Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαχα είδατε τι έγινε με το Summer adventure με τις κάρτες και τα badges?

Αφού είδαν ότι έπεσε συνεννόηση μεταξύ των ομάδων για να κερδίζει συγκεκριμένη ομάδα κάθε μέρα άλλαξαν το σύστημα και κερδίζουν πλέον άτομα από τις 3 πρώτες ομάδες και υπάρχει πάλι ανταγωνισμός!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το blacklist (uplay μονο) το ειχα αγορασει πριν μερικους μηνες 2μιση ευρα απο κλειδαδικο

το τσιμπησα μολις!

προς το παρον:

skyrim

batman origins

syberia bundle

και δεν εχω δωσει φραγκο απο την τσεπη μου ακομα καθως ειχα μαζεψει λεφτα στο wallet απο cases που μου dropare το cs:go

 

Φίλε σε παραδέχομαι. Μεγάλη υπομονή πρέπει να είχες για να μαζέψεις τόσα λεφτά από τα cases του cs go. Ωραίος. Το Batman Origins παίζει να το δούμε πάλι στα 5 ευρώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσα παιδιά γράφανε για το skyrim θετικά σχόλια να ναι καλά τους ευχαριστώ! 

κατεβασε και κανενα mod για τις πολεις,εδαφος,ουρανο και αστρα θα παθεις ακομα μεγαλυτερη ζημια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται υπομονή. Απλά να παίζεις το παιχνίδι :P. Για παράδειγμα εμένα τα στατιστικά μου στο market είναι τα εξής:

 

Purchase total:84.39€
Sales total:91.65€
Net gain:7.26

Στις αγορές περιλαμβάνονται κλειδιά tf2 (Russia trading) και κάποιες κάρτες. Οι πωλήσεις είναι από κάρτες αλλά τα 60 ευρώ τουλάχιστον είναι από το cs. Έχει και τα καλά του το trading system της valve. Όχι σαν τα micro-transcactions που προσπαθούν να περάσουν στις κονσόλες και σε ορισμένα παιχνίδια που περιλαμβάνουν μόνο αγορές.

 

δε καταλαβα :(

 

http://store.steampowered.com/sub/8224/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το cs:go δε βλεπω να πεφτει καθολου...

Ετσι την πατησα και εγω στα προηγουμενα Sales και το πηρα 50% μονο και μονο για να το δω 1 μερα μετα στο 75% :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Είναι χαμηλά. (Πιο χαμηλά από το χειμερινό sale και σύμφωνα με το isthereanydeal είναι στη χαμηλότερη τιμή)
Δεν ξέρω αν θα γίνει price match από Amazon.

Αν δε σε πτοεί το ότι θα βγει η Redux έκδοση (ως νέο παιχνίδι) σε λίγους μήνες (λογικά προς Αύγουστο), go for it.
Από ό,τι αναφέρουν τα previews η Redux για το Last Light δεν θα έχει τις αισθητές διαφορές που θα έχει η Redux για το αρχικό Metro 2033.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους ενδιαφέρονται, το GoG.com έχει μεταξύ των κανονικών discounts και κάποια παιχνίδια δωρεάν για 2-3 ώρες. Αυτή την στιγμή (00:00 ώρα Ελλάδος) και για τις επόμενες 2 ώρες δίνουν δωρεάν το Torchlight, ενώ πιο νωρίς είχαν για 2 ώρες έκαστο τα Omerta: City of Gangsters και Still Life 2.

 

n5u1ZTs.png

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι χαμηλά. (Πιο χαμηλά από το χειμερινό sale και σύμφωνα με το isthereanydeal είναι στη χαμηλότερη τιμή)

Δεν ξέρω αν θα γίνει price match από Amazon.

 

Και να γίνει price match στην Ευρώπη τρώμε X διότι το παιχνίδι είναι region locked.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...