Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια γρήγορη ερώτηση:

Υπάρχει περίπτωση να βάλω στο καλάθι ένα παιχνίδι σε προσφορά και να μπορέσω να το αγοράσω σε εκείνη την τιμή μια μέρα αφού λήξει η προσφορά του; Μαλλόν κάνω όνειρα ε; Για steam πάντα μιλάω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω στήσει καραούλι για το Torchlight εδώ και μέρες μήπως πέσει αλλά τζίφος, ειδικά σήμερα που είναι και anniversary day του, περίμενα να μπει έστω daily deal όπως και πέρυσι αλλά τζίφος... :(

Και γω το ίδιο χαχα. Νομίζω ότι το κρατάνε για να το βάλουνε όταν βγει το 2 (ελπίζω κανένα τύπου portal αν προ-παραγγείλεις το 2 να πάρεις τζάμπα το 1)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω το ίδιο χαχα. Νομίζω ότι το κρατάνε για να το βάλουνε όταν βγει το 2 (ελπίζω κανένα τύπου portal αν προ-παραγγείλεις το 2 να πάρεις τζάμπα το 1)

Κι αυτή η προσφορά με προπαραγγελία του επόμενου που ελπίζω και εγώ δεν είναι και πάλι σίγουρη γιατί χτες που είδα την προπαραγγελία του Trine 2 που ξεκίνησε στο Steam δεν έχει καμία προσφορά για το πρώτο και όχι μόνο αυτό αλλά το 2 κοστίζει 12.99 νομίζω και το παλιό 19.99 :whistle:

 

ΥΓ. Εντωμεταξύ πριν λίγο είδα (μιας και έλεγα στην προηγούμενη σελίδα για το anniversary του Torchlight) ότι χτες κατά την διάρκεια της μέρας έδιναν free steam keys μέσω twitter ανά λίγες ώρες και όποιος προλάβαινε... :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο χορό του Halloween μπαίνει και η GoG.com, με Halloween Weekend (-50%) στα εξής "horror"/"scary" games:

 

*Phantasmagoria - $4,99

*Phantasmagoria 2: A Puzzle of Flesh - $2,99

*Vampire: The Masquerade - Redemption - $2,99

*Gabriel Knight: Sins of the Fathers - $2,99

*Gabriel Knight 2: The Beast Within - $2,99

*Gabriel Knight 3: Blood of the Sacred, Blood of the Damned - $2,99

*Ghost Master - $2,99

*Litil Divil - $2,99

*Realms of the Haunting - $2,99

*Sanitarium $4,99

*Scratches Director's Cut - $4,99

*Shadowgrounds - $4,99

 

Προσωπικά πιστεύω παίζει να'ναι και το καλύτερο GoG.com offer αυτής της χρονιάς, σχεδόν όλοι οι τίτλοι on offer είναι πραγματικά διαμάντια του είδους τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νιce!Thanx για το tip!

Το ατιμο το Sanitatirium το χει παιξει κανεις σε win7 x64 με nvidia? Αψεγαδιαστα?tongue.gif

 

Yes, and yes. tongue.gif Αν και είναι laptop οπότε επιφυλάσσομαι για την γενική συμβατότητα με x64.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ...

Γλυκοκοιτάζω το Overlord pack και ακούγεται ωραίο σαν concept αλλά δεν ξέρω αν αξίζει, καμιά συμβουλή?

Εντωμεταξύ ξέρει ή κατάλαβε κανείς αν τα παιχνίδια θα αλλάζουν κάθε μέρα ή αυτή είναι η λίστα μέχρι τις 1/11 και τέλος?

Έχω στήσει καραούλι για το Torchlight εδώ και μέρες μήπως πέσει αλλά τζίφος, ειδικά σήμερα που είναι και anniversary day του, περίμενα να μπει έστω daily deal όπως και πέρυσι αλλά τζίφος... :(

Τελικά κανείς να μου πει καμιά γνώμη για το overlord pack? Αξίζουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά κανείς να μου πει καμιά γνώμη για το overlord pack? Αξίζουν?

 

Ενδιαφέρων τίτλος με μπόλικο χιούμορ στην φανταστική του ιστορία. Στην τρέχουχα τιμή όλο το πακέτο αξίζει. Ειδικά αν βρεις και παρέα το multiplayer του έχει αρκετή πλάκα. Ένας τίτλος που το παίζεις ευχάριστα την πρώτη φορά.

Αν δεν κάνω λάθος το steam το είχε βάλει και σε -90% προσφορά, όπου και το αγόρασα εγώ.

 

Περισσότερα μπορείς να βρεις στο αντίστοιχο forum του παιχνιδιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικά αν βρεις και παρέα το multiplayer του έχει αρκετή πλάκα.

 

Δεν εχει multiplayer κανενα overlord απο αυτα που δινει το steam. Μονο single player λενε στο πλαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...