Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΟΚ και από εμένα, αν και το πιθανότερο είναι να περιμένω το επόμενο sale (Χριστούγεννα τώρα[;]) για να έχει πέσει και άλλο η τιμή..

 

Καλα θα κανεις αλλα εγω την εχω την καψα με το παιχνιδι. Απο trader θα βγει στην μιση τιμη σχεδον. Υπολογιστε οτι ειναι γυρω στις 5-7 ωρες. Αξιολογηστε και αγοραστε.

 

Edit:

 

Το Dead island καλουτσικο ειναι αλλα απο οτι βλεπω σε εχει αρπαξει το steam sale και σε κανει οτι θελει. Εχει παλιωσει καπως και αφου δεν το ηθελες ηδη καλυτερα να αγορασεις κατι αλλο

Πριν λιγο καιρο ειχε μπει μια προσφορα το mortal kombat complete και το injustice among us στην ιδια τιμη. Οι περισσοτεροι ειχαν αγορασει το injustice... Εχουν και τα δυο προβληματα στο multiplayer αν σε ενδιαφερει αυτο το κομματι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

γνώμη για dead island, mortal kombat komplete edition ?

 

Το MK είναι ίσως το καλύτερο beat 'em up για τα PC μας (και δεν έχουμε πολλά). Απλά στο online έχει προβλήματα.

 

Το Dead Island προσωπικά δε με κέρδισε και το παράτησα. Πάρτο μόνο αν έχεις παρέα για co-op και αν είσαι διατεθειμένος να αντέξεις bugs και το άθλιο map. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα θα κανεις αλλα εγω την εχω την καψα με το παιχνιδι. Απο trader θα βγει στην μιση τιμη σχεδον. Υπολογιστε οτι ειναι γυρω στις 5-7 ωρες. Αξιολογηστε και αγοραστε.

 

Edit:

 

Το Dead island καλουτσικο ειναι αλλα απο οτι βλεπω σε εχει αρπαξει το steam sale και σε κανει οτι θελει. Εχει παλιωσει καπως και αφου δεν το ηθελες ηδη καλυτερα να αγορασεις κατι αλλο

Πριν λιγο καιρο ειχε μπει μια προσφορα το mortal kombat complete και το injustice among us στην ιδια τιμη. Οι περισσοτεροι ειχαν αγορασει το injustice... Εχουν και τα δυο προβληματα στο multiplayer αν σε ενδιαφερει αυτο το κομματι

Γενικά ψάχνομαι να δω αν αξίζει κάποιο μην νομίζεις ότι, ό,τι έχω ρωτήσει το έχω αγοράσει μακάρι να μουν τόσο εύκολα οικονομικά ελεύθερος να τα πάρω ποιος δε θα το ήθελε αυτο? :Ρ

 

Η αλήθεια είναι οτι το mortal kombat μου έκατσε περισσότερο για το Multiplayer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΨΗΦΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟ TRANSISTOR ΣΤΟ COMMUNITY CHOICE (Ναι φωναζω)

 

Μα δεν υπήρχε καν ανταγωνισμός.

 

Πολύ ιδιαίτερο παιχνίδι και δεν το περίμενα να μπει σε έκπτωση τόσο νωρίς, σπεύσατε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση στα γρήγορα. Είμαι έτοιμος να αγοράσω το Tomb Raider από Amazon, παίζει κάποιο region lock?

 

Επειδη ειναι η GOTY με τα περισσοτερα απο τα dlc που εχουν βγει αξιζει στα 7.5 ευρω

 

ΨΗΦΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟ TRANSISTOR ΣΤΟ COMMUNITY CHOICE (Ναι φωναζω)

 

Χαλάλι σου η ψήφος.. Την έριξα κι εγώ  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση στα γρήγορα. Είμαι έτοιμος να αγοράσω το Tomb Raider από Amazon, παίζει κάποιο region lock?

 

 

Χαλάλι σου η ψήφος.. Την έριξα κι εγώ  :P

 

Οχι, ειναι καθαρο.

 

Ευχαριστω :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το MK είναι ίσως το καλύτερο beat 'em up για τα PC μας (και δεν έχουμε πολλά). Απλά στο online έχει προβλήματα.

 

Το Dead Island προσωπικά δε με κέρδισε και το παράτησα. Πάρτο μόνο αν έχεις παρέα για co-op και αν είσαι διατεθειμένος να αντέξεις bugs και το άθλιο map. 

 

Εντάξει καλό χρυσό το MK αλλά νομίζω ότι το Street Figher IV AE και οσονούπω Ultra είναι μακράν το καλύτερο fighting παιχνίδι για PC.

 

Μόλις το τσίμπησα! Άντε τώρα να βγει και το Hitman σήμερα, να γίνει price match να το πάρω κι αυτό γιατί πολύ το άργησα  :P

Αν περιμένεις λίγο ακόμα η Square Enix θα σε πληρώνει για να αγοράσεις το Hitman :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι φαινεται. Και στο φορουμ του λενε οτι ειναι πολυ καλ και συγκριτικα καλυτερο απο το the walking dead και μου το ειπε εμπιστος reviewer. Απο ρωσια δεν εχει region lock και βγαινει ~3 ευρω λιγοτερα

 

για δώσε λίγο info περι ρωσίας :D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν περιμένεις λίγο ακόμα η Square Enix θα σε πληρώνει για να αγοράσεις το Hitman :P

 

Αυτό περίμενα από πέρσι τον Αύγουστο που το είχε βγάλει το amazon στα 5$ και δεν το πήρα αλλά τελικά δεν το είδαμε σε κάποιο bundle...

 

Όπως και να έχει, πιστεύω ότι τα λεφτά του τα αξίζει  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως και να έχει, πιστεύω ότι τα λεφτά του τα αξίζει  :)

 

Εγώ το είχα πάρει full price και ειλικρινά δεν μετανοιώνω από τα λίγα παιχνίδια των τελευταίων ετών που οπτικά με εντυπωσίασε και όσον αφορά στο gameplay σε επίπεδο δυσκολίας Purist έχει ζόρια η κατάσταση αλλά εγώ έχω εμμονή με το stealth γενικότερα και μου άρεσε.

 

Οι hardocore φαν της σειράς από την άλλη το κατηγορούσαν ακριβώς γι' αυτό ότι από παιχνίδι επιλογών και στρατηγικής προσέγγισης της εκτέλεσης, έγινε ουσιαστικά άλλο ένα stealth game που στα ανώτερα επίπεδα δυσκολίας είναι μονόδρομος με δεδομένο πόσο "αδύναμες" είναι οι μεταμφιέσεις στο Absolution.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...