Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα τσίμπησα και τα 2 μόνο και μόνο γιατί το περασμένο σαββατοκύριακο έψαχνα να δω αν έχει πέσει κανένα από τα δύο συγκεκριμένα για να το τσιμπήσω

 

ευτυχώς που το 15-20αρικο που έκαναν μου φάνηκε πολύ γιατί θα τράβαγα τα μαλλιά μου αν είχα χάσει το τάληρο έκαστο 

 

Ποιο απο τα 2 ειναι καλυτερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα τσίμπησα και τα 2 μόνο και μόνο γιατί το περασμένο σαββατοκύριακο έψαχνα να δω αν έχει πέσει κανένα από τα δύο συγκεκριμένα για να το τσιμπήσω

 

ευτυχώς που το 15-20αρικο που έκαναν μου φάνηκε πολύ γιατί θα τράβαγα τα μαλλιά μου αν είχα χάσει το τάληρο έκαστο 

Σουπερ πακετακι!!!σε τρομερη τιμη(τα εχω και εγω και τα 2 για στιμ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι περισσοτεροι απο το friend list μου εχουν παρει το injustice. Δεν ξερω αν ειναι επειδη εχουν ηδη το mk αλλα και σε διαφορα τοπικ που ειδα φαινεται να ειναι καλυτερο απο το mk. Σουπερ ηρωες, πολλοι χαρτες, διαφοροι συνδυασμοι... 

Το multiplayer και των δυο παντως εχει καποια προβληματα. Το σκεφτομαι για το injustice

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δωρεαν για 24 ωρες στο steam το Sniper Elite V2. Δεν χρειαζεται να το κατεβασετε, απλα πατηστε install και θα το εχετε στον λογαριασμο σας μεχρι το τελος των ημερων του steam 

Επεξ/σία από gavros10
  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι περισσοτεροι απο το friend list μου εχουν παρει το injustice. Δεν ξερω αν ειναι επειδη εχουν ηδη το mk αλλα και σε διαφορα τοπικ που ειδα φαινεται να ειναι καλυτερο απο το mk. Σουπερ ηρωες, πολλοι χαρτες, διαφοροι συνδυασμοι... 

Το multiplayer και των δυο παντως εχει καποια προβληματα. Το σκεφτομαι για το injustice

είναι σίγουρα πιο εξελιγμένο το injustice, οπτικά πιο όμορφο και σίγουρα δεν είναι απλά ένας κλώνος παρότι είναι από την ίδια εταιρεία

 

το άλλο όμως είναι mortal kombat με ό,τι αυτό συνεπάγεται και σημαίνει για τον καθένα και για μένα υπάρχει δέσιμο με τη σειρά από το πρώτο παιχνίδι και τις εποχές που έλεγαν στις ειδήσεις οι φοβεροί δημοσιογράφοι και τρόμαζαν τις μανάδες μας ότι παίζοντάς τα θα γίνουμε δολοφόνοι (τελικά έγινα λογιστής, fail :-(  ) , για αυτό και μόνο αν ήταν να διαλέξω θα διάλεγα αυτό

 

δε σημαίνει απαραίτητα ότι με αντικειμενικά κριτήρια είναι καλύτερο. και τα δύο πάντως είναι αξιόλογα παιχνίδια, χαίρομαι που υπάρχουν στο pc για αυτό έστω και εκ των υστέρων και σε αυτή τη χαμηλή τιμή τα υποστηρίζω και τα δύο, όποιος έχει έστω και τη παραμικρή αγάπη για τα fighting (το οποίο είναι ένα είδος που βρίσκεται εδώ και χρόνια σε δύσκολη φάση και στο pc σε ακόμα δυσκολότερη) είναι μια καλή ευκαιρία να τα υποστηρίξει έμπρακτα και φυσικά αναμένουμε και το mk X 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω χρηματα στο steam για να παρω μονο το 1 απο τα 2, ποιο λετε να παρω;

Για όποιον ενδιαφέρεται μόλις έκανε το amazon pricematch στο MK...

Οπότε βγαίνει στα 4.99$ = 3.74 ευρώ και είναι σίγουρα region free τσεκαρισμένο από μένα.

Έχει βάλει και το Injustice 75% στο πλαίσιο του pricematch αλλά λόγω μεγαλύτερης αρχικής στο Αμαζον (29.99$) βγαίνει στα 7.5$ = 5.60 ευρώ περίπου οπότε η αγορά από steam είναι ελαφρώς πιο συμφέρουσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ενδιαφέρεται μόλις έκανε το amazon pricematch στο MK...

Οπότε βγαίνει στα 4.99$ = 3.74 ευρώ και είναι σίγουρα region free τσεκαρισμένο από μένα.

Έχει βάλει και το Injustice 75% στο πλαίσιο του pricematch αλλά λόγω μεγαλύτερης αρχικής στο Αμαζον (29.99$) βγαίνει στα 7.5$ = 5.60 ευρώ περίπου οπότε η αγορά από steam είναι ελαφρώς πιο συμφέρουσα...

 

Και πριν λιγες μερες που ετρεχε sale στο αμαζον τοσο τα ειχαν και τα δυο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...