

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε ένα μέιλ με κωδικό έκπτωσης στο GMG. Το βάζω εδώ για όποιον θέλει.

 


Summer drought, you say? Why not forget about it and get ready for all the amazing games to come this Fall?

Start now and get 25% off* amazing titles such as
Dark Souls II Season Pass, Shadow of Mordor, Kick-Ass 2, Assassin's Creed Unity, Far Cry 4, Alien Isolation,
Dead Rising 3: Apocalypse Edition, Ultimate Street Fighter IV and Gauntlet.

trans.gif

 

WAT399-HZSWBT-IWXJWB

trans.gif

Don't let it go: use the voucher code above during checkout before 4pm UTC on Friday 8th August 2014.
  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...