Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το sr iv αμαζον ειναι κλειδωμενο -- ολα τα deep silver

 

 

το ρωσικο η απλη εκδοση ειναι κλειδωμενη

 

 

το Saints Row Ultimate Franchise Pack http://store.steampowered.com/sub/46504/

ομως ειναι region free  απο traders  απο ρωσια και βγαινει ~10$ +εξοδα
με ολα τα dlc μεσα
 
ενδεικτικα ~5.5 tf2 keys
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το άρμα 3 πήγε -50% :P λέτε να πάει κάνα -70% η μπα? με την ευκαιρία θα μπορούσε κάποιος να μου πει ποιο skyrim είναι αυτό που παίζεται και online?

 

Δεν νομίζω να πάει -70%.

 

Να φανταστώ λες το The Elder of Scrolls Online?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνωμη για spam αλλα εχω μια απορια μιας κ τωρα ειδα αυτο για τις ομαδες. πως διαλεγεις ομαδα στο steam? κ για να την βοηθησεις φανταζομαι απλα αγοραζεις ενα παιχνιδι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνωμη για spam αλλα εχω μια απορια μιας κ τωρα ειδα αυτο για τις ομαδες. πως διαλεγεις ομαδα στο steam? κ για να την βοηθησεις φανταζομαι απλα αγοραζεις ενα παιχνιδι ?

Στην κεντρική σελίδα του store στην μέση περίπου γράφει summer adventure.Πάτα πάνω στην χάρτη και στην σελίδα που θα σου βγάλει έχει όλες τις πληροφορίες που χρειάζεσαι όπως και ένα κουμπί (αν θυμάμαι καλά) που σε βάζει random σε κάποια ομάδα.Το ποια ομάδα θα νικάει κάθε μέρα είναι συμφωνημένο. Κοίτα Link.png Site: Εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνωμη για spam αλλα εχω μια απορια μιας κ τωρα ειδα αυτο για τις ομαδες. πως διαλεγεις ομαδα στο steam? κ για να την βοηθησεις φανταζομαι απλα αγοραζεις ενα παιχνιδι ?

Κάπου σε αυτή τη σελίδα θα έχει ένα κουμπί που σε βάζει σε μια τυχαία ομάδα. Συνεισφέρεις στην ομάδα κατασκευάζοντας badges.

 

Ωστόσο, υπάρχουν δύο θεωρίες για το πώς δουλεύει:

1) Είναι στημένο από το Steam για να κερδίσει κάθε ομάδα 2 φορές μέχρι το τέλος (και μάλιστα η νικήτρια ομάδα κάθε μέρα έχει πολύ περισσότερους πόντους από τις υπόλοιπες).

2) Είναι στημένο από πολλούς χρήστες του reddit όπου συντονίζονται και φτιάχνουν badges με βάση συγκεκριμένο πρόγραμμα ώστε πάλι να κερδίσει κάθε ομάδα 2 φορές μέχρι το τέλος.

 

Μπορεί βέβαια να μην ισχύει τίποτα απ' αυτά αλλά μέχρι τώρα η ομάδα που νικάει είναι γεμάτη πόντους ενώ υπόλοιπες έχουν σχεδόν ίδιους πόντους. Είναι λιγάκι ύποπτο αυτό...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...