Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εάν κάποιος έχει αγοράσει ήδη το πρώτο, τι επιλογές θα έχει; Θα μπορεί να δώσει παραπάνω για να πάρει το δεύτερο; Ή, εάν προστεθούν παιχνίδια στο πρώτο tier, θα τα πάρει κατευθείαν;

Θα μπορεις, αλλά ο μεσος ορος στο μεταξυ ανεβαινει και παει.

 

 

Θα προστεθούν και άλλα παιχνίδια σε λίγες ημέρες. Λογικά στο 2ο tier.

Εννοειται στο 2ο tier, δεν υπαρχει καμία περιπτωση για το μονοδολλαρο, ειναι στανταρντ απο το παρελθον και φαινεται καθαρα στο σχημα της προσφορας.

.

Το ενδιαφερον ειναι ποια παιχνιδια θα ειναι. (Και λεμε παιχνιδια και οχι παιχνιδι, γιατι λεει "games").

Καποιοι λενε για base game των borderlands 1 ή borderlands 2 κατ'αλλους, αλλοι αναφερουν επαναληψη του civ 5... Εχει σασπενς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω ο μέσος όρος έχει ανέβει πάρα πολύ... Και το Spec Ops: The Line το αγόρασα μέσα στο summer sale την τύχη μου... Θα προτιμούσα να ήταν τα 2 bioshock στο 1$ για να τσιμπούσα αυτό :P. Ελπίζω τουλάχιστον το 2ο tier να έχει borderlands 2...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys, από το bundle που αναφαίρετε, έχω το Spec Ops: The Line που δεν το θέλω. Το πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρω πως να δω το κλειδί για να το στείλω σε όποιον από εσάς θέλει. Μπορώ μόνο redeem να κάνω σε acc. του Steam. Όταν αγόραζα, τα αγόρασα "για τον εαυτό μου" και όχι σαν gift.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Guys, από το bundle που αναφαίρετε, έχω το Spec Ops: The Line που δεν το θέλω. Το πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρω πως να δω το κλειδί για να το στείλω σε όποιον από εσάς θέλει. Μπορώ μόνο redeem να κάνω σε acc. του Steam. Όταν αγόραζα, τα αγόρασα "για τον εαυτό μου" και όχι σαν gift.

Εκτός από την επιλογή redeem υπάρχει και ένα εικονίδιο με ένα "δωράκι" δίπλα στην καταχώρηση του παιχνιδιού στη σελίδα που σου δίνει το Humble Bundle για την αγορά του bundle. Αυτό θα μετατρέψει την καταχώριση σε gift link (και δεν θα μπορείς να την κάνεις πλέον redeem)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχω όλα τα παιχνίδια που δίνει,και δεν είμαι διατεθειμένος να δώσω πάνω από 1€..Αν κάποιος δεν θέλει το xcom the bureau και το δίνει,θα τον ευχαριστούσα πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ευχαριστήσω και δημόσια τον paxara. Thanks dude!  :-)


Επειδή έχω όλα τα παιχνίδια που δίνει,και δεν είμαι διατεθειμένος να δώσω πάνω από 1€..Αν κάποιος δεν θέλει το xcom the bureau και το δίνει,θα τον ευχαριστούσα πολύ.

Μπορώ να στο στείλω ενώ έχει ενεργοποιηθεί στο Steam; Δεν το έχω κατεβάσει ακόμη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...