Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Ωπ και τώρα τι κάνουμε? Για πείτε εσείς του gaming χρηματιστηρίου πως θα κυμανθούν οι τιμές. Τελικά το GMG φόλα αν και έκπτωση αν και 25% κουπόνι πάει στα ~14,50

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έως -75% σε παιχνίδια από το Uplay (E3 Sale - Daily deals). 48ωρες πωλήσεις/προσφορές.

Ενδεικτικά έχει:

 

Far Cry 3 - Blood Dragon = 3,75€

Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier - Signature Edition = 3,75€

The Elder Scrolls V: Skyrim® = 7,94€

Tomb Raider - Survival Edition = 12,49€

Dishonored: Game of the Year Edition = 12,99€

 

http://shop.ubi.com/store/ubiemea/en_IE/home/ThemeID.8605700

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπ και τώρα τι κάνουμε? Για πείτε εσείς του gaming χρηματιστηρίου πως θα κυμανθούν οι τιμές. Τελικά το GMG φόλα αν και έκπτωση αν και 25% κουπόνι πάει στα ~14,50

 

Το ιστορικό χαμηλό για την Legendary είναι κάπου στα 11,90€ αν δεν με απατά η μνήμη μου. Γενικότερα, ειδικά η Legendary είναι λίγο δυσκοίλια στις εκπτώσεις (και συνήθως μπαίνει στο 50%). Δεν μπορώ να ξέρω τι θα παίξει στο Steam Summer Sale διότι εξαρτάται και από το τι θα ανακοινώσει η Bethesda στην Ε3. Αν έχουμε ανακοίνωση νέου Elder Scrolls είναι πιθανό να δούμε πιο επιθετικές εκπτώσεις για αύξηση του buzz προς τον τίτλο.

 

Πάντως η βασική της τιμή έχει πέσει στα 29,99€ οπότε με 66% ή 75% (λέμε τώρα) πάμε στα 10,19€ (πιθανότερο) ή 7,49€ αντίστοιχα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως η καλύτερη επιλογή είναι να περιμένεις steam sales και να το χτυπήσεις από amazon όταν κάνουν price match σε δολάρια.

Έχω μία εντύπωση ότι είναι region Locked το παιχνιδάκι. Τουλάχιστο για αγορά από την ρωσία αυτό λέει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ειχε κανεις προβλημα με αγορες απο funstock digital? γιατι για καποιο λογο δεν με αφηνει, ειναι μονο για αγγλια?

 

Όχι είναι worldwide και εντελώς cool μαγαζί χωρίς περίεργες "αγκυλώσεις" από ότι ξέρω μήπως δεν έχεις χρήματα στην κάρτα; Αλλιώς στείλε ένα email στο support.

Έχω μία εντύπωση ότι είναι region Locked το παιχνιδάκι. Τουλάχιστο για αγορά από την ρωσία αυτό λέει.

 

Το ρώσικο είναι το αμερικάνικο δεν είναι.

 

Επίσης νέα μέρα για το Summer Sale του Greenman, ως συνήθως χάος, τα οργανώσαμε λίγο ;)

 

Έχει κάποια ενδιαφέροντα πακέτα της 2K και δίνει και παιχνίδια δώρο με την αγορά, ενώ έχουμε και νέο κουπόνι "IFDSUM-MERSAL-E15OFF" για έξτρα 15% ανεξαρτήτως ποσού αλλά δεν αφήνει τη χρήση credit.

Επεξ/σία από GameShopper.gr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το child of light στα 7ευρω το γλυκοκοιταζω απο την μερα που το εβαλες gameshopper. Μου καθεται στον λαιμο ομως το uplay. Στις καλοκαιρινες εκπτωσεις του steam, λετε να το δουμε κατω απο 10 ευρω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το child of light στα 7ευρω το γλυκοκοιταζω απο την μερα που το εβαλες gameshopper. Μου καθεται στον λαιμο ομως το uplay. Στις καλοκαιρινες εκπτωσεις του steam, λετε να το δουμε κατω απο 10 ευρω;

 

Εντάξει είναι σχετικά νέα κυκλοφορία οπότε μιλάμε για 33% έκπτωση (το πιθανότερο) περίπου 10€ ή 50% (λιγότερο πιθανό) περίπου 7,50€ στη διάρκεια του Steam Summer Sale. Επίσης αφού το θέλεις για Steam ξεχνάς τόσο price match του Amazon όσο και το nuuvem και γενικότερα όλα τα άλλα καταστήματα.

 

Πάντως η έκδοση Steam έτσι και αλλιώς μέσα από το Uplay περνάει δηλαδή το Steam τρέχει το Uplay που τρέχει το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...