Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπέρα, το spec ops:the line είναι σε προσφορά στο GMG υπάρχει κάνα κουπόνι να πέσει η τιμή και άλλο;

 

Δυστυχώς το GMG έχει αλλάξει τακτική εδώ και λίγο καιρό για το κλασσικό του κουπόνι για έξτρα έκπτωση 20%, το οποίο ισχύει μόνο αν ξοδέψεις πάνω από 10€ οπότε αν σε ενδιαφέρει να πάρεις μόνο το Spec Ops The Line δεν μπορείς να το χρησιμοποιήσεις (εκτός και αν σκοπεύεις να αγοράσεις τρεις κόπιες ;-P ή και κάτι άλλο).

 

Σε κάθε περίπτωση το τρέχον κουπόνι είναι "FUSWJT-B1DU64-JBV8UY".

Δηλαδή θα βγάλει bundles που έχουν βγει ξανά? Κρίμα γιατί μάλλον τα έχω πάρει όλα :P

 

Κάποια σίγουρα θα είναι rebundles αλλά φαντάζομαι όχι όλα. Πάντως αν είναι όλα, το θεωρώ χαζή τακτική, γιατί κανείς δεν πρόκειται να πάρει παιχνίδι σε προσφορά στις εκπτώσεις του Humble Store, αν ξέρει ότι έχει μπει παλαιότερα σε bundle, διότι πολύ απλά θα περιμένει το rebundle.

 

Γενικώς η κίνηση του Humble δεν βγάζει λογική εμπορικά... Ουσιαστικά κανιβαλίζει τις εκπτώσεις του Humble Store με τα daily bundles.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα πάρει παλιά, ξεπερνώντας το averαge αλλα δεν είχα δώσει τα παραπάνω για το Riptide.
Φαντάζομαι δεν μπορώ να δώσω τώρα μόνο τη διαφορά ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα καλό bundle για τους φίλους των racing simulators:

http://www.bundlestars.com/all-bundles/turbo-bundle/

 

Αξίζουν σαν παιχνίδια?

Δεν έχω παίξει κάποιο sim παρά μόνο arcade games με αυτοκίνητα και δεν τα γνωρίζω τα συγκεκριμένα αλλά μου φαίνεται καλή περίπτωση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Volgarr the Viking στα 3,5 ευρώ (-66%) στο Steam σαν today's deal. Κλασσικές φάσεις Rastan - Barbarian - Black Tiger (καλά όχι τόσο το τελευταίο, αλλά Rastan σίγουρα). Συστήνεται στους παλαίουρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και με την εγγραφή εδώ δίνουν το Anomaly: Warzone Earth. Φυσικά το game έχει δωθεί και παλιότερα είτε σε bundle είτε free αλλά όλο και κάποιος δεν θα το έχει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...