Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα γράψω και εγώ γιατί νομίζω οι αγορές έχουν τελειώσει :P. Του δωσα και καταλαβε παντως.

 

Assassin's Creed III

Bioshock Infinite

Bulletstorm

Dragon Age: Origins Ultimate Edition

The Elder of Scrolls: Skyrim Legendary Edition

ENSLAVED: Odyssey to the West

Far Cry 3: Blood Dragon

Hitman Absolution

LEGO Lord of the Rings

LEGO Marvel Super Heroes

Metro Last Light Complete Pack

Sleeping Dogs

Spec Ops: The Line

The Wolf Among Us.

 

Όλα μαζί γύρω στο 60αρι. Όσο δηλαδή ένα νέο παιχνίδι σε μια κονσόλα :P. Το καλό είναι πως χάρη τα cases του CS GO και τις κάρτες όλα αυτά μου κόστισαν ένα 40αρι.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οοοκ θενκς...

Μπορώ με paysafe γιατί μου τελείωσε η κάρτα και Σάββατο Κυριάκο δύσκολο να βάλω λεφτά μέσα.

Όχι, το άμαζον δέχεται μόνο χρεωστικές/πιστωτικές, ούτε καν paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιλοαπογοητευτική η σημερινή ημέρα απο προσφορές στο steam, ίσως και γιατί δεν με ενδιαφέρουν πολλά απο τα παιχνίδια. Payday 2 και Chivalry αξίζουν πολύ σαν τιμή αλλά δυστυχώς προσωπικά δεν μου αρέσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωρεαν για steam

Rocket League Alpha Signup

http://www.psyonix.com/BC2/Invite/RocketLeagueSignup.php

Πριν 6-8 ωρες δεν επαιζε, εβγαζε run out of keys, τωρα που ξαναδοκιμασα απο περιεργεια, επαιξε.

Διασυνδεεται με τον steam λογαριασμο σας για να στειλει το κλειδι, αν ειστε συνδεδεμενοι, εστω και με browser, δεν χρειαζεται password (που ετσι και αλλιως δεν πρεπει να βαζετε πουθενα εκτος steam).

Βιντεακι για να δειτε πως ειναι:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι καποιες απο τις λειτουργιες του παιχνιδιου χρειαζονται τα dlc,οπως οπλα,mods και αρκετα αλλα

δεν αξίζει/είναι διασκεδαστικό χωρίς τα dlc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα παιζεται και χωρις αυτα αλλα π.χ. αν θες να παρεις sniper οπλα ειναι απο dlc, εχει 3 dlc με οπλα και mods οπως και μασκες κ.α. επισης καποια assets που χρειαζονται στις αποστολες ειναι απο dlc

αποψη μου ειναι οτι δεν ειναι απαραίτητα αλλα οσο παιζω με ξενερωνει που δεν μπορω να παρω καποια πραγματα και ισως να αξιζει τωρα που εχουν 0,99 το καθενα, στην ουσια ειναι 4 dlc με οπλα που εχουν 0,99 μεχρι σημερα στις 20:00 και ενα expansion pack-map που δεν εχει εκπτωση

για να κλεισω γιατι βγαινω offtopic το παιχνιδι πιστευω και σχετο στα 5,59 αξιζει τα λεφτα του και εχει να δωσει αρκετες ωρες ειδικα αν το παίξετε με φιλαρακια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν έχει άλλο community's vote? Με αυτό το vote παίρναμε ακόμα μια κάρτα κανονικά...

 

Ναι ρε γαμωτο... Επειδη αρχιζει το encore το βραδυ, οι "καινουργιες" προσφορες τελειωσαν. Οτι ψηφισαμε ψηφισαμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...