Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψήνω να πάρω το Arkham origins, αλλά από την άλλη σκέφτομαι ότι ίσως αξίζει να περιμένω για το GOTY.Έχουμε καμιά ιδέα αν αυτό θα γίνει μέσα στον χρόνο  :-D ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δειτε το child of light οπουδηποτε αλλου με μικροτερη τιμη απο τα 11.24ε που ειναι στο steam τωρα, please let me know.

Περίμενε μήπως και κάνει το amazon price match, υπόψιν οτι το παιχνίδι θέλει uplay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγηκε το cs go -50%. Αξιζει λετε η αγορα τωρα η θα πεσει παρακατω;

Και εγω αυτο σκεφτομαι,πρωτα μπηκε -33% τωρα  -50%.Αμα θυμαμαι καλα την προηγουμενη φορα το ιδιο ειχε γινει αλλα μετα μπηκε και -75%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε φορά που έμπαινε σε -75% ήταν η χαρά των cheaters. Ίσως να μείνει στο 50% αυτή τη φορά, είναι και daily deal οπότε δεν έχει πολλές πιθανότητες να πέσει παρακάτω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Price match του Amazon στις χθεσινές του Steam δηλαδή σε Fallout 3 + New Vegas, Brothers A Tale of Two Sons, διάφορα Call of Duty, Blackguards. Λεπτομέρειες εδώ.

 

Και σε Child of Light, Batman Arkham City & Asylum, Origins Blackgate Deluxe, Bioshock Infinite, Final Fantasy VII & VIII.

 

ΥΣ: Μου μυρίζει ότι μάλλον μπήκε χεράκι στο Amazon να μην κάνει price match αμέσως στις προσφορές του Steam.

Επεξ/σία από GameShopper.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τo Dishonored GOTY αργει ή μου φαινεται? Επισης στο encore μπαινουν ολα τα παιχνιδια που μπηκαν σε μεγαλυτερο sale? Θελω να παρω το Red Alert 3, αλλα δε το προλαβα οταν ηταν flash sale

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίες προσφορές στο GOG αυτή τη στιγμή.

 

Shadowrun Returns (χωρίς το Dragonfall) 5 δολλάρια.

 

Trine 2 complete 2 δολλάρια

 

Jade Empire 3 δολλάρια

 

Stick it to the man 3,74 δολλάρια

 

Και για τους μερακλήδες και τους τολμηρούς

 

Πακέτο όλα τα Avernum, τα Avadon και τα Geneforce στα 7 δολλάρια. Σε άλλες εποχές θα ήταν τίτλοι αναφοράς, τώρα είναι πάρα πολύ καλά old school RPG.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τo Dishonored GOTY αργει ή μου φαινεται? Επισης στο encore μπαινουν ολα τα παιχνιδια που μπηκαν σε μεγαλυτερο sale? Θελω να παρω το Red Alert 3, αλλα δε το προλαβα οταν ηταν flash sale

Οντως. Παιχνιδι 2 χρονων και ακόμα να μπει η goty σε σοβαρή πρόσφορα. Ήλπιζα οτι θα βγει μέχρι σήμερα αλλά απο οτι φαίνεται δεν θα το δουμε. Ηδη έχουν αρχίσει και ανακυκλώνονται τα flash sales και το community choice. Αλλες δυο φορες θα μπουν ''καινούργιες'' εννιά μεγάλες προσφορές έτσι;

Στο 48ωρο encore θα περάσουν οι περισσότερες απο τις μεγάλες πρόσφορες που θα έχουμε δει μέχρι την παρασκευή

 

Το child of light ξέρω οτι απαιτεί uplay και το περίεργο είναι οτι είχε την ίδια τιμή παντού. Απλα τώρα θα το έχω και στο steam άντι μονο για το uplay. (Είχε παει στα 6.99€ απο κλειδί μαγαζί άλλα δεν το είχα προλάβει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως. Παιχνιδι 2 χρονων και ακόμα να μπει η goty σε σοβαρή πρόσφορα. Ήλπιζα οτι θα βγει μέχρι σήμερα αλλά απο οτι φαίνεται δεν θα το δουμε. Ηδη έχουν αρχίσει και ανακυκλώνονται τα flash sales και το community choice. Αλλες δυο φορες θα μπουν ''καινούργιες'' εννιά μεγάλες προσφορές έτσι;

Στο 48ωρο encore θα περάσουν οι περισσότερες απο τις μεγάλες πρόσφορες που θα έχουμε δει μέχρι την παρασκευή

 

Το child of light ξέρω οτι απαιτεί uplay και το περίεργο είναι οτι είχε την ίδια τιμή παντού. Απλα τώρα θα το έχω και στο steam άντι μονο για το uplay. (Είχε παει στα 6.99€ απο κλειδί μαγαζί άλλα δεν το είχα προλάβει)

 

Άλλες 3 μέρες αν δεν κάνω λάθος έχουμε με daily deals. Το bioshock infinite δεν έγινε από πουθενά price match και διστάζω να το πάρω στα 7.5€ γιατί δεν ξέρω αν θα μου αρέσει. Έχω ακούσει διάφορα και είναι κάπως ιδιαίτερο παιχνίδι. Από τα 2 πρώτα έχω παίξει μόνο λίγο στην αρχή του πρώτου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...