Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπαα... uplay

 

τα παιχνιδια της ubi στο steam ειναι μονο μεσω steam (χωρις αυτο να σημαινει οτι δε χρειαζεται και το uplay)

ο μονος aaa τιτλος που εχω δει ως steam key, ειναι (ηταν?) το AC III στο amazon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αυτά δεν μπορούν να αγοραστούν εκτός Ηνωμένου Βασιλείου δηλ. με ελληνική IP τρως (Χ).

 

:(

 

Γιατί οι τιμές είναι σούπερ...

 

Αν όμως έχεις γνωστό στο HB και στα αγοράσει, μπορείς μετά να τα ενεργοποιήσεις και να παίξεις κανονικά ή πέφτει revoke?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το watch dogs που μπορούμε να το βρούμε χαμηλότερα ;

....από Origin Μεξικο...από κει το πηρα στα 29ευρο μολις βγηκε...και εχω προπαραγγηλει πριν 1 μηνα και το Plants VS Zombies Garden Warfare επισης από Origin Μεξικο στα 12ευρο....αυτό το καλο εχει...το PC next Gen gaming....που δεν το εχουν καποιοι αλλοι που σκανε 60-70 και 80 ευρο για ένα παιχνιδι.......σωστοοοος!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν όμως έχεις γνωστό στο HB και στα αγοράσει, μπορείς μετά να τα ενεργοποιήσεις και να παίξεις κανονικά ή πέφτει revoke?

 

Από όσο ξέρω τα κλειδιά δεν είναι region locked οπότε θεωρητικά θα δουλεύει αν στο αγοράσει ένας φίλος. Επίσης το βρίσκω τραβηγμένο να γίνει revoke το κλειδί μετά επειδή ενεργοποιήθηκε στην Ελλάδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, γιατί ψήνομαι για Skyrim/Dishonored GOTY

 

Ξέρουμε μέχρι πότε θα είναι σε sale?

 

Θα πρέπει να βιαστείς λίγο. Μέχρι σήμερα (04/06) στις 20:00 όσον αφορά αυτά τα δύο παιχνίδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Επίσης δεν βλέπω πως αναφέρθηκε αλλά τρέχει το Be Mine 13 από Groupees και μάλιστα με το Longest Journey μέσα στα games του. Γενικά φαίνεται ενδιαφέρον bundle με παιχνίδια που δεν έχουν εμφανιστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.:: STEAM ::.

1. Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition - 4.99€

2. Mortal Kombat Komplete Edition - 4.99€

Link: http://store.steampowered.com/sale/wb_mm_mkk

τα τσίμπησα και τα 2 μόνο και μόνο γιατί το περασμένο σαββατοκύριακο έψαχνα να δω αν έχει πέσει κανένα από τα δύο συγκεκριμένα για να το τσιμπήσω

 

ευτυχώς που το 15-20αρικο που έκαναν μου φάνηκε πολύ γιατί θα τράβαγα τα μαλλιά μου αν είχα χάσει το τάληρο έκαστο 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευτυχώς που το 15-20αρικο που έκαναν μου φάνηκε πολύ γιατί θα τράβαγα τα μαλλιά μου αν είχα χάσει το τάληρο έκαστο 

χα χα έχω κλάψει πολλές φορές έτσι.. :P ...με την μόνη διαφορά ότι αγόραζα κάτι τώρα και την άλλη μέρα το έβλεπες 50% κάτω :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...