Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχετε καταλάβει ρε εσείς ότι αρχίζουμε και μιλάμε σαν να είμαστε σε γκρουπ Ανώνυμοι - Προσφορομανείς;

 

:P

 

Βασικά έτσι είναι... γι' αυτό και εγώ έχω κόψει τα bundles σε πολύ μεγάλο βαθμό, έχει γεμίζει το Steam με ένα σωρό παιχνίδια που ούτε θα παίξω ποτέ. Φέτος ήθελα Metro Last Light Complete, Bioshock Infinite Season Pass και Skyrim Legendary (το οποίο όλο το ανέβαλα γιατι η εγκατάστασή του σημαίνει bye-bye δουλειά, site, σπίτι, σκυλιά, γατιά κ.λπ.).

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχετε καταλάβει ρε εσείς ότι αρχίζουμε και μιλάμε σαν να είμαστε σε γκρουπ Ανώνυμοι - Προσφορομανείς;

 

:P

 

Μα.... Αφου... Χμμ... 

 

Ετσι μας αντιμετωπιζω. Ξερεις ποσο δυσκολο ηταν να μην αγορασω και καποια αλλα παιχνιδια; Παλι καλα που βαριομουν να παω να παρω paysafe για "ωρα αναγκης"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι μόνο δύο προσφορές με γαργάλησαν από όλες τις εκπτώσεις. Τα 10 περίπου ευρώ του Europa Universalis 4 (αν ήταν complete edition θα το έπαιρνα επιτόπου αλλά ήταν η απλή, οπότε μάλλον θα πάρω την complete σε retail) και τα 2 ευρώ του Ikaruga, που δε μπήκαν ποτέ σε vote sale. Το Steam δεν πήρε φράγκο, από το GOG απεναντίας αγόρασα Painkiller Black και Papers Please.

 

Γενικά πολύ μέτριες, αναμενόμενες και υποτονικές οι εκπτώσεις κατά τη γνώμη μου. Πολύ λίγες προσφορές ξεχώρισαν και για mainstream παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Payday 2 και call of Suarez gunslinger.Λιγοτερα απο άλλες φορες αλλα τουλάχιστον να τα εχω παίξει .Δεν ξέρω για το dishonored goty τι να κανω ακομα.Χαζευα στο kinguin και ειδα οτι βάζει και αυτό προσφορές summer sales.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από Steam:

Bulletstorm

Assassin's Creed Revelations GOLD

Skyrim Legendary

Dishonored GOTY

 

Aπό Amazon:

Age of Empires 2 HD + DLC

 

 

Τώρα περιμένω να μπει το Red Alert 3 στο encore, γιατί δε το πήρα όταν ήταν flash sale.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα:

Sleeping Dogs

Far Cry 3

Far Cry 3 - Blood Dgragon

Call of Juarez Gunslinger

Κόστος = 4,2 ευρώ! Ας είναι καλά τα skins του cs go που ξεπούλησα. xD

Δεν ξέρω για εσάς αλλά ότι game παίρνω έχω σκοπό να το παίξω! :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.amazon.com/Wolfenstein-Order-Online-Game-Code/dp/B00HQNYMQ2/

 

και..

 

F5, F5, F5, F5, Ctrl + F5, F5, F5, F5, Ctrl + F5 και ούτω το καθεξής.

 

Σοβαρά τώρα όλο και κάποιος θα το αναφέρει εδώ οπότε ρίχνε καμία ματιά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...