Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Στο Tomb Raider (2013) στην GOTY δεν περιέχονται όλα τα DLCs (λείπουν κάποια skins και single player upgrades), ενώ η Survival Edition έχει κάποια extras (soundtrack, digital map) που δεν έχει η GOTY, αλλά δεν έχει σχεδόν κανένα DLC.

Γιατί δεν υπάρχει (κι εδώ) μια πλήρης έκδοση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σου δουλευει κανονικα; γιατι γραφει Note: Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address.

 

  • Requires Steam Client to activate.  Steam key only valid in North America.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

σου δουλευει κανονικα; γιατι γραφει Note: Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address.

 

  • Requires Steam Client to activate.  Steam key only valid in North America.

 

Έχω billing adress usa... To έβαλα κανονικα στο steam μου και τωρα κατεβαίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το 'Steam key only valid in North America'  ειναι που μας ανησυχει γιατι τα αλλα παιχνιδια δεν λενε κατι τετοιο

...επειδή την ειχα πατησει περσι με το Dead Island Reptide....δεν την ξαναπαταω...ευτυχως το ξαναπουλησα στο Ebay.com και πηρα το ευροπαικο κλειδι και όλα καλα......υπαρχει τροπος αλλα δεν εχω ορεξη για banned account ....σε αντιθεση με το Origin....Mexico που δεν ειχα κανενα θεμα...

 

edited: όχι σε αυτό το θέμα cd-key stores

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα δείξει σε λίγο. Αν ήμουν απρόσεχτος θα το δώσω ebay. Δεν θα σκάσω για 6-7 ευρώ

...αν κατεβαινει δεν υπαρχει πρόβλημα...εχει ενεργοποιηθει....εμενα δεν με αφησε καν να το κατεβασω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αν κατεβαινει δεν υπαρχει πρόβλημα...εχει ενεργοποιηθει....εμενα δεν με αφησε καν να το κατεβασω ...

Άρα μούφα region lock είναι....

 

...επειδή την ειχα πατησει περσι με το Dead Island Reptide....δεν την ξαναπαταω...ευτυχως το ξαναπουλησα στο Ebay.com και πηρα το ευροπαικο κλειδι και όλα καλα......υπαρχει τροπος αλλα δεν εχω ορεξη για banned account ....σε αντιθεση με το Origin....Mexico που δεν ειχα κανενα θεμα...

 

edited: όχι σε αυτό το θέμα cd-key stores

Εγω μίλησα για την έκδοση με καμιά 10αριά dlc Μέσα στα 9.99$ όχι την απλή που παραθέτεις

...Να προσέξεις καλύτερα τι έγραψα.....

Στο site που δίνεις κάνει 9.58€ η έκδοση Borderlands 2 GOTY

 

EDIT Το Borderlands 2 GOTY ΑΠο AMAZON παίζει κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα μούφα region lock είναι....

Εγω μίλησα για την έκδοση με καμιά 10αριά dlc Μέσα στα 9.99$ όχι την απλή που παραθέτεις

...Να προσέξεις καλύτερα τι έγραψα.....

Στο site που δίνεις κάνει 9.58€ η έκδοση Borderlands 2 GOTY

EDIT Το Borderlands 2 GOTY ΑΠο AMAZON παίζει κανονικά

...ναι....δικιο εχεις...πολύ καλη τιμη...και για 9.58...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα μούφα region lock είναι....

Εγω μίλησα για την έκδοση με καμιά 10αριά dlc Μέσα στα 9.99$ όχι την απλή που παραθέτεις

...Να προσέξεις καλύτερα τι έγραψα.....

Στο site που δίνεις κάνει 9.58€ η έκδοση Borderlands 2 GOTY

EDIT Το Borderlands 2 GOTY ΑΠο AMAZON παίζει κανονικά

 

 

 

 

και σ'εμενα παιζει κομπλε  :)

τσαμπα πραμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...