Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκανα καλο πακετο τις 2 αυτες μερες. Με 30 ευρω που ξοδεψα εχω Castle Crashers, Brothers a tale of two sons, Blood Dragon, Tomb Raider, Dust an elysian tail, Shadow Warrior, EYE divine cybermacy. Υποψην οτι αυτα τα παιχνιδια τα αποκτησα επι της ουσιας περιμενοντας απλα να βρω ευκαιρια για το Dust και το Mark of the ninja. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ειρωνεία είναι ότι και εγώ τα κυνήγαγα και τα πέτυχα και τα 2 μαζί με άλλα διαμαντάκια μαζί σε ένα humble bundle.

 

/ontopic: Κάνα isaac θα δούμε φέτος?

Στα προηγούμενα sales έκανα το λάθος να μην το τσιμπήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη με ενδιαφερει το Brothers, οταν το ειχα κατεβασει απο το θειο 2 φορες συνολο δε μου επαιζε με τιποτα σε windows 8.1. Οταν εψαξα για το σφαλμα ειδα πολυ να εχουν το ιδιο προβλημα και ενω το ειχαν κανονικα αγορασμενο απο Steam. Ζητησαν refund αλλα δεν ειδα να πραγματοποιειται κατι. Υπαρχει τετοια περιπτωση; Να σε αγνοησει η Steam;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 8.1 εχουν διαφορα προβληματα με τα παιχνιδια, μαλλον δεν ειναι σωστο να φταιει το steam εφ'οσον αναγραφονται τα system requirements του καθε παιχνιδιου, πχ σε παλιο PC με καρτα γραφικων Radeon HD 4770 και η AMD ουτε εβγαλε ουτε θα βγαλει driver για 8.1 (το εχει ανακοινωσει), η καρτουλα εχει προβλημα ακομη και στο desktop με τα fonts, πρεπει να γυρισει σε win 7...

 

Στο "μεγαλο" PC, το ελυσα το προβλημα με dual boot και ησυχασα (θυμαμαι το Rome Total War δεν επαιζε στα 8.1, αν ειναι να θελεις 2 μερες πειραματα, που μπορει να προκαλεσουν αλλα προβληματα, μπας και παιξει καποιο παιχνιδι, δεν αξιζει ο χρονος), ετσι οσα παιχνιδια δεν παιζουν σε 8.1, τα ανοιγω απο win 7 στο ιδιο μηχανημα, χωρις κανενα προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη με ενδιαφερει το Brothers, οταν το ειχα κατεβασει απο το θειο 2 φορες συνολο δε μου επαιζε με τιποτα σε windows 8.1. Οταν εψαξα για το σφαλμα ειδα πολυ να εχουν το ιδιο προβλημα και ενω το ειχαν κανονικα αγορασμενο απο Steam. Ζητησαν refund αλλα δεν ειδα να πραγματοποιειται κατι. Υπαρχει τετοια περιπτωση; Να σε αγνοησει η Steam;

Το τερμάτισα πρίν λίγες ώρες σε 8,1 (αυθεντικά) εγώ πάντως (στο 3ωρο μου βγήκε) και δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το brothers στην τιμή που είναι να μη το χάσει κανένας απλά. Δεν ήξερα τίποτα για το game πριν το αγοράσω πέρα απο το οτι είχε διθυραμβικές κριτικές και το τελευταίο επαληθεύτηκε κι απο εμένα τον ίδιο.

Μηδενικό replayability, χειρισμός ο οποίος είναι μελανό σημείο κατ' εμέ, μικρό σε διάρκεια (3-4 ώρες), αλλά αξίζει το level design του τίτλου όπως και το μήνυμα πίσω απο την όλη περιπέτεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το gameshopper εχει postarei οτι το alan wake ειναι δωρεαν αλλα δεν το βρισκω πουθενα στην αρχικη , τελιωσε κι ολας;

 

Δωρεάν? Μήπως εννοείς αυτό? 

 

http://gameshopper.gr/item/5216-alan-wake-pc-1-30

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω οτι αρκετοι αγορασατε το space hulk. Μου κανει εντυπωση που το αγορασατε ακριβα μεσα απο το steam ενω τρεχει στο humble bundle weekly στα 6$ μαζι με αλλα παιχνιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...