Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

O Vic Davis, δημιουργός των εξαιρετικών tbs Armageddon Empires, Solium Infernum και Six Gun Saga, "γιορτάζει" την απόρριψη του Armageddon Empires από το Steam (τόσο ξέρουν...) και προσφέρει τους τρεις αυτούς τίτλους με έκπτωση 50%. Αρκεί, στη φόρμα αγοράς, να εισάγετε τον κωδικό NEVERONSTEAM.

 

Από την ιστοσελίδα της Cryptic Comet μπορείτε να δείτε demo των τριών παιχνιδιών, ενώ από το blog του Davis μπορείτε να παρακολουθείτε τις εξελίξεις για το δωρεάν expansion του Solium Infernum, το Rectification, καθώς και το επόμενο παιχνίδι που ετοιμάζει, το Occult Chronicles, με επιρροές από Lovecraft.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Sorry τοτε, δεν ηξερα, ανεφερα οτι εγραφε το steam.

 

No probs. :)

 

Δεν το δοκίμασα ποτέ το online του, αλλά δεν νομίζω να ήταν κάτι συνταρακτικό.

Βασικά (βαριέμαι τώρα, είναι αργά :P) δείτε μήπως το έβγαλαν από την έκδοση για PC, αλλά δεν νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

μιάς και οι Halloween προσφορές στο Steam τελειώνουν αύριο, ήθελα να ρωτήσω an αξίζει το STALKER bundle?

Διάβασα τα thread στο φόρουμ αλλά άκρη δεν έβγαλα ακριβώς, μάλλον επειδή τα σχόλια πέρα από ανάμικτα είναι και 2-3 ετών οπότε πλέον δεν ξέρω τι παίζει σε σχέση με technical issues όπως τότε.

Βασικά μου έκανε και εντύπωση που το steam στο bundle δεν έβαλε το clear sky. Τόσο μάπα είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Stalker είναι κορυφή.

 

Ειδικά στο πρώτο, βάλε πρώτα και το Complete Mod και θα το απολαύσεις όσο δε λέει.

 

Το 2ο είναι επίσης καταπληκτικό, απλώς κάνει μικροσπασιματάκια κάθε τρείς και λίγο, γιατί τραβάει δεδομένα διαρκώς από το δίσκο. Αν έχεις SSD, πέρνα το εκεί και θα είσαι ΟΚ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Stalker είναι κορυφή.

 

Ειδικά στο πρώτο, βάλε πρώτα και το Complete Mod και θα το απολαύσεις όσο δε λέει.

 

Το 2ο είναι επίσης καταπληκτικό, απλώς κάνει μικροσπασιματάκια κάθε τρείς και λίγο, γιατί τραβάει δεδομένα διαρκώς από το δίσκο. Αν έχεις SSD, πέρνα το εκεί και θα είσαι ΟΚ.

 

 

Την ατμόσφαιρα του STALKER λίγα παιχνίδια την έχουνε (μην πω κανένα).

Το μόνο που μπορώ να το παρομοιάσω και αξίζει επίσης είναι το Metro 2033.

 

Αναμένεται φυσικά το καινούργιο STALKER καθώς και το επόμενο Metro 2034.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Stalker είναι κορυφή.

 

Ειδικά στο πρώτο, βάλε πρώτα και το Complete Mod και θα το απολαύσεις όσο δε λέει.

 

Το 2ο είναι επίσης καταπληκτικό, απλώς κάνει μικροσπασιματάκια κάθε τρείς και λίγο, γιατί τραβάει δεδομένα διαρκώς από το δίσκο. Αν έχεις SSD, πέρνα το εκεί και θα είσαι ΟΚ.

 

Το ψηνω το game. Τι προσθέτει το Complete Mod; Σε windows 7 64bit θα παίζει;

 

edit: Καλα χωριστά κανουν 5 ευρώ και μαζί τα δινουν 6; WTF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ψηνω το game. Τι προσθέτει το Complete Mod; Σε windows 7 64bit θα παίζει;

 

edit: Καλα χωριστά κανουν 5 ευρώ και μαζί τα δινουν 6; WTF

 

Πήγα να πάρω το call of prypriat,που κάνει 2,49€....γιατί το shadows of chernobyl,το έχω ήδη αγοράσει σε retail μόλις είχε βγεί..ΚΑΙ

Your transaction failed because you are trying to buy a game that requires ownership of another game you do not currently own. Please correct the error and try again.

 

μάλλον πρέπει να διαλέξω το άλλο με 4.99€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ψηνω το game. Τι προσθέτει το Complete Mod; Σε windows 7 64bit θα παίζει;

 

edit: Καλα χωριστά κανουν 5 ευρώ και μαζί τα δινουν 6; WTF

 

To Complete Mod προσθέτει πάρα πολλά πράγματα για να τα γράψω.

 

Βασικά κάνει ολοκληρωτικές αλλαγές στα γραφικά, τόσο μεγάλες που όταν το τερμάτισα και πήγα στο 2ο παιχνίδι, μπροστά στο πρώτο φαινόταν σαν παιχνίδι δεκαετίας.

 

Επίσης προσθέτει καταπληκτικό καιρό, απίστευτα ρεαλιστικό, αλλάζουν τα όπλα, η ποικιλία και η συμπεριφορά των NPCs και πάρα πάρα πολλά ακόμα.

 

Βασικά είναι must για το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εε, @@ με την paysafe και το steam...

There seems to have been an error initializing or updating your transaction. Please wait a minute and try again or contact support for assistance.

 

Μια ώρα τώρα,βγάζει αυτό το σφάλμα!

Τους έστειλα ticket...δεν νομίζω να προλάβω..

 

έφτιαξε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...