Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το nuuvem πλέον κάνει ip check στα παιχνίδια της 2K (και όχι μόνο) δεν σε αφήνει να τα βάλεις στο καλάθι.

 

Δυστυχώς ισχύει, ούτε της Capcom με αφήνει πια να βάζω στο καλάθι ενώ πριν δεν είχαμε αυτό το θέμα (είχα αγοράσει κανονικά το Castlevania LoS)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν παιχνίδι είναι στυλ Mafia, πολύ όμορφο και με αρκετά ενδιαφέρον στόρυ.

Eνα ενδιαφέρον feature είναι ότι μπορείς να παίξεις όλο το παιχνίδι σε ασπρόμαυρο

που δείνει ένα ιδιαίτερο στύλ.

 

Εγώ θα του έβαζα 7.5/10, είναι καλό παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς ισχύει, ούτε της Capcom με αφήνει πια να βάζω στο καλάθι ενώ πριν δεν είχαμε αυτό το θέμα (είχα αγοράσει κανονικά το Castlevania LoS)

Πρέπει να έχεις λατινοαμερικάνικη ip. :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν παιχνίδι είναι στυλ Mafia, πολύ όμορφο και με αρκετά ενδιαφέρον στόρυ.

Eνα ενδιαφέρον feature είναι ότι μπορείς να παίξεις όλο το παιχνίδι σε ασπρόμαυρο

που δείνει ένα ιδιαίτερο στύλ.

 

Εγώ θα του έβαζα 7.5/10, είναι καλό παιχνίδι.

 

 

http://shop.ubi.com/store/ubiemea/en_IE/pd/ThemeID.8605700/productID.286916000/Bundle-Call-of-Juarez-Gunslinger-Far-Cry-3-Blood-Dragon.html

http://www.amazon.com/Noire-Complete-Online-Game-Code/dp/B008FPV7R2/ref=sr_1_61_bnp_0/178-3164748-0164617?s=videogames-download&ie=UTF8&qid=1400919423&sr=1-61&tag=isthcom0a-20

Λεω να παρω ενα απο τα 2 αλλα δεν ξερω ποιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τι στυλ προτιμάς? Το πακέτο της Ubi είναι καθαρά shooter, δε μένει κανείς ζωντανός. Επίσης υπολόγισε πως και τα 2 μαζί να σε κρατήσουν το πολύ 15 ώρες.

 

Το LA Noire είναι πιο ξεχωριστό για μένα, σχεδόν κινηματογραφικό όσον αφορά το σενάριο. Η οδήγηση δε λέει τίποτα αλλά οι συνεντεύξεις με τους υπόπτους και η αναζήτηση στοιχείων για τη κάθε υπόθεση έχει πολύ ενδιαφέρον. Επίσης ένα playthrough είναι 20 ώρες περίπου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Στο Gamergate, το XCOM: Enemy Unknown στα €4,99 (νομίζω πως είναι ιστορικό χαμηλό, ούτως ή άλλως τα αξίζει και με το παραπάνω αυτά τα χρήματα).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Gamergate, το XCOM: Enemy Unknown στα €4,99 (νομίζω πως είναι ιστορικό χαμηλό, ούτως ή άλλως τα αξίζει και με το παραπάνω αυτά τα χρήματα).

 

Και 40.99 τα αξίζει αυτό το παιχνίδι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.humblebundle.com/

Για να τα παρουμε ολα πρεπει να δωσουμε 45$ μου φαινονται πολλα (Total War Grand Master Collection)

Απο τα πρωτα αξιζει τιποτα;

 

 

Historical Lowest Price: 22.13€ at Amazon on Mon Dec 02 2013

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν σβήστηκε μεταφέρθηκε στο σωστό (για το kinguin) θέμα : Νομιμότητα/Ασφάλεια πηγών cd keys για Steam και όχι μόνο - [cd key stores]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...