Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βλεπω οτι αρκετοι αγορασατε το space hulk. Μου κανει εντυπωση που το αγορασατε ακριβα μεσα απο το steam ενω τρεχει στο humble bundle weekly στα 6$ μαζι με αλλα παιχνιδια

 

€3,70 για το 2-pack δεν το λες και ακριβά..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το gameshopper εχει postarei οτι το alan wake ειναι δωρεαν αλλα δεν το βρισκω πουθενα στην αρχικη , τελιωσε κι ολας;

 

 

http://www.gog.com/game/alan_wakes_american_nightmareαυτο εννοουσα , τωρα ειδα οτι εχει κατεβει απο το site

 

Τα ποστ είναι από πριν βγάλει δωρεάν το Alan Wake AA το gog - όταν τα είδα το παιχνίδι ήταν ακόμη coming soon. 

Τι διάολο, από το μέλλον έγραψες το ποστ;  :confused:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη θελω να αγορασω τα rayman (origins, legends) ξερετε αν θα υπαρξει μερα που θα βαλει ολα τα παιχνιδια της Ubisoft σε προσφορα??

 

Το Legends έπαιξε στα 7,5 ευρώ τα ξημερώματα-πρωί σήμερα. Δύσκολο να πάει πιο κάτω. Μπορεί όμως να ξαναμπεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανενα δωρεαν παιχνιδι υπαρχει;

Υπάρχουν αρκετά mmorpg παιχνίδια που είναι δωρεάν. Εγώ τώρα  παίζω το Lord of the rings online.

 

Πήγαινε στο Steam-->Παιχνίδια-->Δωρεάν και θα σου βγάλει ότι υπάρχει από δωρεάν παιχνίδια.

 

http://store.steampowered.com/genre/Free%20to%20Play/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 8.1 εχουν διαφορα προβληματα με τα παιχνιδια, μαλλον δεν ειναι σωστο να φταιει το steam εφ'οσον αναγραφονται τα system requirements του καθε παιχνιδιου, πχ σε παλιο PC με καρτα γραφικων Radeon HD 4770 και η AMD ουτε εβγαλε ουτε θα βγαλει driver για 8.1 (το εχει ανακοινωσει), η καρτουλα εχει προβλημα ακομη και στο desktop με τα fonts, πρεπει να γυρισει σε win 7...

 

Στο "μεγαλο" PC, το ελυσα το προβλημα με dual boot και ησυχασα (θυμαμαι το Rome Total War δεν επαιζε στα 8.1, αν ειναι να θελεις 2 μερες πειραματα, που μπορει να προκαλεσουν αλλα προβληματα, μπας και παιξει καποιο παιχνιδι, δεν αξιζει ο χρονος), ετσι οσα παιχνιδια δεν παιζουν σε 8.1, τα ανοιγω απο win 7 στο ιδιο μηχανημα, χωρις κανενα προβλημα.

Σορρυ για το οφφτοπικ αλλα επειδη υποθηκε εδω. Εχω το watch dogs και σε 8.1 ειναι σχεδον unplayable λογω fps. Υπαρχει περιπτωση σε 7αρια να παιζει καλυτερα; Το λεω επειδη το μηχανημα μου ειναι αρκετα καλο και παραξενευομαι που στις χαμηλοτερες ρυθμησεις ειναι τοσο χαλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα αντικείμενα του Steam αξίζει να τα πουλάω, η αν τα κρατάω για να κάνω τα εμβλήματα;;;;

 

Δεν με ενδιαφέρουν wallpaper, εικονίδια κτλ κτλ. Τίποτα άλλο χρήσιμο προσφέρουν; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ για το οφφτοπικ αλλα επειδη υποθηκε εδω. Εχω το watch dogs και σε 8.1 ειναι σχεδον unplayable λογω fps. Υπαρχει περιπτωση σε 7αρια να παιζει καλυτερα; Το λεω επειδη το μηχανημα μου ειναι αρκετα καλο και παραξενευομαι που στις χαμηλοτερες ρυθμησεις ειναι τοσο χαλια.

το WD θελει αρκετη Vram για να παιξει σωστα και η ubi δεν λεει να το διορθωσει.

Εχουν βγει ανεπισημα mods που κανουν τη δουλεια.Δες στο αντιστοιχο τοπικ του φορουμ μας για παραπανω info.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...