Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν σας φαινεται λιγο περιεργη η σημερινη προσφορα;

Hegemony: Philip of Macedon Conquer the ancient greek world. ?????

εμενα γιατι μου φαινεται πολυ σαν σποντα; μπορει καποιος να μας χαρακτηρισει αρχαιους ή κατεστραμενους παντως με το ancient....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν σας φαινεται λιγο περιεργη η σημερινη προσφορα;

Hegemony: Philip of Macedon Conquer the ancient greek world. ?????

εμενα γιατι μου φαινεται πολυ σαν σποντα; μπορει καποιος να μας χαρακτηρισει αρχαιους ή κατεστραμενους παντως με το ancient....

 

Woot?

 

Ηγεμονία: Ο Φίλιππος ο Μακεδών κατακτά τον αρχαίο ελληνικό κόσμο μεταφράζω εγώ.

 

Τπτ λιγότερο, τπτ περισσότερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Woot?

 

Ηγεμονία: Ο Φίλιππος ο Μακεδών κατακτά τον αρχαίο ελληνικό κόσμο μεταφράζω εγώ.

 

Τπτ λιγότερο, τπτ περισσότερο

 

εγω δεν το μεταφρασα ενιαια αλλα ξεχωριστα

μπορει να θελουν και αυτοι να περασουν το μηνυμα τους πλαγιως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προστέθηκαν στο Humble Voxatron Bundle τα "Binding of Isaac" και "Blocks that Matter" για όσους το έχουν ήδη αγοράσει ή όποιο περάσει την μέση τιμή (αυτή την στιγμή στα $3,94).

 

Edit: Αντίθετα με το Voxatron (το οποίο βρίσκεται ακόμα σε περίοδο alpha), τα Binding of Isaac και Blocks That Matter μπορούν να ενεργοποιηθούν και μέσω Steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bastion -50% στα 6,99€ στο Steam Midweek Madness

ΩΡΑΙΟΣ! Αυτό, το Hard Reset και το Renegade Ops τα περιμένω τόσο καιρό! Το ένα έφυγε, δύο ακόμη!

 

Λέω να to τσιμπήσω Πέμπτη (3/11), μήπως (κατά τα γνωστά) το steam το ρίξει 75%

 

edit: Βασικά λέει until 4pm Pacific Time, αυτό σε ώρα Ελλάδος πότε είναι???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Stalker είναι κορυφή.

 

Ειδικά στο πρώτο, βάλε πρώτα και το Complete Mod και θα το απολαύσεις όσο δε λέει.

 

Το 2ο είναι επίσης καταπληκτικό, απλώς κάνει μικροσπασιματάκια κάθε τρείς και λίγο, γιατί τραβάει δεδομένα διαρκώς από το δίσκο. Αν έχεις SSD, πέρνα το εκεί και θα είσαι ΟΚ.

 

To Complete Mod είναι δωρεάν; Ακούγεται fan-made, γι'αυτό ρωτάω. Συν ότι το Stalker μου το έστειλε ένας 'θείος' και θέλω να ξέρω αν θα κουμπώνει το Complete Mod πάνω του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί.Δεν είναι δα και τραγική η διαφορά στην τιμή όμως.3,5 ευρώ είναι.Εγώ το πήρα τώρα και ας πέσει όσο θέλει.Εντάξει να κυνηγάμε προσφορές, αλλά μην είμαστε και υπερβολικοί.Γιατί εμείς οι άνθρωποι τελικά δεν ικανοποιούμαστε με τίποτα! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί.Δεν είναι δα και τραγική η διαφορά στην τιμή όμως.3,5 ευρώ είναι.Εγώ το πήρα τώρα και ας πέσει όσο θέλει.Εντάξει να κυνηγάμε προσφορές, αλλά μην είμαστε και υπερβολικοί.Γιατί εμείς οι άνθρωποι τελικά δεν ικανοποιούμαστε με τίποτα! :mrgreen:

 

πες το ψεματα. τρεχω να παρω paysafe

αντε το braid, το machinarium, το renegade ops, το spaz, το limbo!, το orcs must die! και το the binding of isaac εμειναν ακομα απο indie

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Paysafe στο steam; Δεν νομίζω να δουλέψει.

Edit: τελικά πρέπει να πρόσθεσαν υποστήριξη εδώ και αρκετό καιρό . Sorry about that.

http://store.steampowered.com/news/4203/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...