Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά έχω τελειώσει με το κατέβασμα του bf. Πως μπαίνω στο παιχνίδι ; έχει δημιουργηθεί εικονίδιο στην επιφάνεια αλλά με βάζει σε μια σελίδα. Επέλεξα co op αλλά δεν γίνεται τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια AC είναι Steam αλλά όχι όλα. Κλικάρεις μέσα στο καθένα για να δεις. Αλλά δεν έχει και πολύ νόημα αφού το uplay δεν το γλυτώνεις.

 

Όσο για τη τιμή μια χαρά είναι, με περίπου 60€ αγοράζεις 6 παιχνίδια+όλα τα DLC τους. Στο Revelations περιλαμβάνεται το DLC (Lost Archive), απλά το αναφέρει ξεχωριστά μέσα στο πακέτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια AC είναι Steam αλλά όχι όλα. Κλικάρεις μέσα στο καθένα για να δεις. Αλλά δεν έχει και πολύ νόημα αφού το uplay δεν το γλυτώνεις.

 

Όσο για τη τιμή μια χαρά είναι, με περίπου 60€ αγοράζεις 6 παιχνίδια+όλα τα DLC τους. Στο Revelations περιλαμβάνεται το DLC (Lost Archive), απλά το αναφέρει ξεχωριστά μέσα στο πακέτο.

Αυτο περιλαμβανει ολα τα DLC μεχρι το 3 για το single player;

http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/B00KM6S0T0/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&camp=1789&creative=390957&creativeASIN=B00KM6S0T0&linkCode=as2&tag=gameshogr-20

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω πατήσει στο origin να μου στείλει νέο κωδικό για το λογαριασμό μου γιατί δε το θυμόμουν και περιμένω εδώ και πάνω από μισή ώρα, είναι λογικό να αργεί τόσο πολύ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω πατήσει στο origin να μου στείλει νέο κωδικό για το λογαριασμό μου γιατί δε το θυμόμουν και περιμένω εδώ και πάνω από μισή ώρα, είναι λογικό να αργεί τόσο πολύ?

μηπως πηγε στα spam;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα, το τσεκάρω συνέχεια. ίσως ειναι φορτωμένοι οι servers τους εξαιτίας της κίνησης?
Με τιμωρούν γιατί είχα καιρό να μπω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω πατήσει στο origin να μου στείλει νέο κωδικό για το λογαριασμό μου γιατί δε το θυμόμουν και περιμένω εδώ και πάνω από μισή ώρα, είναι λογικό να αργεί τόσο πολύ?

κι εμενα φιλε το ιδιο συμβαινει , βεβαια ηταν να μου στειλουν μειλ για επιβεβαιωση του email μου , επισης αργουσε παλι οταν ηθελα να κανω εξαργηρωση κωδικο dog tag για bf3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to rpg maker στο humble ειναι καλη φαση https://www.humblebundle.com/weekly

 

 

ακομα και αν δεν εχετε φιλοδοξια να φτιαξετε καποιο παιχνιδι

αν εχετε ορεξη να το ψαξετε

στο steam workshop περα απο resources υπαρχουν παρα πολλα  ερασιτεχνικα rpg  που εκτελουνται μεσω του προγραμματος

ενδεικτικα http://steamcommunity.com/workshop/browse?appid=220700&browsesort=toprated&browsefilter=toprated&p=1

 

γραφικα εχουν στο στυλ to the moon (το οποιο και φτιαχτηκε με το rpgm)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλή φάση και δεν θέλει και τίποτα ιδιαίτερο απο προγραμματισμό(νομίζω στηρίζεται στη ruby το όλο project και μπορείς να γράψεις και κώδικα αν θες.)

αυτό που δεν ξέρω είναι αν μπορείς να κάνεις εμπορικά παιχνίδια με το πρόγραμμα αυτο. μπορείς πχ να φτιάξεις κάτι καλό και να το πουλάς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σωστά, λείπει μόνο το Black Flag.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...