Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόνο το dlc του eurotruck simulator 2 going east κάπου στα 2,70 αν θυμάμαι καλά και κάποια τζαμπέ από το gog.

Παιδιά έχουμε γεμίσει παιχνίδια που δεν τα παίζουμε η όλη φάση δεν έχει νόημα.

Εχω βάλει στη wishlist και καποια ακόμα τα οποία παίξανε σε προσφορά αλλά να πληρώσω 20-30 ευρώ δεν υπάρχει περίπτωση. Οταν πέσουν βλέπουμε....

Οσο για το φίλο που ξόδεψε 350 ευρώ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν  πηρα κανενα...

Ειχα κατι χρηματα στο Steam (3,65) και πηρα 2 κλειδια για να ανοιξω cases μηπως και ερθει awp asiimov αλλα πηρα 2 ιδια skin (με λιγα λογια πηρα @@)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.bundlestars.com/all-bundles/big-sims-bundle/?utm_source=Bundle+Stars+Newsletter&utm_campaign=773d5a0449-BigSims_14_0701&utm_medium=email&utm_term=0_3437eaaeba-773d5a0449-418845929&mc_cid=773d5a0449&mc_eid=041eb26454

 

Eε λέει και το bundle stars δεν δίνω όλα τα simulator μαζί na ξεπουλήσω. Farmer και Agricultural simulator γιατί εκεί είναι το χρήμα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τσίμπησα τα εξής:

 

Far Cry 3 blood dragon 3,74 E

 

Batman Arkham Origins 5 E

 

The Swapper 2,80 E

 

Age of Empires II HD The forgotten expansion 2,24 E

 

Total war Rome II Hanibbal at the Gates 5,09 E

 

Total war Rome II Ceasar in Gaul 5,09 E

 

Total war Rome II beasts of war 0,84 E

 

Αυτά ακριβώς ήθελα να αγοράσω  και αν μπορούσα θα έπαιρνα και τα Outlast Whistleblower με 4,45 Ε και Nether με 2,80 Ε αλλά δεν μπορείς να τα έχεις όλα... Έκανα πολύ καλές αγορές πιστεύω... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά...εννοείται ότι σας δούλεψα και σας κορόιδεψα..για ακριβώς τον λόγο του από πάνω post και τα υπόλοιπα αυτού του είδους..Γιατί κάθε χρόνο ή σε κάθε sales μπαίνετε και γράφετε πόσα ξοδέψατε και πλασάρετε τα παιχνίδια που πήρατε,κυρίως αυτό!!.Ενώ μπορούμε κάλλιστα να τα διαβάσουμε όλα αυτά από το activity και όχι από το thread των προσφορών,που δεν λέει ''πες μας τα παιχνίδια που ψώνισες''..

 

Για την ιστορία δεν έδωσα ούτε πάνω από 40€ σα σύνολο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά...εννοείται ότι σας δούλεψα και σας κορόιδεψα..για ακριβώς τον λόγο του από πάνω post και τα υπόλοιπα αυτού του είδους..Γιατί κάθε χρόνο ή σε κάθε sales μπαίνετε και γράφετε πόσα ξοδέψατε και πλασάρετε τα παιχνίδια που πήρατε,κυρίως αυτό!!.Ενώ μπορούμε κάλλιστα να τα διαβάσουμε όλα αυτά από το activity και όχι από το thread των προσφορών,που δεν λέει ''πες μας τα παιχνίδια που ψώνισες''..

 

Για την ιστορία δεν έδωσα ούτε πάνω από 40€ σα σύνολο

Χαχα, καλο!

Ξερεις τι θα ηθελαν να σου πουν ολοι οι απο πανω, αλλα σεβαστηκαν το φορουμ και εσενα?

Ρε κοιτα το μπινι ποσα ξοδεψε  :shock:

Ή, μα καλα, τοσες προσφορες σε χαμηλες τιμες, μονο τα νεα πανακριβα παιχνιδια αγορασε ο ... ???

Ή, θα'χε να ψωνισει καμια δεκαρια χρόνια  :-D

 

Ενταξει, το activity δεν λεει πολλα, μπορει κανεις να παρει παιχνιδια και να μην τα ενεργοποιησει ακομη, για τον χι-ψι λογο.

 

Τωρα, ολα αυτα τα ποστ, ειναι οντως εκτος θεματος, αλλα αν δεν γραφουμε και λιγα "ψιλα" εκτος θεματος, τι παρεα ειμαστε?!

Περισσοτερο στα παιχνιδια απο τις αλλες προσφορες, εχουμε ενα λογο παραπανω να νιωθουμε μερικες φορες την αναγκη να μοιραζομαστε τον ενθουσιασμο μας οταν τα αποκταμε και μαλιστα σε καλυτερη τιμη.

Τέλος, σχόλια του τυπου, πότε θα τα παιξουμε, μας κανουν καλο για να μην ξεφευγουμε ουτε σαν δαπανη, ουτε σαν χρονος απο την ζωη μας. Το κατα δυναμιν φυσικα  :P

 

Χμμμ, τωρα που το σκεφτομαι, θα επρεπε εδω στο 1ο ποστ να μπουν καποια απο τα σαιτ για τους ανωνυμους 'αλκοολικους'  gamers και αυτο δεν ειναι αστειο, δεν παυει να γινεται εξαρτηση, αποδεδειγμενα επιστημονικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, λεει ο καθενας τι πηρε κατα τη διαρκεια των προσφορων στο θεμα τον προσφορων, που ειναι το προβλημα σε αυτο?

 

αμα δεν γινεται καθολου 'χαβαλες', εστω και, απο οτι καταλαβαινω ανουσιος κατα τη γνωμη σου, ποιο ειναι το νοημα του thread in the first place?

 

γιατι αν ειναι απλα να αναφερονται οι προσφορες σαν προσφορες η να λεμε αν αυτο εχει παιξει φθηνοτερα και ποτε, εχουμε και τον gameshopper, που νομιζω κανει παρα πολυ καλη δουλεια, αλλα και sites οπως isthereanydeal και steamprices

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα κάνετε και λέτε τι πήρατε .. εγώ δεν πήρα τίποτα βέβαια γιατι αυτα που θέλω ΣΕΡΝΟΝΤΑΙ στα laptop μου..( witcher 2 και Skyrim)
Εντάξει το Skyrim τρέχει καλά με medium γραφικά αλλα το witcher2 απαλευτο..

 

Για πείτε απο προσφορές τώρα τι τρέχει; Θα έχουμε παρόμοιο summer sales απο Steam .. Το Gog λέει τίποτα;

 

Επίσης το diablo 3 θα παίξει σε καμια τιμή ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα κάνετε και λέτε τι πήρατε .. εγώ δεν πήρα τίποτα βέβαια γιατι αυτα που θέλω ΣΕΡΝΟΝΤΑΙ στα laptop μου..( witcher 2 και Skyrim)

Εντάξει το Skyrim τρέχει καλά με medium γραφικά αλλα το witcher2 απαλευτο..

 

Για πείτε απο προσφορές τώρα τι τρέχει; Θα έχουμε παρόμοιο summer sales απο Steam .. Το Gog λέει τίποτα;

 

Επίσης το diablo 3 θα παίξει σε καμια τιμή ; 

Το Diablo 3 μονο απο κλειδακι αν το βρεις φθηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Diablo 3 μονο απο κλειδακι αν το βρεις φθηνα.

Ένα 20αρικο στο skroutz περίπου βλέπω. Ξέρουμε κανένα αξιόπιστο κλειδαδικο που να το χεί φθηνότερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα 20αρικο στο skroutz περίπου βλέπω. Ξέρουμε κανένα αξιόπιστο κλειδαδικο που να το χεί φθηνότερα;

και εγώ τόσο το βρίσκω στα κλειδάδικα, 19.90 το χαμηλώτερο

Ποιο? Το Three Brothers?

Κατι λεγανε οτι ειναι μικρο, τι σου αρεσε, τα γραφικα ή το story?

brothers-tale of two sons

και βρήκα αρκετά ενδιαφέρον το story,τα γραφικά και το soundtrack.

απο gameplay δεν είναι κάτι το δύσκολο/ιδιαίτερο αλλά σε καμία περίπτωση δεν σε αφήνει αδιάφορο το παιχνίδι.

τα γραφικά είναι όμορφα ειδικά τα τοπία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...