Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και δυο δωρεαν παιχνιδακια, οχι οτι θα τα παιξετε ποτε

 

The Sims 2 Complete

Πηγαιντε στο origin->ανοιξτε την καρτελα origin πανω αριστερα->εξαργυρωση κωδικου->Και καντε copy-paste το "I-LOVE-THE-SIMS" (Χωρις τα "")

 

&

 

GTR Evolution απο το pc gamer

 

Edit: Εχει ξαναμπει το GTR λιγα ποστ πιο πανω απο τον @vizolover, τωρα το ειδα

Επεξ/σία από gavros10
  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Δηλαδή μπορώ να αγοράζω απο humble bundle-bundlestars με το κεφάλι μου "ήσυχο" ; </p>

 

Εντελώς!

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και ειχα πει οτι δεν αγοραζω αλλα....μολις ηρθε το μνμ απο το nuveem και ειδα ΟΛΑ τα gta με 5€, δεν κρατηθηκα και "ξοδευτηκα"!!!

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το The Sims 2 Ultimate Collection δωρεάν :)

 

Αν έχετε το Origin εγκατεστημένο στο PC πηγαίνετε στην "Εξαργύρωση κωδικού προϊόντος" και εισάγετε τον κωδικό "I-LOVE-THE-SIMS" αλλιώς πηγαίνετε εδώ και εξαργυρώστε τον κωδικό. Όσοι δεν έχουν λογαριασμό στο Origin, θα χρειαστεί να κάνουν αν θέλουν το παιχνίδι.

 

Η προσφορά ισχύει μέχρι 31/07.

 

Edit: Το έχει αναφέρει και ο φίλτατος gavros10 λίγο πιο πίσω τώρα δεν ξέρω αν το έκανε edit μετά και δεν το είδα η απλά το μάτι μου το έχασε εντελώς γιατί έβλεπε μόνο GTR Evolution :)

Επεξ/σία από GameShopper.gr
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος. Ευχαριστώ.

Αν και δεν είμαι fan της σειράς με ένα μικρό ψαξιματάκι δεν βλέπω μεγάλες διαφορές το 2 με το 3.

Μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δυο δωρεαν παιχνιδακια, οχι οτι θα τα παιξετε ποτε

 

The Sims 2 Complete

Πηγαιντε στο origin->ανοιξτε την καρτελα origin πανω αριστερα->εξαργυρωση κωδικου->Και καντε copy-paste το "I-LOVE-THE-SIMS" (Χωρις τα "")

 

&

 

GTR Evolution απο το pc gamer

 

Edit: Εχει ξαναμπει το GTR λιγα ποστ πιο πανω απο τον @vizolover, τωρα το ειδα

 

Ωραίος, και είχα απογοητευτεί που δε μπορούσα να κάνω activate τη retail έκδοση που έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το The Sims 2 Ultimate Collection δωρεάν :)

 

Αν έχετε το Origin εγκατεστημένο στο PC πηγαίνετε στην "Εξαργύρωση κωδικού προϊόντος" και εισάγετε τον κωδικό "I-LOVE-THE-SIMS" αλλιώς πηγαίνετε εδώ και εξαργυρώστε τον κωδικό. Όσοι δεν έχουν λογαριασμό στο Origin, θα χρειαστεί να κάνουν αν θέλουν το παιχνίδι.

 

Η προσφορά ισχύει μέχρι 31/07.

 

Edit: Το έχει αναφέρει και ο φίλτατος gavros10 λίγο πιο πίσω τώρα δεν ξέρω αν το έκανε edit μετά και δεν το είδα η απλά το μάτι μου το έχασε εντελώς γιατί έβλεπε μόνο GTR Evolution :)

 Thank you so much!Χάρη σε σένα απέκτησα δύο δωρεάν παιχνιδάκια για τον μικρό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Gameshopper Μην αγχωνεσαι. Το sims το ειχα βαλει, το gtr δεν ειδα που το εβαλαν πιο πανω και για αυτο το εκανα edit. 

 

Τουλαχιστον ξερω οτι ειναι καποιος εδω καλοκαιριατικα και δεν θα περασουν στο ντουκου καποια δωρεαν παιχνιδια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Borderlands 2 Complete Bundle στα 13,49€.

 

Η συγκεκριμένη έκδοση έχει περισσότερα έξτρα από την Game of the Year και επίσης είναι Steamplay που σημαίνει ότι παίζει κανονικά και σε PC.

 

ΥΣ: Με τα τόσα DLC του BL2 ενδέχεται να λείπει και κάτι, γι' αυτό τσεκάρετε προσεκτικά τι περιέχει πριν αγοράσετε.

 

edited

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thief (4) Master Edition απο Green man gaming  (http://www.greenmangaming.com/s/gr/en/pc/games/action/thief-master-thief-edition/) στα 8,97€ με το κουπόνι P36EYA-K5JYKT-ABO7X9.  Αν και ολοι λέτε οτι σε σχέση με τα προηγούμενα δεν ειναι καλό εγω για 8.97 το τσίμπησα και οτι γίνει , ελπίζω να με κρατήσει για μερικές ημέρες τουλάχιστον :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Η Enchanted Edition του αρχικού Trine (remake με τη μηχανή του Trine 2 και με Online multiplayer) κυκλοφόρησε σε Steam και gog.com. Όσοι είχαν το Trine αναβαθμίζονται δωρεάν στη (δυνατότητα να παίξουν τη) νέα έκδοση.

 

The Enchanted Edition is a free update for Trine with added features, such as the online multiplayer. The updated version does not impact the original game. Instead, both versions are available and can be selected from the game launcher. At the moment the Enchanted Edition is only available in Steam for Windows, but we will be adding the Mac and Linux versions afterwards.

Το Trine είναι σε προσφορά -80% σε gog.com, steam και humble store (έχει επίσης μπει μερικές φορές σε pay what you want bundles). Η enhanced edition αφορά για την ώρα μόνη την έκδοση για Windows.

 

http://store.steampowered.com/app/35700/

http://www.gog.com/promo/trine_enchanted_edition_launch_promo_250714 (το link είναι για το promo μαζί με το Trine 2, που μπορείτε να το απο-επιλέξετε)

https://www.humblebundle.com/store/p/trine_storefront

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Thanks τσίμπησα Lara Croft and the Guardian of Light που περίμενα να βγει στο summer sale του steam αλλά δεν βγήκε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...