Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχει εκτίμηση για το company of heroes 2 να παίξει γύρω στα 10€; Μου είχαν δώσει δώρο κωδικό για το multiplayer μόνο και παίζοντας το με έκανε να θέλω το full game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια ερώτηση...βλέπω κάποια παιχνίδια στα daily deals , τα οποία θα ανανεωθούν σε 3 ώρες...Όμως αν μπεις στο προφιλ του παιχνιδιού λέει πως η προσφορά διαρκεί μέχρι αύριο (27 ώρες). Τι ακριβώς ισχύει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια ερώτηση...βλέπω κάποια παιχνίδια στα daily deals , τα οποία θα ανανεωθούν σε 3 ώρες...Όμως αν μπεις στο προφιλ του παιχνιδιού λέει πως η προσφορά διαρκεί μέχρι αύριο (27 ώρες). Τι ακριβώς ισχύει;

οι προσφορες ειναι 48 ωρες απλα σε 3 ωρες θα προστεθουν καινουργιες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Daily.

Ημερήσια.

24 ώρες.

 

Κάθε μέρα στις 20:00.

 

In other news, παρόλο που η 3η ψήφος μου μέτρησε, άργησα απ' ότι φαίνεται και κάρτα δεν πήρα.

 

git rek :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2459776,00.asp 7 Steam Summer Sale Tips Every Gamer Should Know

Ignore the Trading Cards

Steam trading cards are evil. They're randomized, awarded frequently, and can be crafted into badges to level up your Steam Profile to get more cards. There are even rare foil cards that can be crafted into rarer badges. The Steam Summer Sale has its own set of cards, and it awards them for buying games and answering surveys to determine sales. It's very, very easy to get hooked on the cards, and that tempting bar that says "Just $5.07 until your next card!" will call out to you. Try to resist it. I haven't been able to listen to this particular piece of advice.

 

 

 

 

 

Μας πέρασαν xtrmsnpr!

 

Πάντως μην βασίζεστε σε αυτό με τους 30 νικητές, είναι σχεδόν απίθανο να κάτσουμε εμείς.

 

Βλέποντας αρκετά παιχνίδια που ήθελα σε υψηλές τιμές, κάτι μου λέει ότι δεν θα δώσω τόσα πολλά στο φετινό summer sale :D

μας πέρασαν,αλλά θα ανακάμψουμε !!Να σας βάλω μερικά από τα παιχνίδια που έχω στο wishlist να μου πείτε αν θα πάρουν έξτρα έκπτωση;

 

 

snow -50% 6.99€

The 39 Steps -75% 2.49€

ENSLAVED™: Odyssey to the West™ Premium Edition -75% 4.99€

Godus -50% 9.99€

Papo & Yo -75% 2.74€

Broken Age -33% 15.40€

Lili: Child of Geos -50%  9.99€

Brothers - A Tale of Two Sons -60% 5.99€

The Incredible Adventures of Van Helsing II -20% 8.79€

Amnesia: A Machine for Pigs -55% 7.42€

The Walking Dead: Season 2 -25% 17.24€

Full Mojo Rampage -50% 5.99€

Don't Starve: Reign of Giants DLC ONLY -20% 3.99€

 

γιαυτά έχω απορία :-D  .Αν γίνετε πριν τις 20.00  :P

http://steamcommunity.com/id/xtrmsnpr/wishlistκαι αν δείτε εδώ,πείτε μου πια πιστεύετε ότι θα πάρουν κιάλλη έκπτωση..Και βασικά πως ξέρετε ή καταλαβαίνετε ότι θα πάρουν κιάλλη έκπτωση,δεν το έχω καταλάβει αυτό :-D

ΥΓ όποιος μου πάρει κάποιο παιχνίδι,κερδίζει ενα ΣΚ μαζί μου,στην μαγευτική ΛΕΣΒΟ :lol:

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2459776,00.asp 7 Steam Summer Sale Tips Every Gamer Should Know

 

 

 

 

μας πέρασαν,αλλά θα ανακάμψουμε !!Να σας βάλω μερικά από τα παιχνίδια που έχω στο wishlist να μου πείτε αν θα πάρουν έξτρα έκπτωση;

 

 

snow -50% 6.99€

The 39 Steps -75% 2.49€

ENSLAVED™: Odyssey to the West™ Premium Edition -75% 4.99€

Godus -50% 9.99€

Papo & Yo -75% 2.74€

Broken Age -33% 15.40€

Lili: Child of Geos -50%  9.99€

Brothers - A Tale of Two Sons -60% 5.99€

The Incredible Adventures of Van Helsing II -20% 8.79€

Amnesia: A Machine for Pigs -55% 7.42€

The Walking Dead: Season 2 -25% 17.24€

Full Mojo Rampage -50% 5.99€

Don't Starve: Reign of Giants DLC ONLY -20% 3.99€

 

γιαυτά έχω απορία :-D  .Αν γίνετε πριν τις 20.00  :P

http://steamcommunity.com/id/xtrmsnpr/wishlistκαι αν δείτε εδώ,πείτε μου πια πιστεύετε ότι θα πάρουν κιάλλη έκπτωση..Και βασικά πως ξέρετε ή καταλαβαίνετε ότι θα πάρουν κιάλλη έκπτωση,δεν το έχω καταλάβει αυτό :-D

 

 

Το Enslaved και το Papa & Yo δεν νομίζω να πάνε παρακάτω. Τα άλλα πιστεύω ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε το dlc του dont starve δεν παει παρακατω. Ειναι ηδη σε daily deal το βασικο παιχνιδι και αυτη ειναι η μεγιστη εκπτωση που πηρε. 

 

Τα περισσοτερα απο τα αλλα θα πεσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε το dlc του dont starve δεν παει παρακατω. Ειναι ηδη σε daily deal το βασικο παιχνιδι και αυτη ειναι η μεγιστη εκπτωση που πηρε. 

 

Τα περισσοτερα απο τα αλλα θα πεσουν

εντάξει το βρίσκω και 2€ αυτό..

Θα περιμένω για τα άλλα.Αλλά πως το σκέφτεστε ότι θα πέσουν κιάλλο κάποια παιχνίδια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια ερώτηση...βλέπω κάποια παιχνίδια στα daily deals , τα οποία θα ανανεωθούν σε 3 ώρες...Όμως αν μπεις στο προφιλ του παιχνιδιού λέει πως η προσφορά διαρκεί μέχρι αύριο (27 ώρες). Τι ακριβώς ισχύει;

Εννοεί ότι σε 3 ώρες θα μπουν τα νέα daily deals. Αυτά που μπαίνουν συνήθως είναι σε προσφορά για 2 μέρες ας λέγονται daily deals (αν και δε θα φαίνονται στην αρχική σελίδα το δεύτερο 24ωρο). Δεν γνωρίζω αν ισχύει για όλα τα παιχνίδια αυτό πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει το βρίσκω και 2€ αυτό..

Θα περιμένω για τα άλλα.Αλλά πως το σκέφτεστε ότι θα πέσουν κιάλλο κάποια παιχνίδια;

 

Απο την παλαιοτητα τους και την τωρινη τους εκπτωση

 

Το amnesia εχει βγει αρκετο καιρο και τωρα ειναι μονο -55%. Το outlast που ειναι παρομοιο εχει φτασει -66% και δεν εμποδιζει τιποτα το amnesia να παει στο -75% οντας χειροτερο απο τον ανταγωνιστη του.

Το van helsing II ηταν στο -33% στην ψηφοφορια για flash sale οποτε θα το δουμε αυτες τις μερες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...