Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Στο GreeManGaming έχουν σε προσφορά τα DLC του Bioshock (που δεν υπάρχουν στο τρέχον Humble 2K bundle) μέχρι και -75% .

Συγκεκριμένα το Bioshock 2 DLC (Minerva's Den) που με ενδιέφερε είναι σε -75% στα 2.49€, και συνδυάζεται με το κουπόνι -20%

P36EYA-K5JYKT-ABO7X9
που δίνουν για αυτή την εβδομάδα (μέχρι 18/7) και βγαίνει τελικά στα 2€

 

http://www.greenmangaming.com/search/?page=1&q=bioshock+dlc&price=0-10

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο GreeManGaming έχουν σε προσφορά τα DLC του Bioshock (που δεν υπάρχουν στο τρέχον Humble 2K bundle) μέχρι και -75% .

Συγκεκριμένα το Bioshock 2 DLC (Minerva's Den) που με ενδιέφερε είναι σε -75% στα 2.49€, και συνδυάζεται με το κουπόνι -20%

P36EYA-K5JYKT-ABO7X9
που δίνουν για αυτή την εβδομάδα (μέχρι 18/7) και βγαίνει τελικά στα 2€

 

http://www.greenmangaming.com/search/?page=1&q=bioshock+dlc&price=0-10

 

Έχω το Bioshock 2 στο steam, το DLC Minerva's Den μπορεί να συνδυαστεί με το steam ή όχι; Δεν έχω αγοράσει ποτέ από GreeManGaming.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έχω το Bioshock 2 στο steam, το DLC Minerva's Den μπορεί να συνδυαστεί με το steam ή όχι; Δεν έχω αγοράσει ποτέ από GreeManGaming.

Αν έχεις το Bioshock 2 στο steam, έλεγξε πρώτα αν έχεις και το Minerva's Den DLC ήδη, από την καρτέλα DLC του Bioshock 2 στη βιβλιοθήκη σου (όσοι είχαν αγοράσει το παιχνίδι από το Games for Windows Live πήραν αυτόματα και το DLC).

 

Το GMG δίνει κωδικό για το Steam πάντως. Το οποίο ενεργοποιείς μέσω του Steam, όπως ενεργοποιείς οποιοδήποτε άλλο κωδικό στο steam. Μετά από την ενεργοποίηση θα εμφανιστεί στην καρτέλα DLC που αναφέρω παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το Bioshock 2 στο steam, το DLC Minerva's Den μπορεί να συνδυαστεί με το steam ή όχι; Δεν έχω αγοράσει ποτέ από GreeManGaming.

Nevermind έβγαλα άκρη και το τσίμπησα με 2€. Σε ευχαριστώ για τη κοινοποίηση!!!

Αν έχεις το Bioshock 2 στο steam, έλεγξε πρώτα αν έχεις και το Minerva's Den DLC ήδη, από την καρτέλα DLC του Bioshock 2 στη βιβλιοθήκη σου (όσοι είχαν αγοράσει το παιχνίδι από το Games for Windows Live πήραν αυτόματα και το DLC).

 

Το GMG δίνει κωδικό για το Steam πάντως. Το οποίο ενεργοποιείς μέσω του Steam, όπως ενεργοποιείς οποιοδήποτε άλλο κωδικό στο steam. Μετά από την ενεργοποίηση θα εμφανιστεί στην καρτέλα DLC που αναφέρω παραπάνω.

Δεν το είχα. Αγόρασα τη τριλογία Bioshock χωρίς τα DLC στο Summer Sales. Σε ευχαριστώ πάντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι απαραίτητα (βλέπε Borderlands 2) αλλά συνήθως ναι. Πάντα να τσεκάρεις για να αποφεύγεις παγίδες.

 

Να κάνω μια noob ερώτηση, το game of the year σημαίνει ότι περιλαμβάνει όλα τα DLC που έχουν κυκλοφορήσει?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μια noob ερώτηση, το game of the year σημαίνει ότι περιλαμβάνει όλα τα DLC που έχουν κυκλοφορήσει?

 

To συγκεκριμένο ναι, αλλά όπως είπε και ο από πάνω ΠΑΝΤΑ να ελέγχεις τι περιλαμβάνει η έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να μην περιλαμβάνει head ή skin άντε και το αντέχεις. Το να λείπουν όμως DLC που προσθέτουν επιπλέον gameplay (όπως το ultimate upgrade pack #2 που δεν περιλαμβάνει η GotY) είναι... κάπως.

 

Το Borderlands 2 GOTY με εκνευρισε οταν πηγα να βαλω καποιο σκιν και μου εβγαλε οτι επρεπε να το αγορασω ως extra DLC ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...