Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι διαφορά έχει το απλό skyrim που έχει και 75% με το legendary ?

 

Το έχουμε πει χιλιάδες φορές μην κάνει κανείς το λάθος και πάρει την απλή. Τα DLC έχουν αρκετό επιπλέον πράμα + αναγκαία για πολλά καλά mods. Το παιχνίδι το έπαιξα από τον "θείο" 3 μέρες και είπα θα το σταματήσω γιατί πρέπει να δώσω λεφτά για να το παίξω. Ακόμη και τα 10 που δίνω είναι λόγο γυφτιάς + συνθηκών κάλλιστα δίνεις και τα 30 που έχει

 

Όσο για το price match....Στο αμερικάνικο Steam το έχουν 13,60$ οι αλήτες οπότε με την ισοτιμία πάλι 10 ευρώ πάει. Θα περιμένω λίγο μπας και το πάει 10$ το amazon αν και πολύυυ χλωμό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχουμε πει χιλιάδες φορές μην κάνει κανείς το λάθος και πάρει την απλή. Τα DLC έχουν αρκετό επιπλέον πράμα + αναγκαία για πολλά καλά mods. Το παιχνίδι το έπαιξα από τον "θείο" 3 μέρες και είπα θα το σταματήσω γιατί πρέπει να δώσω λεφτά για να το παίξω. Ακόμη και τα 10 που δίνω είναι λόγο γυφτιάς + συνθηκών κάλλιστα δίνεις και τα 30 που έχει

 

Όσο για το price match....Στο αμερικάνικο Steam το έχουν 13,60$ οι αλήτες οπότε με την ισοτιμία πάλι 10 ευρώ πάει. Θα περιμένω λίγο μπας και το πάει 10$ το amazon αν και πολύυυ χλωμό

όμορφα.Μιας και δεν είμαι ειδικός πάνω σε αυτο το είδος αν δεν παιχτεί κάτι άλλο τρομερό μέχρι αύριο θα το πάρω μιας κ σε βιντεάκια με έψησε κάργα το παίγνιον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι αγόρασαν την μέρα του steam sale αλλά δεν κέρδισε η ομάδα τους δεν παίρνουν μια κάρτα δώρο; 
ΕDIT:Πήρα κάρτα summer adventure όταν αγόρασα το game,περίμενα να πάρω κ άλλη στο τέλος της ημέρας προφορών,τζάμπα περίμενα;

Το Dragon Age Origins αξίζει τα 5 ευρώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όσοι αγόρασαν την μέρα του steam sale αλλά δεν κέρδισε η ομάδα τους δεν παίρνουν μια κάρτα δώρο; 

Μόνο αν κατά τη διάρκεια της ημέρας συνεισέφεραν στους πόντους της ομάδας τους. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχουμε πει χιλιάδες φορές μην κάνει κανείς το λάθος και πάρει την απλή. Τα DLC έχουν αρκετό επιπλέον πράμα + αναγκαία για πολλά καλά mods. Το παιχνίδι το έπαιξα από τον "θείο" 3 μέρες και είπα θα το σταματήσω γιατί πρέπει να δώσω λεφτά για να το παίξω. Ακόμη και τα 10 που δίνω είναι λόγο γυφτιάς + συνθηκών κάλλιστα δίνεις και τα 30 που έχει

 

Όσο για το price match....Στο αμερικάνικο Steam το έχουν 13,60$ οι αλήτες οπότε με την ισοτιμία πάλι 10 ευρώ πάει. Θα περιμένω λίγο μπας και το πάει 10$ το amazon αν και πολύυυ χλωμό

Και να σκεφτεις ειχα αγορασει την απλη στα 7,49 περσι γιατι ελεγα μηπως και ΔΕΝ μου αρεσει το παιχνιδι.

Μετα εμαθα οτι βγηκε η legendary και τραβαγα τα βυζα μου γιατι την ειχαν στα 15€.

Ευτυχως μονο χρεωθηκα +10€ τα 3 dlc μαζι οταν εβαλα στο καλαθι αγορας τη legendary μολις τωρα και κατεβαινουν ηδη.

Μπορει να πληρωσα παραπανω αλλα το παιχνιδι το αξιζει πραγματικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι θυμάμαι υπολόγιζε κάπου στα 30€.

χμμ μάλιστα, άρα αξίζει.

κάτι τελευταίο, επειδή δεν έχω παίξει κανένα bioshock, αξίζει να τα πάρω ή είναι τα κλασικά βαρετά fps?

sta 15 ευρώ και τα 3 που έχει τώρα το steam είναι οκ ή θα πέσει κιαλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμ μάλιστα, άρα αξίζει.

κάτι τελευταίο, επειδή δεν έχω παίξει κανένα bioshock, αξίζει να τα πάρω ή είναι τα κλασικά βαρετά fps?

sta 15 ευρώ και τα 3 που έχει τώρα το steam είναι οκ ή θα πέσει κιαλλο?

για το αν θα πέσει δεν ξέρω...αλλά τα παιχνίδια αξίζουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...