Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι ηλίθια η πολιτική που έχει εφαρμόσει το steam αν εισάγεις νέα κάρτα για να βάλεις λεφτά στο market. Δεν μπορώ μέχρι τις 29 Ιουλίου να αγοράσω ή να πουλήσω τίποτα από το market. Πάνε και οι κάρτες δηλαδή, όλα. Μπράβο Valve, και εις ανώτερα.

 

Περιμένουμε price match στο shadow warrior από amazon. Αν δεν γίνει τότε τσιμπήστε από steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τι ηλίθια η πολιτική που έχει εφαρμόσει το steam αν εισάγεις νέα κάρτα για να βάλεις λεφτά στο market. Δεν μπορώ μέχρι τις 29 Ιουλίου να αγοράσω ή να πουλήσω τίποτα από το market. Πάνε και οι κάρτες δηλαδή, όλα. Μπράβο Valve, και εις ανώτερα.

Δεν κατάλαβα. Τι πολιτική είναι αυτή ακριβώς;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένουμε price match στο shadow warrior από amazon. Αν δεν γίνει τότε τσιμπήστε από steam.

Είναι πιο ακριβό στις ΗΠΑ το Shadow Warrior κατα €0.90.

 

 

Για όσους δε το ξέρουν ήδη, υπάρχει ένα πρόσθετο για firefox και chrome (steam enhanced) το οποίο εμπλουτίζει την σελίδα του Steam με τις τιμές σε άλλες οικομικές ζώνες, χαμηλότερη καταγεγραμένη τιμή, ποσοστά θετικών reviews, DRM τρίτων, κτλπ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένουμε price match στο shadow warrior από amazon. Αν δεν γίνει τότε τσιμπήστε από steam.

 

Και να κάνει price match το Amazon η τιμή θα είναι ελκυστικότερη στο Steam. To Shadow Warrior έχει αρχική 39.99$, με 80% κάτω πάει στα 7.99$ ~ 5,87€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανείς δεν είπε για το Syberia bundle στα 1 ευρω? Αντε κουνηθείτε! Όποιος δεν το έχει από αύριο στη λίστα του θα τρώει BAN! Για καλό σας θα γίνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατάλαβα. Τι πολιτική είναι αυτή ακριβώς;

 

Αν εισάγεις έναν νέο τρόπο πληρωμείς (πχ. αν αλλάξεις την κάρτα που κάνεις τις αγορές σου), δεν σε αφήνει να κάνεις αγορές για 7 ημέρες. Υπάρχει τρόπος να την επιβεβαιώσεις την κάρτα αλλά για διάφορους λόγους μου είναι αδύνατο αυτή τη στιγμή. Άντε να το κάνει σε όσους δεν έχουν ξανακάνει συναλλαγές με το market. Αυτοί που έχουν δώσει πόσα λεφτά εκεί γιατί να τρώνε block?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εισάγεις έναν νέο τρόπο πληρωμείς (πχ. αν αλλάξεις την κάρτα που κάνεις τις αγορές σου), δεν σε αφήνει να κάνεις αγορές για 7 ημέρες. Υπάρχει τρόπος να την επιβεβαιώσεις την κάρτα αλλά για διάφορους λόγους μου είναι αδύνατο αυτή τη στιγμή. Άντε να το κάνει σε όσους δεν έχουν ξανακάνει συναλλαγές με το market. Αυτοί που έχουν δώσει πόσα λεφτά εκεί γιατί να τρώνε block?

 

Έλα ντε! Ενώ πλήρωνα με paysafe, έβαλα την κάρτα μου από την Πειραιώς και ενώ τα λεφτά μπαίνουν στο wallet δεν μπορείς να κάνεις αγορά για μια εβδομάδα στο μαρκετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ντε! Ενώ πλήρωνα με paysafe, έβαλα την κάρτα μου από την Πειραιώς και ενώ τα λεφτά μπαίνουν στο wallet δεν μπορείς να κάνεις αγορά για μια εβδομάδα στο μαρκετ.

 

Τραγική κίνηση όπως και να το δει κανείς. Και ενώ λεφτά έβαλα προχθές στο wallet και δεν με άφηνε προχθες, χθες για κάποιο λόγο δεν μου έβγαζε το μήνυμα και έκανα μια χαρά αγοροπωλησίες στο market. Μάλιστα το μήνυμα άρχισε να μου το βγάζει προχθες μετά την δεύτερη φορά που έβαλα λεφτά. Τι να πει κανείς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το blacklist (uplay μονο) το ειχα αγορασει πριν μερικους μηνες 2μιση ευρα απο κλειδαδικο


Κανείς δεν είπε για το Syberia bundle στα 1 ευρω? Αντε κουνηθείτε! Όποιος δεν το έχει από αύριο στη λίστα του θα τρώει BAN! Για καλό σας θα γίνει.

το τσιμπησα μολις!

προς το παρον:

skyrim
batman origins
syberia bundle
και δεν εχω δωσει φραγκο απο την τσεπη μου ακομα καθως ειχα μαζεψει λεφτα στο wallet απο cases που μου dropare το cs:go

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...