Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ίδιο περιεχόμενο (ίσως ελάχιστες προσθήκες) και αναβαθμισμένα γραφικά. Σύμφωνα με previews αισθητές αλλαγές υπάρχουν στα γραφικά/engine του Metro 2033. Στο Last Light όχι τόσο.  

 

Για κάποιο λόγο τα πουλάνε ως ξεχωριστά games (με έκπτωση για όσους έχουν τα original), και θα βγουν μέσα στο καλοκαίρι. Και από εκεί και έπειτα είναι ψιλοάγνωστο τι θα κάνουν με τη διαθεσιμότητα των originals και το support για αυτά (ή αν στο μέλλον σκοπεύουν να τα ενοποιήσουν και να δώσουν τα redux ως δωρεάν αναβάθμιιση - που καλό θα ήταν, αλλά δεν τους βλέπω πρόθυμους). 

 

Περισσότερα εδώ:

Metro Redux

 

Δηλαδή με λίγα λόγια αξίζει να περιμένω να πάρω την Redux? Το 2033 το έχω αλλά δεν το έχω παίξει όπως και έχω πόσα ακόμα που θα παιχτούν το καλοκαίρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Και sleeping dogs ωραία προσφορά, ένα price match από amazon θέλουμε τώρα :D

θυμασαι προπερσι χριστουγεννα που καταλαθος το βαλανε -95% για κλασματα δευτερολεπτου και το τσιμπησα 4,99€ ε :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή τιμή για wolf among us! Και sleeping dogs ωραία προσφορά, ένα price match από amazon θέλουμε τώρα :D

το wolf among us παίζει να πέσει ποιο κάτω? το outlast αξίζει τόσο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμασαι προπερσι χριστουγεννα που καταλαθος το βαλανε -95% για κλασματα δευτερολεπτου και το τσιμπησα 4,99€ ε :-D :-D

 

Έκανα την χαζομάρα για κάποιο λόγο και δεν το πήρα τότε... άσε :P

 

το wolf among us παίζει να πέσει ποιο κάτω? το outlast αξίζει τόσο?

 

Το TWAU δεν πέφτει πιο κάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά καλά τα λέγανε για τα summer sales :P skyrim ( που τελειώνει αύριο :( ) tomb raider και sleeping dogs..και τι θα βγάλουν και αργότερα..πάνεεε τα λεφτά :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή τιμή για wolf among us! Και sleeping dogs ωραία προσφορά, ένα price match από amazon θέλουμε τώρα :D

Αν το κάνει price match θα το κάνει μάλλον με telltale key και όχι steam key.Γενικά έχω ακούσει πολύ άσχημα πράγματα για σύνδεση με telltale.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλές επιλογές αλλά ειδικά το Bastion το βλέπω αρκετά απίθανο (το Binding of Isaac όχι τόσο). Θα σου έλεγα να δεις είτε σε τίποτα κλειδάδικα στο kinguin, διαδικασία με την οποία δεν έχω καθόλου εμπειρία, είτε να κοιτάξεις προσφορές σε άλλα sites.

 

Πάντως το Bastion όποια και αν είναι η στάνταρ τιμή του την αξίζει :)

 

Θα πεσει το bastion. Ηταν υποψηφιο για community choice αλλα δεν βγηκε.

Το outlast αν αντεχετε αγοραστε το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το κάνει price match θα το κάνει μάλλον με telltale key και όχι steam key.Γενικά έχω ακούσει πολύ άσχημα πράγματα για σύνδεση με telltale.

 

Το the wolf among us απο steam θα το πάρω. Για sleeping dogs θέλω price match :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανε price match το amazon το Tomb Raider $4.99!!

Ξέρετε για πόσο κρατάει τις τιμές αυτές το amazon; Όσο η αντίστοιχη του Steam;

 

Και το pc της υπογραφής μου θα το σηκώνει;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...