Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τέτοιες προσφορές δεν τις αφήνεις αν είσαι φαν..

 

Αφού το αγόρασα όμως μου χει από το κάθε game από 2.Ένα διαθέσιμο και ένα μη διαθέσιμο..Γιατί?

http://prntscr.com/3wmtc4 

ειναι οι mac εκδοσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω ρε Remember me στα 9Ε και μου εχουν πει οτι ειναι πολυ underated..Αμα μπει στο αμαζον ριξτε ενα φλεβαρο περικαλω :)

αν και ειναι full linear.. εμενα μου αρεσε (δωρεαν στο ps plus) . Την ιστορια του δεν την λες αδιαφορη ισα ισα αρκετα ενδιαφερουσα..Η μουσικη ειναι τελεια...γενικα θα το ευχαριστηθεις για 4-6 ωρες που θελει να τερματισει .. Για 9€ ομως δεν αξιζει, θα ηταν καλη επιλογη γυρω στα 3-5€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάλι price match το amazon στο Bioshock Infinite (5.39E)

για οποιον δεν το έχει πάρει χαμπάρι ακόμα.

 

Μιας και το 15αρι που ζητάει το steam μαζί με το season pass μου φαίνεται πολύ, θα τσιμπήσω σκέτο το παιχνίδι τώρα και το season pass σε -75% οταν το πετύχουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίρνουμε το απλό ή το GOTY Dishonored;

 

Σωστή ερώτηση. Τα DLC δίνουν πίστες σαν έξτρα περιεχόμενο ή μονο skills κλπ? Γιατί το έχω παίξει μια φορά στο ps3 και αν είναι να το πάρω καθαρά και μόνο για συλλογή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περίπτωση -75% και του Goty θα το σκεφτόμουν λιγότερο να το πάρω, αν και πάλι αναλογικά ΙΣΩΣ να αξίζει το απλό. Κάποιος που να έχει μια ολοκληρωμένη άποψη απο τα DLC του τίτλου ας μας το πεί. 

Ο τίτλος θα αγοραστεί όπως και να έχει πάντως μιας και δεν έχω ασχοληθεί στο παρελθόν κι είναι υποσχόμενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...