Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο Steam έχουν στα 10€ (-60%) στα 5 επεισόδια του Back to the Future της Telltale Games. Μέχρι την Πέμπτη.

άσχετο με την προσφορά καθευατήν, άλλα από τις αγαπημένες μου ταινίες - και οι τρεις! Μόλις βγει η BD edition την έχω τσιμπήσει asap :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To GRID 75% Off.

3.5€. Ευκαιρία για όποιον δεν το έχει παίξει.

 

Φανταστικο παιχνιδι οντως. Πολυ καλη τιμη μονο που να συμπληρωσω πως οι servers του για online στο pc εχουν κλεισει για οποιον το ηθελε για αυτο το σκοπο. Μονο στο xbox παιζει ακομα online. Εγω γιαυτο το παρατησα. Κατα τα αλλα οπως λεω και πιο πανω, φανταστικο και στο singleplayer αξιζει και ποσο μαλλον για 3,5 ευρω...

 

Οριστε και το link: http://store.steampowered.com/app/12750/

 

Και στο steam δεν λεει multiplayer διπλα αλλα:

 

-Single-player

 

-Controller enabled

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα indie bundle παρομοιο καπως με το humble bundle,η τιμη του αλλαζει αναλογα με το ποσο το αγορασαν οι προηγουμενοι,οσο περισσοτερα δινουν τοσο μειωνεται η μινιμουμ τιμη που πρεπει να δωσεις οσο λιγοτερα δινουν τοσο αυξανεται.

Περιλαμβανει τα

ARES

Sanctum

Gemini Rue

Nimbus

Τωρινη τιμη καπου 4 $

http://www.indieroyale.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαμος στο steam ποση ωρα κατεβαζα την σελιδα και δεν τελειωνε

αν και νομιζω οτι δεν ειναι καλες προσφορες. το amnesia το εχω πετυχει και πιο χαμηλα οπως και αλλα παιχνιδια

το l4d2 το ειχα παρει 2.50 ευρω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ...

Γλυκοκοιτάζω το Overlord pack και ακούγεται ωραίο σαν concept αλλά δεν ξέρω αν αξίζει, καμιά συμβουλή?

Εντωμεταξύ ξέρει ή κατάλαβε κανείς αν τα παιχνίδια θα αλλάζουν κάθε μέρα ή αυτή είναι η λίστα μέχρι τις 1/11 και τέλος?

Έχω στήσει καραούλι για το Torchlight εδώ και μέρες μήπως πέσει αλλά τζίφος, ειδικά σήμερα που είναι και anniversary day του, περίμενα να μπει έστω daily deal όπως και πέρυσι αλλά τζίφος... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκέφτομαι να τσιμπήσω όλα τα adventures. τα Penumbra είναι φανταστικά! από τα λίγα παιχνίδια που έχω τρομάξει τόσο. μόλις γυρίσω σπίτι φύγαμε για scratches + dracula origins!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

σκέφτομαι να τσιμπήσω όλα τα adventures. τα Penumbra είναι φανταστικά!

Η πρωτη σκεψη μου και μενα. Αλλα ποιος βρισκει χρονο να τα παιξει ολα γμτ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι δυνατον να κανει το νεο μανατζερ 50 ευρω! Μας δουλευουν? στην Ελλαδα ξερω οτι εχει χαμηλοτερη τιμη αλλα τοσο το πουλανε εξω? και μετα σου λεει πειρατεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...