Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΟΚ ευχαριστω.

 

Μακραν το αγαπημενο μου FPS εβερ, το ψηνα καιρο να το παρω μαζι με τα DLC τα οποια και δεν εχω παιξει (θειος...)

 

Μολις το πηρα και με οτι περισσεψε τσιμπησα και Skyrim το απλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το είχα πάρει full price και ειλικρινά δεν μετανοιώνω από τα λίγα παιχνίδια των τελευταίων ετών που οπτικά με εντυπωσίασε και όσον αφορά στο gameplay σε επίπεδο δυσκολίας Purist έχει ζόρια η κατάσταση αλλά εγώ έχω εμμονή με το stealth γενικότερα και μου άρεσε.

 

Οι hardocore φαν της σειράς από την άλλη το κατηγορούσαν ακριβώς γι' αυτό ότι από παιχνίδι επιλογών και στρατηγικής προσέγγισης της εκτέλεσης, έγινε ουσιαστικά άλλο ένα stealth game που στα ανώτερα επίπεδα δυσκολίας είναι μονόδρομος με δεδομένο πόσο "αδύναμες" είναι οι μεταμφιέσεις στο Absolution.

 

Και μόλις μπήκε σε flash sale -80% από steam  :-D Υπάρχει περίπτωση να το ματσάρει το amazon?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μόλις μπήκε σε flash sale -80% από steam  :-D Υπάρχει περίπτωση να το ματσάρει το amazon?

 

Ελπίζω πως ναι. Περιμένουμε να δούμε.

 

Με ψήνουν και τα LEGO εμένα, δεν ξέρω τι να πρωτοπάρω από αυτά. Όλα μαζί βρήκαν να βγουν.

 

Το nether παιδιά αξίζει? Δεν βλέπω και τις καλύτερες αξιολογήσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γινεται χαμος ρε συ απ το κατεβασμα γενικοτερα,δωστου λιγη ωρα και θα φτιαξει:Ρ

κ μενα χτες που πηρα τα DLC με το ζορι κατεβηκαν.

Προχτες που πηρα το Mirrors Edge για 1 γιγα εφαγα 45 λεπτα να παταω να κατεβει ξανα και ξανα.

Σε 'μενα που ειμαι σε νησι με χαλια ιντερνετ, μια χαρα κατεβαινει full speed.

Μηπως το εχετε στο background οπου κατεβαζει αυτοματα ταχυτητα?

 

Το λεω γιατι εχω "πιασει" πολλους που δεν το ξερουν και νομιζουν οτι ειναι το ιδιο, οποτε ειναι χρησιμο να το διαβαζουν και οι επομενοι συμφορουμιτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον βρήκα ένα glitch, τρέξτε!

 

Έβαλαν το castle crashers 90% (1.19) αλλά παράλληλα, μάλλον από λάθος μπήκε (στην ίδια σελίδα) το Can't stop laughing bundle 90% (2.29) που περιέχει και το Battleblock theater (χτεσινό daily deal με 3.74).

Άρα με 2,29 παίρνεται και τα δυο!

 

ΥΓ. Μέχρι πριν τις 8 το ίδιο bundle κόστιζε 5,74 με 75% off

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...