Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει παίξει κανείς το pixel piracy? Sandbox, rogue like ακούγεται ωραίος συνδυασμός. Για κάποιο λόγο έχω και 2 κουπόνια -25% αν κάποιος ενδιαφέρεται λέει. (και 3 κουπόνια toki tori 2 -10% που επίσης αν θέλει κανείς να μου πει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Περιμενουμε price match για το witcher 2 ή να το παρω;

Επισης το prison architect ειναι ωραιο παιχνιδακι στα 6.79Ε, αν θελετε δοκιμαστε το

 

Αν το θέλεις Steam τσίμπα το αν όχι στο GoG θα το βρείς φθηνότερα στα 2ωρα sales που κάνει.

 

Περι Witcher και gog δειτε αυτο:

http://www.gog.com/witcher/backup

βαζεις το cd key που σου δινει το steam μολις αγορασεις το Witcher 1/2 και το παιρνεις για gog μαζι με καποια extras

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο αξιόλογη έκπτωση μέχρι τώρα το 50% για τη Season 2 του Walking Dead και ακολουθούν το πακέτο για τα XCOM, το Far Cry και τα Shadowrun, αλλά κατά τα άλλα πολύ υποτονικές εκπτώσεις. Άλλες, όπως του Witcher, έχουν υπάρξει ήδη στο GOG, γενικά μικρή πτώση τιμών και κυρίως ψιλοαδιάφοροι τίτλοι.

 

Για να δούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έχει μείνει πίσω το Steam. Πρέπει άμεσα να κάνει price match με το GoG, στo 1,99$ και στο 1,49$.

 

Πρέπει οι πωλήσεις του να είναι πολύ κάτω σε σχέση με το περσινό Summer Sales. Ας ελπίσουμε ότι θα το δουν και θα συνετιστούν τις επόμενες μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει περάσει ο καιρός που το Steam στηριζόταν απλά στις χαμηλότερες τιμές για να κάνει ντόρο. Πλέον δεν το χρειάζεται αυτό. Δείτε μόνο το πανυγήρι με τις κάρτες. Αγοράζει και πουλάει ο κόσμος σαν τρελός και το Steam παίρνει προμήθεια σε κάθε αγοραπωλησία. Λεφτά με το τσουβάλι και από το τίποτα, σαν τις τράπεζες :D.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι τώρα οι αγορές μου:

 

Hotline Miami

Aliens Vs Predator

Brutal Legend

Farcry 3 Blood Dragon


 

4,99 Ευρώ το έχει το steam.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ακριβώς προσφορά, αλλά το Titanfall/PC έχει 48 ώρες τζάμπα online. Το έβαλα ήδη να κατεβαίνει από Origin να το ελέγξω, 50GB ffs!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 δολλάρια ειναι. Άρα 3.67€. :)

 

Τότε μια χαρά :)

 

Επίσης μην γκρινιάζετε από τώρα , έχουμε ΜΕΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ μπροστά μας! Θα βγάλει και άλλα games αρκετά χαμηλά!

Δεν είναι ακριβώς προσφορά, αλλά το Titanfall/PC έχει 48 ώρες τζάμπα online. Το έβαλα ήδη να κατεβαίνει από Origin να το ελέγξω, 50GB ffs!

 

Yep, εχθές είχε γεμίσει ο κόσμος με τζαμπατζήδες :P

 

Ευτυχώς που το match making με βάζει με Generation +6 και βρίσκω την ηρεμία μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...