Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πως γινεται να παρω το free Batlefield 3, χωρις να το κατεβασω (σεταρω)?

 

Να το σεταρω καποια αλλη στιγμη.

 

edit : το Plants Zombies επισης παιχνιδαρα. Μπορει να φαινεται αστειο αλλα ειναι πολυ σκαλωτικο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γινεται να παρω το free Batlefield 3, χωρις να το κατεβασω (σεταρω)?

 

Να το σεταρω καποια αλλη στιγμη.

 

edit : το Plants Zombies επισης παιχνιδαρα. Μπορει να φαινεται αστειο αλλα ειναι πολυ σκαλωτικο.

Όταν το κάνεις add στο library σου μένει για πάντα, δε χρειάζεται να κάνεις εκείνη τη στιγμή εγκατάσταση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Για τους φίλους των tbs, στο Gamersgate το πολύ όμορφο Expeditions: Conquistador στα €5 (-75% στην τιμή καταλόγου). 

 

Υστερεί σε replay value, αλλά έχει δύο αρκετά μεγάλα σενάρια, ενδιαφέρουσες ιστορίες στην πορεία και αξίζει σίγουρα τα χρήματα αυτά.

 

(Είναι ένα λεπτό φτηνότερο στο Steam αυτή τη στιγμή, αλλά προτείνω το Gamersgate γιατί σου δίνει ένα μέρος της αξίας της αγοράς σε blue coins, σαφώς περισσότερο από το 1 λεπτό διαφορά. Αν βρίσκεστε Αμερική, στο Amazon είναι ακόμη πιο οικονομικά, αν δεν απατώμαι).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου βγάζει το παρακάτω:

 

Hi, dear customer, it seems that your Paypal account does not allow your payment, could you retry using another PayPal Account?

 

Μου το έφαγε το dollar καθώς δεν το ξαναδοκιμάζω.

Παρεπιμπτόντως το Paypal μου δεν έχει κανένα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αφορμή τις εκπτώσεις στα Mass Effect 2+3 στο Origin (6€ και τα 2), έλεγα επιτέλους να τα πάρω και κάποια στιγμή να τα ξεκινήσω.

 

Επειδή ξέρω πως έχουν πολλά DLC, μπορεί κάποιος να προτείνει κάποιο πλήρες πακέτο σε καλή τιμή? Αξίζουν όλα αυτά τα DLC?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αφορμή τις εκπτώσεις στα Mass Effect 2+3 στο Origin (6€ και τα 2), έλεγα επιτέλους να τα πάρω και κάποια στιγμή να τα ξεκινήσω.

 

Επειδή ξέρω πως έχουν πολλά DLC, μπορεί κάποιος να προτείνει κάποιο πλήρες πακέτο σε καλή τιμή? Αξίζουν όλα αυτά τα DLC?

 

Τα DLC των Mass Effect 2 και 3 είναι δεμένα με τα bioware points τα οποία ως γνωστόν έχουν μπει σε έκπτωση μόνο μία φορά και αυτό στις ΗΠΑ.

 

Κοινώς δίνεις 2,99€ για τα παιχνίδια και καμία 30-40αρα ευρώ για να πάρεις όλα τα DLC :D.

 

Μπορείς να μετριάσεις κάπως το κόστος μέσω αγοράς από το Amazon εκμεταλλευόμενος το ισχυρό ευρώ.

 

Καλή περίπτωση αλλά μην φανταστείς και σούπερ έκπτωση ήταν αυτό στα 22€ πριν μερικούς μήνες, δεν ξέρω αν θα το ξαναδούμε.

 

Γενικώς πάντως θέλει ξήλωμα ή μπαίνεις στην ουρά και προσεύχεσαι για εκπτώσεις σε Bioware Points... κάπου το 2155!

Μου βγάζει το παρακάτω:

 

Hi, dear customer, it seems that your Paypal account does not allow your payment, could you retry using another PayPal Account?

 

Μου το έφαγε το dollar καθώς δεν το ξαναδοκιμάζω.

Παρεπιμπτόντως το Paypal μου δεν έχει κανένα πρόβλημα.

 

Κάνε dispute αν σε χρέωσαν και δεν πήρες τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου βγάζει το παρακάτω:

 

Hi, dear customer, it seems that your Paypal account does not allow your payment, could you retry using another PayPal Account?

 

Μου το έφαγε το dollar καθώς δεν το ξαναδοκιμάζω.

Παρεπιμπτόντως το Paypal μου δεν έχει κανένα πρόβλημα.

 

άσε φίλε και εγώ την πάτησα με το ηλίθιο gala

 

 

 

τελικά δεν είχε μάλλον λεφτά η κάρτα για αυτό μου έστειλαν αυτό το μήνυμα ,στο paypal στην 1η φορά έχει δίπλα ένα deny και ότι δεν χρέωσε τίποτα παρόλο που μου έδειξε η σελίδα success (την 1η φορά)

Επεξ/σία από sintalkas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ελληνική retail αγορά δεν έχει άσχημη τιμή πάντως στα 36,80€ από Videorama με δεδομένο ότι ακόμα και στα κλειδάδικα (τα οποία παρεμπίπτοντος όσο πιο μακριά είναι η κυκλοφορία ενός παιχνιδιού τόσο πιο καλές τιμές δίνουν - μόλις κυκλοφορήσει το παιχνίδι το τσιμπάνε αρκετά) το χαμηλότερο είναι περίπου 35€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...