Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

με αρκετούς τρόπους , ένας απο αυτούς είναι να πας στα εμβλήματα (θα ο βρείς κάτω απο το όνομα του) και υποστηριξει  της κοινότητας  

άλλος είναι παίζοντας παιχνίδια μαζεύεις κάποιες κάρπες και φτιάχνεις αντικείμενα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτες τις summer adventure cards που δινει τωρα (πχ φτιαχνοντας budge) και λενε οτι ισχυουν εως 30/Ιουνιου, τι τις κανουμε?

Τις κραταμε για το μελλον ή για ανταλλαγη με φιλους τωρα, ή τις ξεπουλαμε οσο-οσο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, το καταπληκτικό Space Marines βρίσκεται στα 9,9 Ευρώ, μιλάμε για πόρωση και να το έχετε κατά νου για 75% εάν όχι τσιμπήστε το.

 

http://www.youtube.com/watch?v=tdR4AOThe68

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω το price match του αμαζον χανεται οταν ληγει η προσφορα στο steam?

 

Ναι, σχεδον παντα τα pricematch διαρκουν οσο και οι προσφορες του steam. Ισως μερικες ωρες παραπανω απ'οτι εχω παρατηρησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

borderlands 2.. να το πάρω, να μην το πάρω, δεν ξέρω :P τι λέτε?

 

Αν φτιαχναμε μια λιστα με τα παιχνιδια που θα επρεπε να αγορασει καποιος με κλειστα ματια στο sale, το borderlands 2 θα ηταν μεσα.

Δες και κανα βιντεο ετσι, μην πας κυριολεκτικα με κλειστα ματια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες βιντεο αλλα μην βασιστεις σε αυτο. Γιατι κι εγω σε βιντεο το χα δει, δε μ αρεσε κι οταν το παιξα τρελαθηκα. Το ιδανικο παντα ειναι καποιο ντεμο.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να παρω καποια παιχνιδια τυπου papers please, gone home και αλλα indie διαμαντακια. Το θεμα ειναι οτι τα φοβαμαι μην μπουν σε κανα humble bundle. Κατα καιρους θυμαται και βαζει καποια καλα αλλα και δεν θελω να τα δω σε 1-2 μηνες εκει. Να τα παρω ή οχι; Εσεις τι εχετε κανει μεχρι τωρα με τετοια παιχνιδια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δεν μου άρεσαν που τα έχω. Αλλά το προσωπικό κριτήριο είναι επίφοβο και ατομικό.

Σ εσένα μπορεί να πάνε καλύτερα.

Νομίζω είχαν μπει σε bundle και άλλωστε αυτή είναι η (προδιαγεγραμμένη) μοίρα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

To papers please είναι για μένα από τα καλύτερα και πρωτότυπα indies που βγήκαν την περασμένη χρονιά.

Σε κάποιο sale του gog.com το πήρα, και δεν το μετάνιωσα.

Γενικά σε αυτά που έχουν και DRM free έκδοση, τα προτιμώ είτε από το Humble Store (εκεί θα δώσουν και DRM free και Steam key, για όσους για κάποιο λόγο θα ήθελαν να έχουν και τα δύο), είτε από gog.com.

 

Ναι, είναι πιθανόν να μπει σε pay what you want Bundle, οπότε μετράει και το πότε σκοπεύεις να το παίξεις, αν δε σε χαλάει να στηρίξεις παραπάνω τον developer κλπ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...