Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απαιτεί "κάψιμο" για να ευχαριστηθεί κάποιος το game; (όπως, κάποτε τουλάχιστον, το WoW)

Eπίσης έχει μεγάλη κι ενεργή κοινότητα ή έχουν πέσει τα πράγματα απο τότε που κυκλοφόρησε;

 

 

συγνωμη που αργω να απαντησω , αλλα λιγο το wvw , λιγο η εθνικη ... καταλαβαινεις ...

 

οχι δεν απαιτει καψιμο , το αντιθετο . μπορεις απο την πρωτη στιγμη να συμετεχεις σε ολα τα δρωμενα αν μπεις κολαουζος με αλλα ατομα μιας guild .φυσικα μην περιμενεις να γινεις top απο την αρχη αλλα με την παροδο του χρονου φτανοντας 80 ( σε σχετικα γρηγορο χρονο παιρνεις exp απο το οτιδηποτε κανεις στο παιχνιδι ) μπορεις να ντυθεις με exotic ( ευκολα )  αρχικα και αργοτερα να φτιαξεις τα ascended σου ( διαφορα 5% με τα exotic , σχετικα μικρη ) που ειναι τα top weapon/armor.

 

αν το παρεις μπες στον aurora glade και μιλα με ενα απο τα παιδια των dragonseasson ( tillion ή the_valiant ) που θα τους βρεις στο thread του gw2 εδω στο φορουμ .

 

η προσφορα απο οτι ειδα ισχυει ακομα . προφανως τελειωνει το απογευμα που ειναι πρωι για την αμερικη .

Επεξ/σία από Han Solo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ ήθελα πολύ το Metro: Last Light Redux αλλά εκείνο σε προσφορά δεν το βγάζουν. Μόνο το Metro 2033 Redux το είχε/(δεν ξέρω αν το έχει ακόμα) -50% και το τσίμπησα στα 10€. Αντε να δούμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα το  Borderlands 2 goty απο amazon  άλλα στο steam μου εμφανίζει το απλό,έχω κάνει κάτι λάθος.Τι πρέπει να κάνω.

Κι εγώ πήρα το goty dishonored και μου δείχνει το απλό αλλά μόλις μπώ στο game υπάρχουν και τα dlc. Το ίδιο έχει συμβεί και σε σένα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρώτησα στο αντίστοιχο θέμα αλλά δεν πήρα απάντηση. Μου περισσεύουν ~5 ευρώ στο wallet από πωλήσεις καρτών και είμαι ανάμεσα σε Dragon Age Origins Ultimate Edition και Dark Souls.

 

Τι με συμβουλεύετε να πάρω προτού τελειώσει το sale?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταξύ των 2, όσο καλό κι αν είναι το DAO θα σου πρότεινα με κλειστά μάτια το DS. Φυσικά με 5 ευρώ έχει πολλά διαμαντάκια (Witcher 2, Dishonored, Skyrim και δεκάδες άλλα) σε περίπτωση που δεν θές αποκλειστικά ένα εκ των 2 που λές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταξύ των 2, όσο καλό κι αν είναι το DAO θα σου πρότεινα με κλειστά μάτια το DS. Φυσικά με 5 ευρώ έχει πολλά διαμαντάκια (Witcher 2, Dishonored, Skyrim και δεκάδες άλλα) σε περίπτωση που δεν θές αποκλειστικά ένα εκ των 2 που λές.

 

Προς τα εκεί κλείνω κι εγώ... Τα υπόλοιπα τα έχω, με εξαίρεση το Dishonored που λέω να περιμένω να πέσει η GOTY για να το αγοράσω.

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ πήρα το goty dishonored και μου δείχνει το απλό αλλά μόλις μπώ στο game υπάρχουν και τα dlc. Το ίδιο έχει συμβεί και σε σένα

 

 

Δεξι κλικ -> Properties -> DLC και θα δεις αυτο:

 

UEhoXd1.png

 

Ισχυει για πολλα παιχνιδια, οπως στο Dishonored GOTY που αναφερε ο φιλος απο πανω.

Ευχαριστώ πολύ  θα το τσεκάρω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...