Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλά βγαίνει στα 7,47 γιαυτό δν ανέφερε κανείς κάτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμη του στο Steam US ειναι 10.19$ αρα αυτο ειναι το pricematch, μην περιμενετε κατι καλυτερο. Σημερα εγινε καποια στιγμη, το πρωι ηταν ποιο ακριβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

πρεπει να εγινε αμεσως μετα που εγραψα

 

edit: αγοράσθηκε και αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τα dlc επισης --πηρα το brigmore που μου ελλειπε

καθως το ρωσικο ειναι κλειδωμενο

 

 

και μετα την πολλοστη φορα που η bethesda τιμωρει τους early adopters ζητωντας εξωφρενικα ποσα για τα dlc σχεση με την goty,δεν προκειται να δωσω λεφτα σε παιχνιδι της πριν το βγαλει σε πακετο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Βασικά έχει κάνει σε αρκετές από τις χθεσινές πέρα από το Dishonored όπως Civ V, Civ Complete (αυτό ψάξτε το λίγο μπορεί να παίζει region lock), Europa Universalis IV, AC III, Black Flag, Freedom Cry, Total War™: ROME II κ.α.

 

και τα dlc επισης --πηρα το brigmore που μου ελλειπε

καθως το ρωσικο ειναι κλειδωμενο

 

 

και μετα την πολλοστη φορα που η bethesda τιμωρει τους early adopters ζητωντας εξωφρενικα ποσα για τα dlc σχεση με την goty,δεν προκειται να δωσω λεφτα σε παιχνιδι της πριν το βγαλει σε πακετο

 

Και εγώ ήμουν έτοιμος να πάρω το Arkham Origins και μόλις ανακοινώθηκε η Complete το άφησα. Καταλαβαίνω την προσπάθεια των εταιριών να επιμηκύνουν τη ζωή των προϊόντων τους με τα τρικ τύπου Complete Edition αλλά τουλάχιστον ας μην τιμωρούν τους early buyers, οδηγώντας τους ουσιαστικά στην αγορά των GotY εκδόσεων, καθώς μεμονωμένα τα DLC είναι πανάκριβα (Skyrim says hi).

 

Ελπίζω αύριο το GMG να με λυτρώσει και να πάρω το Season Pass για το Bioshock Infinite σε καλή τιμή, γιατί έφαγα ξενέρα που δεν έπεσε 75% στο φετινό Summer Sale.

 

edited

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο skyrim μιας και μιλάμε για εκδόσεις η Legendary έκδοση τι διαφορές έχει με την απλή; 

 

ήθελα να αγοράσω σήμερα την απλή έκδοση στα 3 ευρώ αλλά καλύτερα να περιμένω την legendary να πέσει στα 7 ευρώ για πχ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γιατί να μπουν με κάποια πιο special;

Έχουν -50%,αν πάρουν -75% χλομό..

Παίζουν άλλοι τίτλοι κατα εμέ..

δν είναι ιδέα σου,όντος δεν τα είδαμε 

 

 

Ειναι ιδεα μου, ή δεν εχουμε δει τα Crysis σε sale? (Steam)

 

http://store.steampowered.com/app/108800/

http://store.steampowered.com/sub/987/

 

crysis3 εννοείται ότι δεν υπάρχει στο steam

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γιατί να μπουν με κάποια πιο special;

Έχουν -50%,αν πάρουν -75% χλομό..

Παίζουν άλλοι τίτλοι κατα εμέ..

 

 

 

http://store.steampowered.com/app/108800/

http://store.steampowered.com/sub/987/

 

crysis3 εννοείται ότι δεν υπάρχει στο steam

 

Γιατι συνηθως εμπαινε στα 3.75 το Crysis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος και αν δεν μπει GTA V Pre-Order 10 ευρω, το steam sale τελειωσε για μενα εχθες. Φετος πηρα ακριβως αυτα τα παιχνιδια που ηθελα πριν το sale που ηξερα οτι θα παιξω. Εκανα μια μικρη ατασταλια με το "The Wolf Among Us" αλλα ημουν απηρεασμενος απο αλλο παιχνιδι της telltale που τερματισα προσφατα και δυσκολα θα απεφευγα ενα τετοιο επος (συμφωνα με ενα φιλο) σε τετοια τιμη. 

Με την σειρα που τα αγορασα:

 

The Wolf Among Us = 3.2 ευρω (Απο ρωσια με κατι ψιλα ακομα ref που ειχαν ξεμεινει)

Child Of Light = 11.24 ευρω (Ναι, και ομως. Ισως το πιο ακριβο παιχνιδι που εχω αγορασει σε sale ολο αυτα τα χρονια)

Dishonored GOTY = 7.47 ευρω απο Amazon

Transistor = 8.09 ευρω (Απο ρωσο ο οποιος αντι για 6 κλειδια που ζηταγαν οι περισσοτεροι, ηθελε 5 + 2 καρτες summer sale. Ναι αυτες που δινει δωρεαν το steam ανα 3 vote)

 

Συνολικη Ζημιά = 30 ολοστρογγυλα ευρω. 

 

Η ειρωνεια ειναι οτι σε σχεση με περσυ, εδωσα πανω κατω τα ιδια λεφτα, πηρα τα μισα παιχνιδια αλλα θα τα παιξω παραπανω απο οτι επαιξα τα περσυνα...

 

Στην λιστα μου ειχα και παιχνιδακια οπως Papers Please, Gone Home, The novelist κλπ αλλα τα φοβαμαι οτι θα μπουν συντομα σε bundle και δεν το ρισκαρα

 

EDITl: Τελος, εκανα την μεγαλυτερη βλακεια που δεν αγορασα εγκαιρα το Valiant Hearts: The Great Wars. Υπηρχε με 2 κλειδια αλλα επειδη ηξερα οτι κατι δεν παει καλα για ολοκαινουργιο παιχνιδι με 1 μερα κυκλοφορια περιμενα να δω μηπως το κλειδωσουν. Τελικα εφαγε ενα ωραιοτατο region lock αλλα αυτοι που το ειχαν ενεργοποιησει ηδη δεν επαθαν τιποτα. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...