Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

togamepouseplirwnei_zps1050617f.png~orig

και ΝΑΙ το παιχνίδι που σε πληρώνει!ΝΑΙ εσένα!Εσένα λέω ultimate gamer!Ήρθε η ώρα σου να πάρεις 5ευρώ πίσω συν ένα παιχνίδι!

dragon age ultimate edition

-125% -5.01€

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

togamepouseplirwnei_zps1050617f.png~orig

και ΝΑΙ το παιχνίδι που σε πληρώνει!ΝΑΙ εσένα!Εσένα λέω ultimate gamer!Ήρθε η ώρα σου να πάρεις 5ευρώ πίσω συν ένα παιχνίδι!

dragon age ultimate edition

-125% -5.01€

δυστυχως ακομα και οταν ηταν ετσι δεν ειχε κουμπι για να το αγορασεις

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχως ακομα και οταν ηταν ετσι δεν ειχε κουμπι για να το αγορασεις

εμείς οι τρανοί και μεγάλοι gamers το πήραμε! και το κατεβάζουμε ήδη!Και έχουμε και payback check που δεσπώζει μέσα στο wallet μας.. :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σοβαρα;;; εγω το προλαβα -125% για κανα 5λεπτο αλλα δεν ειχε κουμπι για καλαθι :(

όχι καλέ,πλάκα κάνω..Δεν γινόταν η αγορά με το που μπήκε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει κλειδια το gog φιλε B)

(και εγω δεν το ειδα, θα το τσιμπαγα για 2 φιλους γαμωτο)

 

Έχεις δίκιο, έκανα λάθος είδα πρόχειρα το mail που μου ήρθε για το Still Life 2 (απ το βλέπω τώρα καλύτερα είναι Order number, αυτό μου την έκανε την δουλειά και το είχα στο μυαλό μου για s/n!) Μακάρι να το βάλουν ξανά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το Child of Light και την τιμή του, το θέμα είναι να αποφύγεις αν γίνεται το Uplay, όχι απλά να το βρεις σε χαμηλότερη τιμή. Αν βγει σε προσφορά ή πακέτο με τίποτα Rayman ή το επερχόμενο Valiant Hearts θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά, αλλά μόνο αν παίζει μέσω Steam ή (απίθανο) GOG. Δε θέλω να έχω παιχνίδια διάσπαρτα σε 800 clients, μετά ξεχνάω τι έχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tob δεν γινεται αυτο που λες. Και steam να το βρεις το game παλι στο Uplay θα σε πεταξει... Ετσι ειναι αν δεν απατώμαι σε ολα τα games της Ubi που ειναι στο Uplay.Σαν και εσενα σκεφτομουν και εγω,και οταν ειχα βρει επιτελους το BLack flag 16E για STEAM,χαρες πανηγύρια και με το που το παταω,τσαααααακ UPLAY....  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το Child of Light και την τιμή του, το θέμα είναι να αποφύγεις αν γίνεται το Uplay, όχι απλά να το βρεις σε χαμηλότερη τιμή. Αν βγει σε προσφορά ή πακέτο με τίποτα Rayman ή το επερχόμενο Valiant Hearts θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά, αλλά μόνο αν παίζει μέσω Steam ή (απίθανο) GOG. Δε θέλω να έχω παιχνίδια διάσπαρτα σε 800 clients, μετά ξεχνάω τι έχω.

 

Το uplay σε ολα τα παιχνιδια της ubisoft δεν αποφευγεται. Η γνωμη μου ειναι οτι αφου θα το εχω στο uplay 100%, καλυτερα να το εχω και στο steam για να θυμαμαι οτι το εχω μιας και ειναι ο κυριος client που χρησιμοποιω. Ειναι και παιχνιδι που θα το αγοραζα ουτως η αλλος αυτο τον καιρο οποτε μια χαρα μου ηρθε αυτο το -25%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ξέρω ότι δε γίνεται παιδιά, απλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία και άλλα κλασσικά εικονογραφημένα...

 

Τέλος πάντων, όλοι ψήφο στο Hardcore set (Super Meat Boy, Hotline Miami, The Impossible Game και κυρίως το Ikaruga, ένα από τα καλύτερα shoot'em up όλων των εποχών εκεί μαζί με τα DoDonPachi, R-Type, Guwange κλπ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κανένας ψήνεται για τα Grand Theft Auto στις νέες Flash προσφορές του Steam το Grand Theft Auto Complete Pack στα 5,99€ είναι μακράν η πιο συμφέρουσα επιλογή και δεν είναι και τόσο ορατή.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κανένας ψήνεται για τα Grand Theft Auto στις νέες Flash προσφορές του Steam το Grand Theft Auto Complete Pack στα 5,99€ είναι μακράν η πιο συμφέρουσα επιλογή και δεν είναι και τόσο ορατή.

 

Όντως τρελή προσφορά αλλά Steam DRM + GFWL + Rockstar Social Club = not on my PC :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...