Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πηρα και γω το Swapper.Χθες πηρα και το Dust: An elysian tail. Εχω παιξει και το trine 2 και mark of the ninja (και το shank 2 λιγο ομως).

Αμα εχετε να προτεινετε και αλλα σε τετοια φαση καλοδεχουμενα :P

(περιμενω και κανα rayman να βαλουν σε προσφορα)

 

Bastion. Δεν ειναι ακριβως platformer οπως αυτα αλλα ανηκει στην ιδια κατηγορια και ειναι απιθανο. Δες βιντεακια. Τρομερο soundtrack και artwork

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Η redux έχει κάτι παραπάνω από την metro last light complete συλλογή?

Ίδιο περιεχόμενο (ίσως ελάχιστες προσθήκες) και αναβαθμισμένα γραφικά. Σύμφωνα με previews αισθητές αλλαγές υπάρχουν στα γραφικά/engine του Metro 2033. Στο Last Light όχι τόσο.  

 

Για κάποιο λόγο τα πουλάνε ως ξεχωριστά games (με έκπτωση για όσους έχουν τα original), και θα βγουν μέσα στο καλοκαίρι. Και από εκεί και έπειτα είναι ψιλοάγνωστο τι θα κάνουν με τη διαθεσιμότητα των originals και το support για αυτά (ή αν στο μέλλον σκοπεύουν να τα ενοποιήσουν και να δώσουν τα redux ως δωρεάν αναβάθμιιση - που καλό θα ήταν, αλλά δεν τους βλέπω πρόθυμους). 

 

Περισσότερα εδώ:

Metro Redux

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα και γω το Swapper.Χθες πηρα και το Dust: An elysian tail. Εχω παιξει και το trine 2 και mark of the ninja (και το shank 2 λιγο ομως).

Αμα εχετε να προτεινετε και αλλα σε τετοια φαση καλοδεχουμενα :P

(περιμενω και κανα rayman να βαλουν σε προσφορα)

 

The Adventures of P.B. Winterbottom - εγγύηση. Το πρώτο παιχνίδι που μου ήρθε στο μυαλό βλέποντας την περιγραφή του Swapper

 

Braid (πιο κλασσικό πεθαίνεις)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Adventures of P.B. Winterbottom - εγγύηση. Το πρώτο παιχνίδι που μου ήρθε στο μυαλό βλέποντας την περιγραφή του Swapper

 

Braid (πιο κλασσικό πεθαίνεις)

 

Ισως το πιο φθηνο παιχνιδι που εχω παρει απο το steam 3-4 χρονια πριν, εποχες paysafe που μετραγα το καθε λεπτο και τελικα το αγορασα 0.38 ευρω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα και γω το Swapper.Χθες πηρα και το Dust: An elysian tail. Εχω παιξει και το trine 2 και mark of the ninja (και το shank 2 λιγο ομως).

Αμα εχετε να προτεινετε και αλλα σε τετοια φαση καλοδεχουμενα :P

(περιμενω και κανα rayman να βαλουν σε προσφορα)

 

Trine 1 ήταν καλύτερο, τώρα κάποια από τα άλλα είναι λίγο Old school, τσεκαρετα.

Cave story + ωραίο

Mutant Mudds Deluxe παίζω τώρα, καλούτσικο

Limbo

Guacamelee πλάκα είχε

Giana Sisters δεν μου άρεσε, το βαρέθηκα.

δεν τα έχω παίξει ακόμα

Dustforce

Lone Survivor

Tiny Barbarian DX

8Bitboy

Volgarr the viking

Unepic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν με αφήνει να πάρω το  AOE. Λέει μόνο για Αmerican customers ?

Online Codes are only available to US customers.

Σημ: Η διεύθυνση που έχω μέσα τώρα είναι Ελβετική, αν παίζει ρόλο.

 

Ακυρο. Το πήρα. Ας είναι καλά η Santa Barbara.

έχουμε περασμένες αμερικάνικες διευθύνσεις :D για τέτοια πράγματα..

--

 

¨Εφτασε επιτέλους και σε μένα στην Αλάσκα!!!

 

Και είναι digital οι αγορές αυτές,όχι σε retail.Γιαυτό σου είχανε στείλει το πακέτο στην εστία..

BTW,με φιλοξενείς;Πάντα ήθελα να πάω στην Αλάσκα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Παιδιά ψηφίστε στο Steam το πακέτο με το Metro Last Light Complete!!! Έχει μέσα και το Slender the Arrival και θέλω να το τσεπώσω αυτό!!! :lol: :lol: :lol:

 

Το Slender the Arrival το έχω παίξει και δεν αξίζει ιδιαίτερα. είναι ένα τρομακτικό παιχνίδι με υπόθεση που είναι κυριολεκτικά και χωρίς υπερβολές ανύπαρκτη και αν χάσεις σε κάποιο σημείο ξεκινάς και πάλι από την αρχή και έτσι καταντάει κουραστικό και βαρετό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Slender the Arrival το έχω παίξει και δεν αξίζει ιδιαίτερα. είναι ένα τρομακτικό παιχνίδι με υπόθεση που είναι κυριολεκτικά και χωρίς υπερβολές ανύπαρκτη και αν χάσεις σε κάποιο σημείο ξεκινάς και πάλι από την αρχή και έτσι καταντάει κουραστικό και βαρετό.

 

 

 

Έχεις δίκιο! Διάβασα reviews παιχτών στο Steam και λένε αυτά που λές+ ότι είναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΜΙΚΡΟ. Άλλος ανέφερε οτι το τελείωσε σε 2,30 ώρες, άλλος σε 1 ώρα κλπ...Όποτε είναι πεταμένα λέφτα, μην το αγοράσετε. Θα περιμένω μπας και μπεί σε κάνα bundle και το τσιμπήσω με 1 ευρώ... B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο! Διάβασα reviews παιχτών στο Steam και λένε αυτά που λές+ ότι είναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΜΙΚΡΟ. Άλλος ανέφερε οτι το τελείωσε σε 2,30 ώρες, άλλος σε 1 ώρα κλπ...Όποτε είναι πεταμένα λέφτα, μην το αγοράσετε. Θα περιμένω μπας και μπεί σε κάνα bundle και το τσιμπήσω με 1 ευρώ... B)

 

α ναι!!! ξέχασα να αναφέρω ότι είναι υπερβολικά μικρό!!! :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω περιμενω τα Bindings of Isaac και Bastion μιας και τα εχασα στο προηγουμενο Steam sales :P

 

Πολύ καλές επιλογές αλλά ειδικά το Bastion το βλέπω αρκετά απίθανο (το Binding of Isaac όχι τόσο). Θα σου έλεγα να δεις είτε σε τίποτα κλειδάδικα στο kinguin, διαδικασία με την οποία δεν έχω καθόλου εμπειρία, είτε να κοιτάξεις προσφορές σε άλλα sites.

 

Πάντως το Bastion όποια και αν είναι η στάνταρ τιμή του την αξίζει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

ίσως δεν κολλάει εδώ ακριβώς αλλά θέλω να ρωτήσω με αφορμή τα sales, αν έχετε να μου προτείνετε παιχνίδια τα οποία να είναι σαν adventure(όχι απαραίτητα point n' click) παιχνίδια που να έχουν γρίφους,ατμόσφαιρα,δράση , να σε κρατάνε γενικά,μην είναι ανούσια με ωραία γραφικά μόνο.Επειδή έχω χάσει την μπάλα τα τελευταία χρόνια με τα games(είχα χρόνια να αναβαθμήσω το PC και το άφησα το σπορ) ψάχνω κάτι του στυλ broken sword,tomb raider,amnesia , παιχνίδια μυστηρίου φάση.

παίζει τίποτα καλό?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...