Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το δεύτερο μια ζωή 66% βγαίνει σε προσφορά! Έχω 3 sales λέω που θα το πάρω στα 75% απλά για συλλογή αλλά όχι, πάντα 66 εκεί να μου την σπάσει :P

Δε ξέρω τι μου λες εσύ χωρίς πολλά πολλά πήρα το hitman ευτυχώς για skyrim & i am alive έχω χρόνο και είμαι έτοιμος και για το nba αλλά σκέφτομαι ότι αν το πάρω απλά θα παιχτεί καμιά 2 ώρες και μετά απλά θα μείνει στον σκληρό :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι μόνο για American costumers;

 

 

Εντωμεταξύ μένω στην Αλάσκα, σε αλλες αγορές μια χαρά μου το έστελνε το πακέτο σπίτι, στην χιονισμένη εστία του πανεπιστημίου...

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω τι μου λες εσύ χωρίς πολλά πολλά πήρα το hitman ευτυχώς για skyrim & i am alive έχω χρόνο και είμαι έτοιμος και για το nba αλλά σκέφτομαι ότι αν το πάρω απλά θα παιχτεί καμιά 2 ώρες και μετά απλά θα μείνει στον σκληρό :Ρ

το nba εχει παιξει κι σε χαμηλοτερη τιμη , αν δεν σε πολυ καιει περιμενε price match απο amazon 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.amazon.com/gp/product/B00GU043AWΤΡΕΧΤΕΕΕΕΕ ΤΡΕΧΤΕΕΕΕΕ ΑΟΕ ΙΙ HD + EXP 1.83€ 

 

To τσίμπησα, το έβαλα κ steam όλα κομπλέ. Αν και λέει The Forgotten Μόνο, περνάει κανονικά και το base game και το expansion

 

Να είσαι καλά φίλε, το έβαλα κ εγώ :) Τρέχτε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά δεν με αφήνει να πάρω το  AOE. Λέει μόνο για Αmerican customers ?

Online Codes are only available to US customers.

Σημ: Η διεύθυνση που έχω μέσα τώρα είναι Ελβετική, αν παίζει ρόλο.

 

Ακυρο. Το πήρα. Ας είναι καλά η Santa Barbara.

Επεξ/σία από giorkosleshi
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι ειδήμονες τι λένε? θα πέσει?

να είναι καλά ο hades έβαλε το βιντεο και κόλλησα να το παίξω :Ρ

 

Ναι στανταράκι στα 3,74€ πιθανό price match του Amazon για ακόμη χαμηλότερα. Οι βραζιλιάνοι το έχουν δει και κάτω από 2€ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν με αφήνει να πάρω το  AOE. Λέει μόνο για Αmerican customers ?

Online Codes are only available to US customers.

Σημ: Η διεύθυνση που έχω μέσα τώρα είναι Ελβετική, αν παίζει ρόλο.

 

Ακυρο. Το πήρα. Ας είναι καλά η Santa Barbara.

 

¨Εφτασε επιτέλους και σε μένα στην Αλάσκα!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

¨Εφτασε επιτέλους και σε μένα στην Αλάσκα!!!

 

Πολύ απόδημος ελληνισμός τελικά, κατεβείτε καμιά βόλτα  στο L.A. να πιούμε κανένα φραπέ :-)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το χτυπησα και εγω το aoe 2!το skyrim legendary αξιζει?ή να παρω την απλη εκδοση

Δεν υπαρχει λογος να παρεις την απλη εφοσον υπαρχει η legendary,ειναι η complete εκδοση με ολα τα dlc μεσα,αν σκεφτεις οτι ξεχωριστα τα δινει 20€ το ενα και ειναι 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει λογος να παρεις την απλη εφοσον υπαρχει η legendary,ειναι η complete εκδοση με ολα τα dlc μεσα,αν σκεφτεις οτι ξεχωριστα τα δινει 20€ το ενα και ειναι 3.

εννοω,αξιζει το extra content ή ειναι ψευτο-dlc?.εχω καει σε απειρα games 25 χρονια σχεδον,αλλα δεν εχω παιξει ποτε skyrim-ουτε λεπτο  :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας με διορθωσει καποιος αν κανω λαθος αλλα εχω διαβασει οτι μονο το dawnguard εχει καμια 15ωρες επιπλεον περιεχομενο.

το Hearthfire σε αφηνει να χτιζεις σπιτια,αγοραζεις κπλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...